Skocz do zawartości

koło ..Lakord Sazan"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
316 odpowiedzi w tym temacie

#301 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 14 marzec 2007 - 15:53

Gdzie w Karczewicach będziecie spławikować ? Na kanale czy stare koryto ? A może jeszcze wcześniej, przed kapliczką ? Postaram się podjechać w niedziele i pobrać trochę foto.

Jak Ci się uda to zrób jakąś relację fotograficzną, bo może być ciekawy odcinek skoro są organizowane jakieś zawody. Gdyby nie praca to też bym był, no ale trudno :mur:
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#302 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 14 marzec 2007 - 15:27

Będziemy za młynówką na głównym korycie Warty..Przejeżdżasz w Karczewicach most na drodze do Garnka i tuż koło znaku z nazwą miejscowości odbijasz w lewo.Jakieś 200 do 300 metrów i za chałupami w lewo do rzeki.

#303 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1312 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 14 marzec 2007 - 13:04

Gdzie w Karczewicach będziecie spławikować ? Na kanale czy stare koryto ? A może jeszcze wcześniej, przed kapliczką ? Postaram się podjechać w niedziele i pobrać trochę foto.

#304 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 03 marzec 2007 - 09:08

No niestety 18.03 muszę iść do pracy , chyba że z kimś uda mi się zamienić :klapa: fajnie było by przyjechać bo u Włodka są zawsze fajne zawody.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#305 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 03 marzec 2007 - 01:08

Spoko Mariusz.Myślę ,że zobaczymy się 18-tego na Warcie w Karczewicach.Startujesz?
Ja raczej będę miał inne zajęcia niż zawody(interesy sponsora), ale pokibicuję z przyjemnością koledze z WCP, mimo, że z innego koła.
Ale jakie to ma znaczenie z jakiego koła ktoś jest?

#306 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 02 marzec 2007 - 17:42

Podałem ten kalendarz bo wiem,że paru kolegów z forum lubi zabawy we współzawodnictwo i bez niego wędkowanie dla nich traci sens.Ja jedynie nie odpuszczę Maratonu Nocnego.[/quote]

Dzięki za informację ,bo byłem ostatnio w sklepie ale Włodek nic jeszcze nie miał. Jak się domyślasz ja raczej jeżdzę na otwarte spławikowe, ale nie dla tego, że ,,zaraz tam jakieś współzawodnictwo " ale też możliwość poznania ludzi :hehehe:
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#307 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 02 marzec 2007 - 16:12

hej zapiszcie się na podlodowe :hehehe:
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku
Staram się przynajmniej.

#308 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2007 - 01:15

Nie do końca.Jest 5 kategorii do GP koła( mucha, spining,morskie, spławik, podlodowe).Każda po dwie tury zawodów i to się liczy do ogólnej punktacji.Trochę skomplikowanej jak dobrze pamiętam z zebrania.Nie próbowałem tego zapamietać bo nie specjalnie mnie interesują zawody GP tym bardziej ,że na większości bym nie uczestniczył bo mam już poplanowane wyprawy.I tak była dyskusja na zebraniu jak punktować poszczególne kategorie.
Podałem ten kalendarz bo wiem,że paru kolegów z forum lubi zabawy we współzawodnictwo i bez niego wędkowanie dla nich traci sens.Ja jedynie nie odpuszczę Maratonu Nocnego.

#309 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 02 marzec 2007 - 00:43

Odkąd odszedłem to widzę , że nic sie nie zmieniło ...
...spławik przeważa !
Z@nder - "koło OKOŃ"
Carp Quest Club Częstochowa

#310 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 01 marzec 2007 - 21:18

Na początek terminarz spotkań i zawodów.Podaję na razie te , które są już dopięte co do terminu i miejsca.Pogrubionym drukiem te zawody, których punktacja liczy się do GP.

1.Muchowe otwarcie sezonu-Przemsza-04.03.2007-otwarte
2.Spławikowe otwarcie sezonu-Warta,Karczewice-18.03.2007-otwarte
3.Puchar firmy ,,Elga"-Kucoby-22.04.2007-otwarte
4.Muchowe Mistrzostwa Koła-Przemsza-13.05.2007-zamknięte
5.Spławikowe Mistrzostwa Koła-Huta-20.05.2007-zamknięte
6.Spiningowe Mistrzostwa Koła-Poraj-03.06.2007-zamknięte
7.Maraton Nocny-Strzelce Wielkie-30.06:01.07.2007-otwarte :blee:
8.Puchar sklepu,,Sazan"-Kanał Gliwicki-02.09.2007-otwarte
9.Morskie Mistrzostwa Koła-Władysławowo-09.09.2007-zamknięte
10.Zawody gruntowe-Ostrowy,Krzepice-30.09.2007-otwarte
11.Muchowe zakończenie sezonu-Przemsza-07.10.2007-otwarte
12.Zawody spiningowe-rzeka(?)-28.10.2007-otwarte
13.Zawody,,Prestige"TOP10-Kanał Gliwicki-04.11.2007-otwarte

