Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zawody WCP

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Zawody WCP (33 użytkowników oddało głos)

Jaką formę nagradzania widziałbyś na zawodach WCP ?

1. Głosowano Puchary,nagrody,catering (16 głosów [48.48%])

Procent z głosów: 48.48%

2. Puchary,nagrody (2 głosów [6.06%])

Procent z głosów: 6.06%

3. Głosowano Puchary, catering (7 głosów [21.21%])

Procent z głosów: 21.21%

4. Nagrody,catering (5 głosów [15.15%])

Procent z głosów: 15.15%

5. Puchary (2 głosów [6.06%])

Procent z głosów: 6.06%

6. Catering (1 głosów [3.03%])

Procent z głosów: 3.03%

7. Nagrody (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

8. Bez wpisowego (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

Głosuj

#1 skorupa

skorupa

Expert

• Admin
  • 1657 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 19 maj 2011 - 09:41

Proszę aby wypowiadały się osoby które biorą udział w zawodach WCP
Nie piszę poprawnie po polsku.
Piłeś-nie pisz.

#2 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3552 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 19 maj 2011 - 10:51

Jeśli chodzi o moją osobę, to proponowałbym zrezygnować z pucharów i o ich wartość powiększył ilość nagród rzeczowych lub cateringu.
Z drugiej strony ja w zawodach uczestniczę dla atmosfery i chęci spotkania na raz większego grona WCPowiczów, więc wystarczyłby catering ;)
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

#3 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 19 maj 2011 - 10:52

Ja zaznaczyłem "nagrody,catering" dlatego, że moim zdaniem nagroda rzeczowa zawsze się przyda a puchary uważam za zbieracze kurzu, ponadto są drogie.Jasne, że to jakaś pamiątka i zostawiłbym puchary przechodnie dla mistrzów poszczególnych kategorii a rozważyłbym pamiątkowe znaczki(przypinki)dla tych co na "pudle" się znajdą.
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku
Staram się przynajmniej.

#4 sekret1

sekret1

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 816 postów

Napisano 19 maj 2011 - 11:49

Odwrotnie do przedmówców uważam, że przede wszystkim puchary i catering. Puchar to super pamiątka jedzenie też ok. a nagrody mogą być nie muszą. Ja jak coś kupuję z wędkarskiego to wiem, że jest mi to potrzebne. Jak coś dostaniesz na zawodach jako nagrodę może leżeć w domu niewykorzystane ze względu na jakość lub nieprzydatność.

#5 rawit

rawit

WĘDKARZ ROKU 2011 .

• Użytkownik
  • 749 postów
  • Koło:Hutmar
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 19 maj 2011 - 12:50

Ja zaznaczyłem pierwszą odpowiedź. Myślę że tak jak było do tej pory jest dobrze. Jesli miałbym coś sugerować to aby nagrody były w formie bonów do sklepów wędkarskich bo wtedy można je spieniężyć na to co nam jest potrzebne. Tak w ogóle to nie wiem w czym imieniu Radek się wypowiadał bo raczej nie w swoim ale niech ten ktoś zauważy że to są zawody spinningowe z łódki i startowe jest wyższe bo za te łódki trzeba zapłacić. Wszystkie inne zawody są tańsze i na wszystko wystarcza więc raz te 35zł można przeżyć.

#6 RadaR

RadaR

MISTRZ WCP - Fly Fishing

• Użytkownik
  • 1028 postów
  • Koło:OKOŃ
    SALMOKLUB
  • LokalizacjaJura

Napisano 19 maj 2011 - 13:47

Puchary i Catering, Uzasadnienie takie jak sekret1, szczególna pamiątka.
Rawit nie każdemu się tak powodzi jak Tobie.
Mamy też w swoim gronie osoby nie pracujące, uczące się, wystarczy sobie przypomnieć jak to było kiedyś jak jeszcze nie pracowałem..
RadaR

#7 rawit

rawit

WĘDKARZ ROKU 2011 .

• Użytkownik
  • 749 postów
  • Koło:Hutmar
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 19 maj 2011 - 14:13

Radek myślę że kryterium ceny nie jet najwazniejsze bo gdyby tak było to na zawody podlodowe gdzie wpisowe było 15zł powinno przyjść mnóstwo ludzi i to szczególnie tych mniej uposażonych a ja tam nikogo takiego nie widziałem.

#8 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 19 maj 2011 - 15:57

Panowie to ankieta, zaznaczamy i uzasadniamy.Przekonywanie do własnych racji można uskuteczniać gdzie indziej, bo się śmietnik zrobi.
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku
Staram się przynajmniej.

#9 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1505 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 19 maj 2011 - 16:07

Zaznaczyłem odpowiedź pierwszą.Na tylu chłopa wpisowe nie wychodzi zbyt duże nawet jeżeli są nagrody rzeczowe.A na swój jedyny puchar spoglądam zawsze z rozżewnieniem.
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#10 Guest_Olsen_*

Guest_Olsen_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2011 - 19:09

Zaznaczyłem opcję pierwszą. Uważam, że zawody rangi mistrzowskiej powinny mieć jako taką oprawę, ponadto odbywają się raz w roku i kwota 35zł (taka będzie w tym roku) to nie jest jakieś szaleństwo. Jestem w stanie zgodzić się, żeby na innych zawodach spinningowych zebrać tylko na łódki i grochówkę z torebki po 7,50 bo zacne towarzystwo i tak wszystko wynagrodzi. Ale to są Mistrzostwa i uszanujmy to. Dziękuję.

#11 markorz

markorz

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 242 postów

Napisano 19 maj 2011 - 19:21

Zaznaczam odpowiedź pierwszą ponieważ rozgrywanych zawodów nie jest dużo a 30 czy 40 złotych nie majątek. Za więcej wypijamy piwa czy palimy papierosów w tygodniu a miło jest sobie popatrzeć na jakiś tam pucharek zaraz przypominają się rybki :rolft4:.Jeśli chodzi o jedzonko to nie wyobrażam sobie końca zawodów bez kiełbaski czy coraz to bardziej wymyślnych potraw tak jak było ostatnio.
Piszę poprawnie po polsku

#12 tomaszpachalski

tomaszpachalski

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 825 postów
  • LokalizacjaStarokrzepice

Napisano 19 maj 2011 - 20:43

Uważam że tak, jak bywało do tej pory, jest dobrze. Organizacja zawsze stoi na najwyższym poziomie i z tego co widzę nikt nie narzeka, mimo wpisowego, które moim zdaniem jest konieczne, bo niestety nic nie ma za darmo. Nie ma co poprawiać, bo lepsze jest wrogiem dobrego. Odpowiedź 1.
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#13 Tomik 1970

Tomik 1970

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 642 postów
  • Koło:PZW

Napisano 19 maj 2011 - 21:07

Dokładnie tak jak napisał tomaszpachalski :klaszcze: Jestem za 1-ką
Organizacja zawodów WCP jest najlepsza w takiej postaci jak teraz i nie ma sensu zmieniać czegoś co jest sprawdzone i dobrze odbierane :smaczek:

#14 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1305 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 19 maj 2011 - 22:43

Zgadzam się z Radkiem. 40pln to dużo. Doliczę do tego dojazd to 60pln wyjdzie.

#15 zygmuntzbigu

zygmuntzbigu

WĘDKARZ ROKU 2010

• Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 19 maj 2011 - 23:47

Zaznaczyłem pierwszą odp.Myślę że nagroda rzeczowa każdemu się przyda,tym bardziej że każdy zwycięzca ma prawo wyboru,raz lepiej raz gorzej ale jest. Puchar jest miłym dodatkiem,sam mam 50 sztuk.Myślę że to nie koniec :gwiazdki: Nie jestem kolekcjonerem, ale cieszą a zarazem jest co wspominać :kowboy:

#16 STEMPEL

STEMPEL

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 584 postów

Napisano 27 maj 2011 - 23:55

Ja zaznaczyłem pierwszą odpowiedź bo tak było do tej pory i było okey,ale widzę Ale ma długie nogi, duży biust i kusi jiak bym to przemyślał a dopiero klikał, to jestem za tym żeby nagród rzeczowych nie było,kosztem o połowę mniejszego wpisowego. Ja bym zrobił eksperyment , wpisowe 10zł , puchary i pełna micha. Tylko, co zrobić wtedy za zawody i gdzie, jak by się zapisało ze 100 osób.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych