Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zalew - Cieszanowice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomek_1

Tomek_1

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 19 lipiec 2009 - 18:27

Z kolegą pawelpw1 wybraliśmy się dziś nad ranem do Cieszanowic. ........
Podczas wypadu testowaliśmy najnowszy nabytek Pawła. Zdjęcie poniżej. Naprawdę fajny gadżet :fajosko:

Super pontonik !
Ja tak troszkę OT , ale ciekawi mnie jaką farbą są namalowane nr-y rejestracyjne na burcie ? U siebie nakleiłem , ale to niezbyt dobre rozwiązanie .
"Don't worry , be happy ... "

#2 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1172 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 19 lipiec 2009 - 16:49

10 pln

#3 Guest_WS_*

Guest_WS_*
  • Gość

Napisano 19 lipiec 2009 - 16:09

Maniek orientujesz się, może jaka jest cena wypożyczenia łodzi ?

#4 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1172 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 19 lipiec 2009 - 15:19

Z kolegą pawelpw1 wybraliśmy się dziś nad ranem do Cieszanowic. Pogoda nas nie oszczędziła, od wyjazdu non stop deszcz. Na miejscu bylismy o 4.10. Szybki zwiad i zabraliśmy się za szykowanie sprzętu. Od 4.40 do 8.30 złowiliśmy 10 okoni, kilka sie spięło (grubych) + Paweł dołowił pistolecika. Ogólnie zbiornik zapowiada się obiecująco, ukształtowanie dna daje szansę na kontakt z grubą rybą. Głębokość od 2 do 5,5m a łowiliśmy w promieniu 100 m od wypożyczalni sprzętu wodnego (sonda pokazuje duże spadki, górki i doły). Jeśli ktoś będzie zainteresowany wypożyczeniem łodzi to podaję telefon 600899940 lub 604056805. Środki pływające płaciłem na poczet PZW Piotrków przelewem. Najprostszy dojazd - Czewa, Kamieńsk droga nr.1, potem na Rozprze droga 91. Przed Rozprzą w prawo na Cieszanowice (znak 9km) a dalej drogą z pierwszeństwem, później pokierują znaki na zb.wodny Cieszanowice. Łódki wypożycza się w barze leśnym (domki, pole namiotowe), którego nie da się po drodze przegapić. W najbliższym czasie planujemy jeszcze raz odwiedzić Cieszanowice. Jeśli ktoś będzie zainteresowany można zrobić wspólny wypad.

Podczas wypadu testowaliśmy najnowszy nabytek Pawła. Zdjęcie poniżej. Naprawdę fajny gadżet :fajosko:

Załączone miniatury

• bush.jpg

#5 Spirtest

Spirtest

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 12 sierpień 2008 - 12:14

Możesz zerknąć okiem ? Tak to się będzie tam jechało ?

Dokładnie tak się tam jedzie. Tam gdzie zaznaczyłeś "x łódki" jest mniej więcej ten bar.

Tylko tak jak wcześniej pisałem co do łodzi to wiadomość jest niesprawdzona.

#6 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1172 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 12 sierpień 2008 - 12:02

Możesz zerknąć okiem ? Tak to się będzie tam jechało ?

Załączone miniatury

• IMG_3661.jpg

#7 Spirtest

Spirtest

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 13:55

W sobotę rozmawiałem z dwiema osobami na Cieszanowicach, które powiedziały mi, że łódź można wypożyczyć w leśnym Grill-barze. Lokalizacja następująca jak ktoś był na tym zalewie to pewnie znajdzie: po przejechaniu przez tamę i skręceniu w prawo jedzie się asfaltową drogą w stronę samotnego dębu i wyspy. Bar jest jakieś 400-500 metrów za wyspą jadąc asfaltem po prawej stronie są drogowskazy. Można też tam zrobić opłatę za środki pływające na okręg piotrkowski. Natomiast sam nie wypożyczałem więc wiadomość nie jest sprawdzona.

#8 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1172 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 11 sierpień 2008 - 12:44

Na zb.Cieszanowice jest możliwość wypożyczenia łodzi. Taką odpowiedź uzyskałem z PZW PT ale nie mam żadnych namiarów telefonicznych na ten hotel (bo podobno tam jest gość uprawiony do wypożyczenia łodzi).
Czy ma ktoś jakieś namiary co by wywiad przeprowadzić ?

#9 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1494 postów

Napisano 31 lipiec 2008 - 20:23

Pamiętajcie koledzy że opłata za środki pływające na zbiorniku w Cieszanowicach to 60 zł :gwiazdki:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#10 Norco

Norco

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 213 postów
  • Koło:Pobilem rekord Polski Miętus pomlilem na sum niecale 75cm wypuszczilem na oka przjemne boia chyba stary cos cud piękne ma glowe olbrzym na razie dziękujemy wszystkim
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 29 lipiec 2008 - 21:55

Są ryby wszystkie gatunki prawie ale nie udało miałem 2 duze karasie i reszta płotki kilka

#11 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1494 postów

Napisano 28 lipiec 2008 - 18:11

Witajcie :spoko:
W fajnym miejscu wędkowałeś na tym cyplu najlepiej zastawić się na sandacza lub szczupaka na jesień

#12 Norco

Norco

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 213 postów
  • Koło:Pobilem rekord Polski Miętus pomlilem na sum niecale 75cm wypuszczilem na oka przjemne boia chyba stary cos cud piękne ma glowe olbrzym na razie dziękujemy wszystkim
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 19 lipiec 2008 - 08:48

bylismy w czwartek i Piątek w cieszanowice super zbiornik duzo Wedkarzy złapałem 2 dwie duze karas reszta płotki przjemne było mozna w aucie spanie lub Namiot jest droga ulicy nie ma problemu od czestochowy około 70km.

Załączone miniatury

• Foto 128.jpg
  • Foto 187.jpg

#13 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1494 postów

Napisano 29 kwiecień 2008 - 20:16

Maj to doskonały moment by wybrać się na ten zbiornik.
Ci co mają własne łódki mają szanse naprawdę powalczyć z pięknym drapieżnikiem :kwiaty:
Linia brzegowa nadaję się doskonale do wędkowania także każdy znajdzie coś dla siebie .

#14 Guest_gumis68_*

Guest_gumis68_*
  • Gość

Napisano 20 kwiecień 2008 - 10:53

Byłem tam pod koniec sierpnie minionego roku. Jeśli chodzi o efekty połowów, to około 15 płotek calkiem ładnych-około 20cm. Z tego co wiem, to jest tam duzo różnych gatunków ryb i mase drapieżników.

#15 michal_mc

michal_mc

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 183 postów

Napisano 09 sierpień 2007 - 10:34

Witam.
Wędkował ktoś z was na tym zbiorniku?
Mam zamiar się tam wybrać ale nie za bardzo wiem w które miejsce, może ktoś z was jeździ tam?
Byleby na ryby pojechać...
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#16 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1494 postów

Napisano 27 luty 2007 - 19:45

zbiornik należy do Piotrkowa Trybunalskiego więc nie musimy dopłacać :oczko:

jak widać na drugim zdjęciu od brzegu do wyspy jest od 1 - 1,5 metra ale za wyspą od razu jest uskok do sześciu metrów dlatego w tym miejscu najlepiej przepłynąć na wyspę i z niej wędkować :luulu:

#17 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 27 luty 2007 - 18:59

a widzicie ?rekiny pływają dwie płetwy widać cholewka fragles gdzie ty chcesz nas wypuścić? :hehehe:
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Staram się przynajmniej.

#18 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4735 postów

Napisano 27 luty 2007 - 18:48

Coś mi się wydaje, że od brzegu dość daleko ciągną się płycizny ( bynajmniej na tych zdjęciach ).

#19 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 27 luty 2007 - 18:42

fajna woda a jaki to będzie okręg? łowimy bez dodatkowych opłat?
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Staram się przynajmniej.

#20 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1494 postów

Napisano 27 luty 2007 - 18:39

rawit jeszcze jedno zdjęcie cieszanowic może admin mnie nie :blee: bo nie potrafię wstawić zdjęć do galerii -- na zdjęciu jest wyspa a za nią dno opada na sześć metrów - super miejsce lecz trzeba mieć ponton lub łódkę by się na nią dostać :hehehe:

Załączone miniatury

• wyspa.jpg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq