Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiązarka haczyków

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 oskar251

oskar251

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 20 marzec 2011 - 19:19

Właśnie że takie małe również tą tanią z powodzeniem wiąże nawet na żyłce 0,06.Wiec po co przepłacać?
salmocholik

#2 mario1921

mario1921

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 65 postów
  • Koło:Okoń
  • LokalizacjaBłeszno

Napisano 20 marzec 2011 - 16:48

Faktycznie , małe i sprytne urządzenie :chmura: Co do haczyków to przeważnie robię to ręcznie , ale tak jest łatwiej wszystko stabilnie się trzyma i nie ma mowy o nie złapaniu żyłki i powtórkach :hoold: Niedzielne nudne popołudnie Efekt : 16 szt gotowych haczyków :tra:

#3 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 20 marzec 2011 - 16:44

Taka co kosztuje 30zl to zapewne firmy Stonfo i cena do jakości wiązarki nie jest przesadzona!
Fajnie się wiąże haczyki większe tymi tanimi wiązarkami, zaczyna się kłopot jak trzeba zawiązać haczyk nr. 20-24 bo te tanie po prostu nie trzymają tak cienkich haczyków !
Jak nie wiążesz takiego mikro haczyka to spokojnie możesz używać prostej i taniej wiązarki.
Z@nder - "koło OKOŃ"
Carp Quest Club Częstochowa

#4 oskar251

oskar251

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 20 marzec 2011 - 15:43

Już jakiś czas temu kupiłem także tą wiązarkę i muszę powiedzieć że świetny patent.Ale zanim ją kupiłem byłem w sklepie na bohaterów katynia i spotkałem tam podobną (może nawet nieco lepszą bo miała obrotowy korpus i łatwiej nią kręcić) lecz kosztowała 30zl.Od razu pomyślałem że to przesada bo na allegro razem z przesyłką zapłaciłem coś około 10zł.
salmocholik

#5 mario1921

mario1921

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaBłeszno

Napisano 20 marzec 2011 - 14:20

tu wszystko wygląda ładnie i czytelnie :hoold: Dzięki :tra:

#6 siwykck

siwykck

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 232 postów
  • Koło:Kłobuck Miasto-drapieżne lisy z nor
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 20 marzec 2011 - 14:00

Dołączona grafika

#7 mario1921

mario1921

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 65 postów
  • LokalizacjaBłeszno

Napisano 20 marzec 2011 - 11:01

Witam, mam problem z tym małym urządzeniem :chmura: Niby jest instrukcja , ale jakbym nie wiązał to zawsze coś jest nie tak :tra: Jeśli ktoś potrafi to może jakoś mnie oświeci było by miło.. :hoold:

Dołączona grafika

#8 farou

farou

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 lipiec 2013 - 10:53

Ciekawy patent. Nie myślałem, że w ogóle jest takie urządzonko. Oczywiście muszę jak najszybciej się w nie zaopatrzyć :)

#9 kera65

kera65

Podawacz Piwa

• Wędkarska Częstochowa
  • 205 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 13 lipiec 2013 - 23:45

Są też na baterie , nam taką ito coś fajnego dla lenia.
kera65[koło pólnoc]
nie godej idiocie że jest idiotą bo bydziesz mioł przegwizdane a jednak dali to robia

#10 piot

piot

Prawie Jak Wędkarz

• Użytkownik
  • 407 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 01:47

Kupcie sobie zacinarkę na baterie i wrzucarkę do siatki.(z góry przepraszam za sarkazm)

#11 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4901 postów

Napisano 07 wrzesień 2013 - 00:28

Kupcie sobie zacinarkę na baterie i wrzucarkę do siatki.(z góry przepraszam za sarkazm)

Wrzucarkę to można kupić, jak się ryby łowi, a nie spożywa. Ale pomyślałem o nalewaczce na pedała dla amatorów. Jeden pedałuje, a drugiemu się alko wlewa do szklanki. ...bo albo łowimy, albo się bawimy :)/>.
Jeszcze jak się jedzie na parę dni, to oczywiście dmuchana gumbaba mogła by się przydać, żeby się po zagrodach nie rozglądać za bardzo ( niektóre kąpią się tylko w sobotę, ale myślą, że rexona wszystko załatwi ), także " napijemy się wódeczki, potem wpadną ( pompowane oczywiście kompresorkiem z aku ) dupeczki, albo odwrotnie "

Użytkownik Edmund edytował ten post 07 wrzesień 2013 - 00:33

#12 Avallone

Avallone

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 75 postów

Napisano 16 marzec 2014 - 20:35

Sezon idzie. Żywca się łowi i zawsze kupuje zawiązane już przypony gdyż nie mam cierpliwości do wiązania małych. Czy malutkie też zawiązuje??

#13 sexywolf

sexywolf

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 20 marzec 2014 - 00:26

Tyle lata wędkuje a nie wiedziałem o takim patencie do wiązania haczyków. Fajna sprawa, muszę sobie kupić i dla swego dziadka.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych