Skocz do zawartości


Maniek_N

Rejestracja: 21 lut 2007
Poza forum Ostatnio: dziś, 12:34

Moje posty

W temacie: Pod namiot

dziś, 12:34

Byłem kilka razy tak z 10 lat temu w stanicy, spałem w przyczepie. Pamiętam, że bolenia było moc. Przy brzegach robił spustoszenie na drobnicy.
Ostrowy też fajny pomysł. Dodam to miejsce do potencjalnych możliwości.

W temacie: Pod namiot

23 maj 2019 - 18:59

Ale w tym wszystkim to o tę pierwszą noc pod namiotem chodzi, potem ryby.
Wypad Żona+ więc fajnie żeby to był jakiś kemping lub sanitariaty nieopodal. Sulejów myślałem ale czytając jerkbait w ubiegłym roku stwierdzam, że nastały czasy bezrybia.

W temacie: Pod namiot

17 maj 2019 - 09:31

Dzięki za info koledzy.

Pamiętam Solinę z końca lat 90ych. Biwakowałem wtedy na kempingu przy tamie. Tak jak piszesz - stromo, kamienie, woda mętna. Nie przeszkadzało bo nie łowiłem.

Znalazłem miejscowość Zawóz, nawet jakieś pomosty są. Poczytałem trochę o rybostanie i jest obiecująco. Dla mnie dystans nie gra roli. Jedną z miejscowości jaką rozważam to Swornegacie, dwa jeziora obok siebie.

Zielona to również opcja, muszę tam podjechać zobaczyć czy jest możliwość dojechania pod sam brzeg.


W temacie: Porozumienia na 2019

19 marzec 2019 - 22:17

Czy bez fatygowania się do Związku można się dowiedzieć jakaż to informacja wpłynęła z Opola?

W temacie: Porozumienia na 2019

10 marzec 2019 - 08:23

Wczoraj na Rybomanii w Gliwicach miałem okazję porozmawiać z prezesem Z.O Katowice oraz komendantem straży. Na pytanie dlaczego brak porozumienia z Czewą Pan odpowiedział, że to tylko i wyłącznie wina Związku częstochowskiego bo.... nazwali ich miesiarzami :) :) :) Skisłem tam po prostu. Dodatkowo w rozmowę wcial się przechodzący ślązak, który wylał swoje żale do prezesa niczym Cyrwus z Fanatyka. Jaja jak z jakiejś scenki komediowej. Pomeczylem jeszcze komendanta o ilość etatowych strażników w stosunku do ilości wód. Tutaj podobno porozumienie mamy bo naszych dwóch ma pełne wsparcie od kolejnych dwóch z Katowic :) Ja pier... I to jest ochrona na skalę naszych możliwości. "... Ten Miś otwiera oczy niedowiarkom...." I jeszcze się tym kur... chwalą. A Ty dalej płać i płacz.