Skocz do zawartości


edvis

Rejestracja: 19 lut 2007
Poza forum Ostatnio: mar 08 2018 08:50

Moje posty

W temacie: USZKODZONE PRZESYŁKI KURIERSKIE OSTRZEŻENIE

08 styczeń 2018 - 16:25

Arek, oczywiście współczuję. Wszystkie neuralgiczne przesyłki trzeba sprawdzać. Ostatnio mi pewien gość opowiadał, jak kupił przez neta lodówkę do kampera. Wszystko przyszło pięknie opakowane w styropian. Zero uszkodzeń opakowania. Nawet zadrapania nie było. Kurier, jak to zwykle bywa, zawinął się od razu.
Lodówkę pan rozpakował na drugi dzień i surprise, bo obudowa wyglądała, jakby ją ktoś widłami od wózka widłowego uderzył.
Nie wiem, jak dalej się ta sprawa potoczyła.

W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

22 grudzień 2017 - 21:38

Nic się nie poprawi do kiedy będzie istniała...

Prawie, jak amen, ale nie wiem, czy się nie może pogorszyć, choć moja wyobraźnia już nie umie powiedzieć, czy da się gorzej.


W temacie: Wędka do połowu basa morskiego

22 grudzień 2017 - 21:29

Wojtku wielkie dzięki za uprzejmość,raczej nie skorzystam z "pomacania" kijka bo zaległych planów mase a czasu malutko ale gdyby co to napiszę na pw.

Takie małe ostrzeżenie. Do Wojtka nie da się wpaść i wyjść. Wojtek ma w domu to, czego w sklepie nie można znaleźć, także za szybko stamtąd nie wyjdziesz :).


W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

21 grudzień 2017 - 01:16

"Pstrąg Kocinki" miał m.in. na celu integrację i zabawę, a stało się inaczej. To była i jest bardzo głośna promocja. Czułem, że tak będzie po pierwszym razie. Fajna zabawa, ale wędkarze do tego nie dorośli. To, o czym napisał Janusz, mogło mieć miejsce chwilowo, a to, co Ty Jasiu teraz ( o spadającej frekwencji ) podałeś, to też w części pokłosie wieści, że tam już nic nie ma. ...także po zabawie też nie da się walnąć już po prostu nic. Część z pseudofajnych od czwartej rano lub dzień wcześniej grzebała w wodzie i pewnie nie tylko woblerami. A Sękawica? Jak dla mnie Janusz nie masz do końca racji, ale nie bywam w okolicach zbyt często. Jebn.ć tam no killa i częściowo problem rozwiązany, choć to pewnie wiele nie zmieni. Ewentualne dopuszczenie Sękawicy do łowienia powinno być wprowadzone z totalnymi zakazami zabierania czegokolwiek.


W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

20 grudzień 2017 - 21:28

Zastanawiające , bo na zebraniu był prezes koła Okoń. Nie słyszałem by podczas spotkania prosił o wyjaśnienie postępu w pracach. Najbardziej zainteresowane koło nie dopytuje , więc czego się spodziewaliśmy...

A co miał prosić, jak ostatnio na Michalinie jego koło miało mieć do zarybienia 500 kg karpia, a okazało się, że brakowało 240 kg.