Skocz do zawartości


Harry

Rejestracja: 25 cze 2007
Poza forum Ostatnio: lut 19 2018 19:00

Moje posty

W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

11 grudzień 2017 - 21:47

Chodzi o to

 

http://www.pzw.org.p...60/oswiadczenie

 

 

Do dziś niema oficjalnego komunikatu co ustaliła badająca sprawę Okręgowa Komisja Rewizyjna .

W najbliższą  niedzielę odbędzie się  zebranie Prezesów na którym Komisja złoży sprawozdanie ze swojej działalności , mam nadzieję że będą w nim zawarte jej wnioski dotyczące tej sprawy.

 

Czy coś się w tej kwestii udało w końcu ustalić?

Czy komisja zajęła stanowisko?


W temacie: Pod rozwagę dla Zarządu PZW Częstochowa !!!

08 grudzień 2017 - 01:22

Ja tam się już przestaję dziwić temu zarządowi PZW. Nawet w tym temacie gdzie wypowiedziało się raptem kilku wędkarzy już są sprzeczne interesy."No killowcy" chcą wszędzie no killa, "killowcy" chcą smażyć bo lubią, "no killowcy zawodowcy" chcą no killa ale lubią podusić ryby na treningu bo trzeba zważyć.

Wydaje mi się że niższe składki dla "no killowców" to dosyć słaby pomysł. Roczna opłata za wędkowanie i tak jest śmiesznie niska więc obniżanie jej dodatkowo nie ma sensu.

Uważam że jedynym sposobem wyjścia z tej sytuacji jest podział wód na no kille i kille. Wtedy każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo myślę że znacznie przyspieszyłoby to reformę mentalną w wędkarskim środowisku.Bo czasami nad wodą mam wrażenie że niektórzy po prostu nie wiedzą że rybę można wypuścić bo nigdy się z takim zjawiskiem nie spotkali.

Idealnie byłoby gdyby ZG ustalił że w każdym okręgu 50% wód musi być no kill. Wtedy okręgi nie miałyby jak przed tym uciec. Takie tam z tych najskrytszych marzeń sobie pozwoliłem.


W temacie: Warta

26 listopad 2017 - 13:45

W tym roku to akurat Wartą spłynęło z pięć razy tyle wody co rok lub dwa lata temu. To niby w tym roku powinna się pogłębić?


W temacie: PZW- relikt minionej epoki

26 listopad 2017 - 13:25

Przy 220 tys ha i 630 tys członków to chyba wychodzi 0,35 ha na osobę. Jakoś mało mi się wydaje ale tyle wychodzi.


W temacie: Spotkanie spinningowe

28 październik 2017 - 18:32

Co prawda dzisiaj spędziłem cały dzień nad wodą i nie było dramatu ale jutro ma padać trzy razy więcej i wiać trzy razy mocniej więc ja niestety się wypisuję. Dla mnie zbyt ch...wa ta pogoda.