Skocz do zawartości

Zdjęcie

zanęty sensas

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 maciek1973

maciek1973

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 październik 2011 - 16:25

Koledzy mam pytanie dotyczące zakupu zanęt firmy sensas przez sklepy internetowe,jestem zainteresowany kupieniem około 30 kilo zanęty na cały przyszły sezon i moje pytanie dotyczy w którym sklepie to zrobić bo są różne ceny od 15 do 20 zł. i czy ktoś ma jakieś doświadczenia w zakupie i w którym sklepie i jaka była jakość towaru??????dziekuje za odpowiedzi :klaszcze:

#2 szybki.77

szybki.77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 17 październik 2011 - 18:29

Kolego czy to warto robić takie zapasy ,nie lepiej kupować na bieżąco i tak trzeba niektóre zanęty wzbogacić dodatkami .Ja na przykład kupuje w ART-FISH tam zawsze coś jeszcze doradzą .
pawo

#3 maciek1973

maciek1973

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 17 październik 2011 - 19:13

Powiem wole zrobić zapas i mieć je w domu bo nie raz wypadnie gdzieś jechać a jest sobota 18 i co w tegy???a jak się kupi więcej to może będzie jakiś rabat!!!!a tak ogólnie to nie lubie sklepu ART-fish tam sami mondrale buce siedzą a jak coś doradzą to wole sam trenować i testować a nie jak doradzą to płacić jeszcze więcej u tych buców :diablo:

#4 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów
  • Koło:Okoń-Cz-wa

Napisano 17 październik 2011 - 19:33

Nie chcę się "mondrować" ale 30kg zanęty na cały sezon to stanowczo za mało ja proponuje Ci tak co najmniej 50kg a jakie rabaty ....stary! przesyłka gratis!No i wtedy można testować trenować do woli...tylko żeby nie przysłali ci czasem samego karmelu...BUCU! :gwiazdki:

#5 szybki.77

szybki.77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 18 październik 2011 - 10:41

Kolego na testowanie i trenowanie to i tak za mało jest te 50kg .Maciek 1973jedno pytanie jak dużo wrzucasz zanęty przy jednym wypadzie na około 5godzin?.
pawo

#6 maciekteam1

maciekteam1

Podawacz Piwa

• Wędkarska Częstochowa
  • 249 postów

Napisano 18 październik 2011 - 19:54

Proponuje ci koleszko żeby było najtaniej wagon towarowy zakupić to może wyjdzie najtaniej????i wtedy możesz do woli :starwars: walczyć z rybami powodzenia :gwiazdki:

#7 Mariusz F

Mariusz F

Mistrz WCP Spławik

• Użytkownik
  • 261 postów
  • Koło:Śródmiejska

Napisano 18 październik 2011 - 20:09

Powiem wole zrobić zapas i mieć je w domu bo nie raz wypadnie gdzieś jechać a jest sobota 18 i co w tegy???a jak się kupi więcej to może będzie jakiś rabat!!!!a tak ogólnie to nie lubie sklepu ART-fish tam sami mondrale buce siedzą a jak coś doradzą to wole sam trenować i testować a nie jak doradzą to płacić jeszcze więcej u tych buców :diablo:

Brak szacunku i nic więcej :gwiazdki: :gwiazdki: Jeżeli ceny nie pasują to kupuj w internecie . Obrażanie innych - bezpodstawnie w dodatku , to dopiero jest BUCOWANIE !!

Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją aby kol. Irek czy Andrzej nie odpowiedział na jakieś moje pytanie, czy kolegów. Widocznie nie pytasz . Zyczę udanych treningów i duuuużych połowów. A i jeszcze troszeczkę ogłady.
Jak mnie nie ma w serwisie - To jestem na rybach !!

SINAD S.C. Częstochowa - CB RADIO , ANTENY, NAPRAWA i MONTAŻ.
WCP rabaty !!! tel. 501 634 634

#8 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2561 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 16 kwiecień 2014 - 18:48

Znacie gościa ? Dołączona grafika
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#9 Marcin.1981

Marcin.1981

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 231 postów
  • Koło:Irydion
  • Lokalizacjaokolice Częstochowy

Napisano 16 kwiecień 2014 - 19:44

Tak znamy :figielek2:
Wędkarstwo Moje Hobby
"Zawsze jest dobry dzień na ryby (...). Tylko ryby czasem o tym nie wiedzą"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0