To na razie tyle.Dodam pozostałe imprezy jak zostaną ustalone terminy i miejsca.Na zawody otwarte zapraszamy chętnych.Kontakt w sklepie Sazan na Promenadzie u p.Włodka Rataja.
i jeszcze ważna uwaga: w uzasadnionych przypadkach terminy i miejsca zawodów mogą ulec zmianie.
Kontakt : Sklep wędkarski ,,Sazan" Włodzimierz Rataj, Częstochowa ul. Brzeźnicka 88 ( róg Brzeźnickiej i Promenady) tel:0-34 325-64-31

#311 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2011 - 14:57

Mamy wolne 4 miejsca na wyprawę na morze na której przy okazji rozegramy morskie mistrzostwa koła. Płyniemy z Władysławowa 14 i 15 maja. Wyjazd jest w piątek 13-tego maja autokarem. Koszt to 300 zł dwa wypłynięcia, około 150 zł autokar, dwa noclegi z wyżywieniem 2 x 80 zł. Jeśli ktoś miałby ochotę zabrać się z nami to proszę o kontakt.

#312 Guest_Konrad_*

Guest_Konrad_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2011 - 20:23

...

Użytkownik bzdetygdety edytował ten post 30 wrzesień 2011 - 19:57

#313 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 29 czerwiec 2011 - 20:35

Jak przeszukasz troszkę to forum, to spokojnie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania :goodluck:

#314 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 29 czerwiec 2011 - 21:01

Witaj Konrad .

Początkujący wędkarz zawsze ma szczęście czy też fart :figielek2:
Co do pontonu to na pewno bezpieczniejsza jest łódka i to jak piszesz twoje z wędką początki .
Ceny wypożyczenia łódek jak poszukasz znajdziesz na necie jak i nr tel do rybaczówki
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#315 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2614 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 30 czerwiec 2011 - 00:14

Witam szanownych Kolegów wędkarzy!

Jako osoba nowa na forum, oraz nowa w wędkarstwie, dzisiaj odebrałem kartę wędkarską oraz opłaciłem składkę w kole LAKORD u bardzo miłego człowieka w sklepie wędkarskim na Promenadzie,
Mam do Was parę pytań panowie:

1) jak wygląda kwestia wypożyczenia łódki na zb. Poraj, gdzie i w jakich godzinach? jaka cena. Czy lepiej zainwestować w ponton? Czy połowy z pontonu będą na tyle "wygodne" jak z łodzi?
2) gdzie można "porzucać"? zaczynam przygodę z wędkowaniem od metody spinningowej, czy pod nosem na rz. Warta, czy na Poraju początkujący ma szanse coś wyciągnąć? :) Proszę o podanie jakiś fajnych miejsc do spinningu.

Z góry wielkie dzięki za informację!

Pozdrawiam Konrad.

Witaj !
Łodzie dostępne są od 5 -22 i w nocy
Ponton sobie daruj na Poraj.
Zacznij spinning od rzek Warta , Pilica , Liswarta plus małe zbiorniki.
Na Poraj wybierz się z kimś z forum - umawialnia - bo nudno samemu nic nie łowić Dołączona grafika
pozdrawiam Jasiu

Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#316 Guest_Konrad_*

Guest_Konrad_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2011 - 12:16

Witaj !
Łodzie dostępne są od 5 -22 i w nocy
Ponton sobie daruj na Poraj.
Zacznij spinning od rzek Warta , Pilica , Liswarta plus małe zbiorniki.
Na Poraj wybierz się z kimś z forum - umawialnia - bo nudno samemu nic nie łowić Dołączona grafika
pozdrawiam Jasiu

Dzięki za informację.
Dzisiaj wystartowałem pierwszy raz, na Poraju o 5tej rano łódką i rzeczywiście ponton to był by nierozsądny pomysł, szczególnie przy takim wietrze jak dzisiaj :)
Oczywiście nic nie złowiłem ;)

Pozdrawiam !

#317 Adam96

Adam96

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 29 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 22 marzec 2012 - 21:13

Wybiera się ktoś na otwarcie sezonu spławikowego 1 kwietnia?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych