Skocz do zawartości

Zdjęcie

Plecionki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
209 odpowiedzi w tym temacie

#21 Szypki

Szypki

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 705 postów

Napisano 12 marzec 2009 - 02:15

Widzę, że nadal są ludziska co mają w głowie ..... i nie mają zamiaru pomóc tylko się podlizują .... Panu M... Po prostu nie widać jej podczas prowadzenia przynęty, a "takimopakowaniu" Pisze się osobno :hmhm: Maniek myślę, że tak będzie dobrze :hehehe: A jak już możesz to sprawdzaj swoje błędy bo myślę się pisze tak jak widzisz :hmhm: , a przed, że się stawia przecinki :oczko:
"Żyj dzisiaj, bo jutro może być za późno..."

#22 rawit

rawit

WĘDKARZ ROKU 2011 .

• Użytkownik
  • 755 postów
  • Koło:Hutmar
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 11 marzec 2009 - 22:52

Nie widać jej w ogóle

To chyba dobrze na całym świecie producenci prześcigają się w wymyślaniu niewidocznych plecionek

Maniek myslę że ta będzie ok.

#23 Szypki

Szypki

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 705 postów

Napisano 11 marzec 2009 - 22:24

Rok temu już był ten nowy system nawijania, bo sam taką kupiłem, ale nie polecam zielonej jest do bani :hmhm: Nie widać jej w ogóle :oczko:
"Żyj dzisiaj, bo jutro może być za późno..."

#24 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1322 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 11 marzec 2009 - 19:32

Maniek Iras podał link datowany na 2006 r czyli trzy lata temu, teraz opakowanie PP wyglądają nieco inaczej. Ja ostatnio kupowałem i opakowanie wyglądało nieco inaczej niż to które pokazałeś. Ja kupowałem u tego sprzedawcy i w takimopakowaniu jak jest na zdjęciu. Mam już drugą taką i jest ok.

To co kupiłem też jest w nowym designie pudełka, z tym systemem nawijania na kołowrotek bezpośrednio z opakowania. TUTAJ jest link do aukcji.

#25 pike22

pike22

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 149 postów

Napisano 11 marzec 2009 - 10:04

Jeśli ktoś chce kupić oryginalną plecionkę Power Pro to polecam na Allegro gościa o nicku: "stachu991", ewentualnie szukać kontaktu "stachu" na jerkbait.pl . Jak sie nie wystawia to nie znaczy , ze nie ma towaru. Można umówić się na sprzedaż poza allegro - będzie taniej. Kupowałem też u niego grubszy sprzęt z USA (kołowrotek). Wszystkie transakcje oceniam pozytywnie.

#26 rawit

rawit

WĘDKARZ ROKU 2011 .

• Użytkownik
  • 755 postów
  • Koło:Hutmar
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 10 marzec 2009 - 23:43

Maniek Iras podał link datowany na 2006 r czyli trzy lata temu, teraz opakowanie PP wyglądają nieco inaczej. Ja ostatnio kupowałem i opakowanie wyglądało nieco inaczej niż to które pokazałeś. Ja kupowałem u tego sprzedawcy i w takimopakowaniu jak jest na zdjęciu. Mam już drugą taką i jest ok.

#27 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1322 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 10 marzec 2009 - 22:16

Znalazłem PP 5kg wytrzymałości za 60PLN z przesyłką. Jak się sparze więcej nie kupię, Iras podał fajny link - porównam jak odbiore przesyłkę. Dwa sezony temu kupiłem PP za 105pln/130m. Drogo, ale jakość rewelacyjna. W tym sezonie posłuży za podkład.

#28 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3552 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 09 marzec 2009 - 23:26

Moim zdaniem to nie jest podróbka.
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości kup u "Aspiusa". Albo przez allegro, albo jego sklep TU .
Cena porównywalna (z rynku US) bo to co sprzedają u nas, nagle zaczyna mieć i średnicę i jeszcze raz taką wytrzymałość.
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

#29 iras

iras

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 517 postów

Napisano 09 marzec 2009 - 20:52

Podróbki Power Pro

#30 Jędrek

Jędrek

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 561 postów

Napisano 09 marzec 2009 - 20:39

Maniek, jeszcze nie miałem możliwości przeprowadzenia testów terenowych :fajosko: Powód - brak czasu :rolft4:

#31 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1322 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 09 marzec 2009 - 19:37

Łowisz nią już ? Warta zakupu ?

POWER PRO

Myślicie że to oryginał ? 40 dychy różnicy może być podejrzane...

#32 Jędrek

Jędrek

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 561 postów

Napisano 03 luty 2009 - 21:14

Zainwestowałem dzisiaj w linkę stren microfuse (wytrzymałość deklarowana 5,9 kg). Zobaczymy po połowie sezonu co jest warta :rolft4:

#33 marcino

marcino

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 29 styczeń 2009 - 21:43

Jeżeli chodzi o sufixa to w zeszlym sezonie miałem ten model -> Sufix Camo Przez pierwszy miesiąc wszystko było ok, ale później DNO! Rwała się na pierwszym lepszym zaczepie ( dodam że była to 0,18 o wytrzymałości ponad 10 kg) dziwnie wyblakła i zachowywała się jak zwykły sznurek. W zeszłym roku płaciłem za nią około 35 zł a w tym roku widać cena spadła już całkowicie - powód oczywisty :niedobrze: Dodam że kupiłem ją razem z kumplem i u niego "wrażenia" podobne!
Koło Politechnika

#34 Guest_WS_*

Guest_WS_*
  • Gość

Napisano 29 styczeń 2009 - 11:14

A kuku :niedobrze: mam tę plecionkę

Trythona Mega Line od Mikado

i dużej średnicy i powiem że daje rade. Tylko proszę pamiętać że śmigam kartoflami do wody :spoko:

A i ja ją mam, na pstrągach spisuje się dobrze, w tej cenie (jak kupowałem 40 pln) jest to chyba najlepsza plecionka. Drugi sezon teraz będę ją miał :spoko:

#35 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2622 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 29 styczeń 2009 - 10:20

A kuku :niedobrze: mam tę plecionkę

Trythona Mega Line od Mikado

i dużej średnicy i powiem że daje rade. Tylko proszę pamiętać że śmigam kartoflami do wody :spoko:
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#36 Jędrek

Jędrek

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 561 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 23:26

Bez urazy , Kropek, ale ja się nie pytam o jakiś chłam produkowany nie wiadomo gdzie i nie wiadomo gdzie konfekcjonowany.
Na forach spinningowych przewijają się cztery produkty/firmy PowerPro, berkley, sufix i stren - i to by było na tyle.

A do szumu, większego lub mniejszego (w Twoim przypadku raczej to pierwsze) przy plecionce musisz się przyzwyczaić.

#37 kropek

kropek

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 137 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 23:13

Ja slyszałem dobre opinie na temat Trythona Mega Line od Mikado zakupilem ale jak narazie mało uzywalem zauważyłem tylko że plecionke słychać przy wyrzutach( nigdy wcześniej nie miałem doczynienia z plecionką)
Hutmar Art-Fish...

#38 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3552 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 28 styczeń 2009 - 23:03

Ta pierwsza ponoć lepsza od PP. Sonic Braid o ile dobrze kojarzę, ale samodzielnie nie testowałem.
Do firmy Sufix jestem zniechęcony za żyłkę. :niedobrze:

Daj znać jaką kupisz i po kilku wypadach opisz wrażenia. (też muszę cienką pletkę kupić, grubszą z resztą też :spoko: )
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

#39 Jędrek

Jędrek

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 561 postów

Napisano 28 styczeń 2009 - 21:55

Używa lub używał ktoś z Was plecionki firm stren lub sufix?
Muszę na nowy sezon coś nabyć i myślałem o tych dwu firmach.

A jak nie to znów berkley cristal (dwa pełne sezony wytrzymała). :niedobrze:

#40 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4936 postów

Napisano 03 październik 2008 - 21:32

No i to dokładnie będzie to. Czy z łódki, czy z wodą efekt to powinno przynieść, a to, czy się używa krętlików, czy nie, to już jest inna sprawa. Po prostu krętliki i tak nie wyeliminują skręcania się, czy to żyłki, czy też plecionki.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych