Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zacięła się Bolonka!!!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ARTUR 33

ARTUR 33

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 21:41

musisz na przyszłość lepiej dbać o sprzęt , przed złożeniem najlepiej jest przetrzeć szmatką z brudu i piachu ,piach jest główną przyczyną zatarć elementów składowych ,podobna sprawa jest z kołowrotkami, leżące kołowrotki w piachu ,jaki to jest częsty widok

#2 Sławo86

Sławo86

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 21:24

SHIMANO TECHNIUM BX TE 3-600GT Ja za nią dałem ponad 500,nie wiem ile teraz jest wart bo to było jakieś 2,5 roku temu a Gwarancji to by mi nawet nie uznali,Chciałbym nim nadal wędkować,bo to posłuszny kijek.
Montaż Drzwi i Okien(POLECAM)

#3 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3551 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 25 lipiec 2010 - 21:13

A tą bolonkę masz na gwarancji? Dużą wartość ona posiada? Bo jeśli nie, to możesz pobawić się tym samemu.
W kwestii namiarów:skocz do jakiegoś "swojego" sklepu wędkarskiego i popytaj. Ja Ci mogę podpowiedzieć że w Art Fishu kogoś takiego znajdziesz :rolft4:
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

#4 Sławo86

Sławo86

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 20:29

jakieś namiary na kogoś kto zajmuje się takimi defektami?
Montaż Drzwi i Okien(POLECAM)

#5 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3551 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 25 lipiec 2010 - 20:20

Wg mnie bez zdjęcia przelotki się nie obejdzie. Jeśli traktując element podpórką zniszczyłeś blank od wewnątrz, to właściwie już sobie zamawiaj element, bo strzeli na pierwszym mocniejszym zaczepie albo rybie. Pomimo że od zewnątrz nie widać.
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

#6 Sławo86

Sławo86

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 25 lipiec 2010 - 20:09

Witam wszystkich,którzy czytają ten temat,problem jest tego typu po przyjechaniu nad wodę zorientowałem się, że nie mogę wysunąć 2 elementu wędki,po krótkim namyśle wziąłem podpórkę i od tyłu wędki próbowałem wybić element z wynikiem negatywnym,ponieważ wędka nie wysunęła się a podpórka schowała niszcząc element rozdzielając włókno w środku wędki,po rozsunięciu bolonki nie widać pęknięcia,a przelotki nie są do zdjęcia,żebym mógł się upewnić że element jest do wymiany.proszę o doradę ewentualne kontakty do osób,którzy zajmują się tego typu sprawami. Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych