Skocz do zawartości

Zdjęcie

UWAGA OPARZELISKO!!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 06 styczeń 2011 - 11:58

Trzeba było fotkę zrobić !
Z@nder - "koło OKOŃ"
Carp Quest Club Częstochowa

#2 Mepsik

Mepsik

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 05 styczeń 2011 - 10:18

Oparzelisko znajduje się ok. 20 m, od brzegu od strony działek, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy groblą Bałtyk/Pacyfik, a przepompownią. Jeśli nikomu nie przyjdzie do głowy wyciąganie gałązek, które w nie wetknąłem, każdy kto przyjedzie na Pacyfik i przeczytał mojego posta, będzie wiedział gdzie lepiej nie wchodzić.

#3 Tomek_1

Tomek_1

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 23:02

Mepsik - dobry pomysł ;)
A na Pacyfiku możesz to miejsce jakoś bliżej opisać ? Na taflę wchodzi się z różnych miejsc . Na razie tam się nie wybieram , ale ... na przyszłość lepiej wiedzieć .
"Don't worry , be happy ... "

#4 Mepsik

Mepsik

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 294 postów

Napisano 04 styczeń 2011 - 17:45

Koledzy! Jeśli podczas wędkarskich wypraw znajdziecie miejsce niebezpieczne na lodzie, oznaczcie je kilkoma wiechciami trzciny lub gałązkami wbitymi w lód a potem wrzućcie o tym informacje w tym wątku.
Ja dziś oznaczyłem oparzelisko na Pacyfiku. Znajduje się nieopodal ścieżki, którą wedkarze wchodzą na łowiska. Oparzelisko jest książkowe. Kilkucentymetrowej średnicy dziurka lodzie, którą na powierzchnię wybija woda. Ten wypływ jest naprawdę znaczny, a lód dookoła mocno podtopiony. Oznaczyłem gałązkami. Uwaga na to miejsce! Dziś dało się tam podejść, ale idzie odwilż...

#5 szybki.77

szybki.77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 25 styczeń 2012 - 21:11

No panowie nadchodzą mrozy czas pomyślec o wędkarstwie pod lodowym .
pawo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych