Skocz do zawartości


edvis

Rejestracja: 19 lut 2007
Poza forum Ostatnio: gru 11 2017 22:22

Moje posty

W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

09 grudzień 2017 - 17:41

I co dalej.Nie neguję przepis dobry ,ale co z realizacją.

A co za różnica, skoro to posunięcie jest o jakieś piętnaście lat ( to optymistyczy okres, bo wg mnie to jakieś 25 lat ) za późno? Wszystkie pozytywne zmiany są jak o dupę roztrzaskać, bo są zaj.biście za późno i nie są wiadomościami dla większości przypadków karpionapie.dalaczolodówlowiczów zbyt miłą wiadomością. Coś pt. "jak już nic nie ma, to się staramy i ratujemy, żeby im pokazać, że jesteśmy przech.je". To jest wszystko tylko po to, żeby zatkać japy tym, co widzą.

W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

09 grudzień 2017 - 01:18

Tak, możesz złożyć wniosek o niezabieranie sandacza i szczupaka przez chociaż sezon?

No. Ychy. Chyba, jak go nie będzie, to go nikt nie zabierze. Ja jestem zdania, że pzw powinno się w trybie pilnym rozwiązać w pi.du, a co najmniej z.g.

Na dzień dzisiejszy jestem zwolennikiem tego, żeby wędkarstwo obsługiwane było przez urzędy, nominowanych strażników i jednego ichtiologa na powiat...

...i tych pasjonatów, którzy w fajnym gronie chcieliby się spotkać i ewentualnie coś zrobić. Niektórzy z nas piszą, że bez pzw może być gorzej. ...ale jak ku.wa, jak już gorzej być nie może. 

Przykład? Zapomniane starorzecze nie połączone od pary lat w rzeką, do którego dojazd się spieprzył totalnie jakiś czas temu i nagle, po dwóch latach są ryby. 

...i to pzw jakoś nie było potrzebne do tego, żeby one tam się od nowa odrodziły. Wystarczyło, żeby pzw nie wpierd.lało tam swoich łap. Kiedyś chociaż kładki przez rzekę robili, a teraz tylko wszystko rozpieprzają. 


W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

08 grudzień 2017 - 20:29

Marcin nie boję się bo przecież głupota ludzka ma jakieś granicę :D.
 

Tylko te granice mogą być dla innych w zupełnie innym miejscu, niż Twoje, albo też może ich nie być wcale.

Sądząc po różnych hitach, jakie nam ostatnio fundują działacze, to ta druga opcja jest naprawdę bardzo możliwa i mogą np. wymyślić,

żeby w okresie zimowym od 01.XII do 14.III w środy obowiązywał zakaz połowu uklei, bo wtedy właśnie owa ukleja wyżera więcej komarów, aniżeli w inne dni :):).


W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

08 grudzień 2017 - 16:34

Chodzi o to

 

http://www.pzw.org.p...60/oswiadczenie

 

 

Do dziś niema oficjalnego komunikatu co ustaliła badająca sprawę Okręgowa Komisja Rewizyjna .

W najbliższą  niedzielę odbędzie się  zebranie Prezesów na którym Komisja złoży sprawozdanie ze swojej działalności , mam nadzieję że będą w nim zawarte jej wnioski dotyczące tej sprawy.

Tak czytam to oświadczenie i jestem pod wrażeniem, jak można tłumaczyć niezgodność ilościową dokumentami, które nie są spójne z rzeczywistością, którą przecież widać.

W wolnym tłumaczeniu: to, że widać tu czterysta sztuk, nic nie znaczy, bo w dokumentach jest, że jest 2500, to jest 2500.

Moja Kaśka by to lepiej wytłumaczyła, a ma raptem pięć lat.

Ponadto fajny jest też tekst, który mniej więcej wygląda pokrótce tak, że: wszystko było w porządku, a jeden się wychyla, że mu brakuje 70% - wielkie mi co :):).


W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

07 grudzień 2017 - 20:13

rozprawki na temat błędów przy kupnie materiału zarybieniowego...

...jeżeli to błąd oczywiście.