Skocz do zawartości


maciekteam1

Rejestracja: 07 lip 2009
Poza forum Ostatnio: gru 14 2017 18:05

Moje posty

W temacie: Witamy sie... - opowiedz coś o swoim wędkowaniu

21 sierpień 2017 - 19:18

Siemka ;)


W temacie: Nowy zarząd częstochowskiego PZW

31 maj 2017 - 23:14

Kolego nie szczekaj lepiej :) lubisz koty :) po prostu albo poraj jest sumowy albo trzeba zaczepów naw..... i zrobić go sandaczowym ale z drugiej strony sandacz nie ma  gdzie się wycierać płaskie jak stół dno bagno i wodorosty i nie obrażaj się na mnie bo byliśmy razem na takim dziwnym spędzie , jeżeli okręg Nasz nie wie jak to zrobić to niech podzwoni do okręgu i zapyta jak to jest na Goczałkowicach wiem od razu będzie że to ujęcie wody pitnej i chu....... mnie to interesi jakiej :)


W temacie: Koło Wędkarskie przy Sródmiejskiej Spóldzielni Mieszkaniowej

18 marzec 2017 - 22:16

Cóż poradzić takie życie jaki okręg takie terminy i tyle dziwi mnie tylko jedno robienie czegoś na siłę w terminie gdzie wiemy że z dupy wody są zajęte bo jak nie huta to co ???? a czemu nie ten super specjalny zbiornik pzw w strzelcach super zarybiony super utrzymany super kontrolowany kurw.......ogarnijcie się tutaj nie ma gdzie wędkować


W temacie: Koło Wędkarskie przy Sródmiejskiej Spóldzielni Mieszkaniowej

27 luty 2017 - 19:05

Wiadomo jaki okręg takie lekceważenie cóż nie pierwszy i nie ostatni raz mają Nas w ..................... brak mi słów .


W temacie: PZW- relikt minionej epoki

14 luty 2017 - 10:58

Priorytet ratowanie Poraja czego się pytam jak tam nie ma czego ratować dno i wodorosty a do tego kupy od śmietników szał podziwiam zapał trzymam palce za pozytyw w co wątpię dno dno dno i tyle stracili parę latek i dupę maja z tego a hanysy niech się bawią na dłoniakach bo po to jest ten zbiornik szał.