Skocz do zawartości


Mepsik

Rejestracja: 25 maj 2007
Poza forum Ostatnio: lip 17 2019 18:13

Moje posty

W temacie: Wiercica Julianka-Zalesice

26 styczeń 2019 - 11:46

Kamieni żucać nie będę. Czegoś nie doczytać - ludzka rzecz zwłaszcza gdy się nie cierpi na salmonelozę????
Ale zgłosiłeś na policję, albo gdziekolwiek te żaki które widziałeś w Wiercicy? Może też nie doczytałeś że masz taki obowiązek, ale nie o przepisy tu chodzi, ale o własny interes. Jeśli faktycznie żaki były, a nic z tym nie zrobiłeś no to kolejna wtopa - moim zdaniem bardziej szkodliwa jak fotki niemiarowych pstrążków złowionych w czasie zakazu wędkowania... Jaki masz interes chwaląc się wpierw wykroczeniem, a potem zaniechaniem?

W temacie: ZMIANY na wodach PZW CZĘSTOCHOWA od 2019 r.

03 styczeń 2019 - 02:04

Dodatkowy miesiąc okresu ochronnego = dodatkowy miesiąc dla wody bez jakiegokolwiek nadzoru i kontroli. Obym się mylił, ale w związkowej mentalnosci tak to niestety wygląda. Czy nie udowadniają tego grudniowe posty znad Wiercicy pewnego użytkownika z Blachowni? M&S, dłuższe okresy, nokille, bezzadziorowe haki. Super! Nikt nie powłóczy się jutro z muchówką nad żadnym jurajskim ciurkiem. Nie wiem czy moc sprawcza samego zakazu jest taka sama dla spinngisty i szarpakowca, ale z pewnoscią uzasadnia cięcia PSR, któremu SSR podlega...

W temacie: zb. JULIANKA zmiana przepisów i zasad wędkowania

28 grudzień 2018 - 12:30

Daniel, doceniam szczerość Twoich chęci, ale gdybyś przeczytał moje posty uważniej oszczędziłbyś sobie niepotrzebnych emocji, troski o moje bezpieczeństwo i czasu na prawną wykładnię metod wędkarskich;-)
Wierz mi - żadne argumenty o oparzeliskach, podwodnych nurtach, ani tym bardziej literze prawa, nie są tak przekonujące jak jaśkowa piła spalinowa :-)))

W temacie: zb. JULIANKA zmiana przepisów i zasad wędkowania

28 grudzień 2018 - 01:34

* spławikowo-gruntowa, spinningowa, trolingowa, muchowa, podlodowa...

W temacie: zb. JULIANKA zmiana przepisów i zasad wędkowania

28 grudzień 2018 - 01:10

Tomek, ta piła spalinowa mnie przekonuje ;-)