Skocz do zawartości


Wartoholik

Rejestracja: 24 sie 2016
Poza forum Ostatnio: lis 24 2019 17:51

Moje posty

W temacie: Porozumienia na 2019

21 marzec 2019 - 13:24

Porozumienia w organizacji, która sama w sobie jest nieporozumieniem nie wymagajmy za wiele :) Co do no kill dla brzany i świnki w okręgu Sieradz pozwolę sobie wtrącić poza tematem. Tylko tyle powiem, że  zaufana osoba uczestnik walnego zebrania powiedział mi, że prezes wraz z działaczami dosłownie bez ogródek nabijali się ze mnie i mojego pomysłu. Szkoda zdrowia i nerwów. Tym samym mówię pas i znikam.


W temacie: Wiercica Julianka-Zalesice

07 luty 2019 - 19:16

A sprzęt ci zabiorą to pewne. Nad Widawką w tym roku kumpel napatoczył się już na 2 kontrole. No i w końcu cię dybną i to ty wyjdziesz na kłusola a oni na bohaterów ochrony przyrody i przykleja ci łatkę, że to przez takich jak ty nie ma ryb. Jak nie płacić to wszyscy jednym strajkiem. Ale to się nie uda, bo 99 na 100 wędkarzy cieszy się z kompletnego braku restrykcji i ze złodziejskiego RAPR czytaj otwartych drzwi do darmowego sklepu z mięsem. 


W temacie: Wiercica Julianka-Zalesice

07 luty 2019 - 19:00

W grudniu pewien jełop za kapotę wywalił 6 potężnych brzan ze skutkiem śmiertelnym oczywiście. Wszystko podhaczone, były w dołku na zimowisku i tam je wybadał. Przez tydzień chyba wywalił większość stada. Gościu nie pracuje, nie ma rodziny dzieci od rana do wieczora na rybach. Ryby podobno rozdaje po wioskach ale prędzej uwierzę, że po prostu je sprzedaje. Marzyło mi się no kill, żeby takie mendy pilnować. No ale cóż PZW Sieradz chyba lubi takich popierdoleńców i nie chce tego zatrzymać. A budowa rusza w kwietniu w tym roku stanę się już oficjalnie wieśniakiem. 


W temacie: Wiercica Julianka-Zalesice

06 luty 2019 - 14:56

aigle myślałem, że jeszcze dodasz PZW do menu:)


W temacie: Wiercica Julianka-Zalesice

05 luty 2019 - 23:31

Witam kolegów. Słowo PZW nie przechodzi mi przez gardło podobnie jak wątróbka i ozory.