Skocz do zawartości

Wędkarstwo wyczynowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
150 odpowiedzi w tym temacie

#21 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 05 lipiec 2009 - 22:04

Na forum Doriana, coś tam kiedyś na temat tych kombajnów pisali ale z tego co pamiętam to tani też nie jest i ma swoje wady. Może lepiej coś tutaj kombajny
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#22 roobbiinn

roobbiinn

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 136 postów

Napisano 05 lipiec 2009 - 21:41

kombajny i dodatki - ciekawa oferta
zapomnialem dodac ;)
cennik

Link mam wlasnie z tamtego forum.Z opinii uzytkownikow wynika, ze produkty sa solidne i warte polecenia, dlatego dodalem link :papa2:

#23 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2561 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 28 czerwiec 2009 - 20:43

stare info
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#24 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 25 czerwiec 2009 - 13:26

Marcin dobrze gada, jak pojade to będą wyniki (podane) , a i małą relację napisze, ale albo czas albo kasa nie pozwala, albo nie ma sensu jechac i wywalać kasy bo jest lipa tak jak na ostatnich dwoch zawodach , a u nas to małe zainteresowanie tym tematem strasznie, a szkoda bo chociażby w Opolu czy Katowicach to żyją wyczynem.

#25 skorupa

skorupa

Expert

• Admin
  • 1637 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 25 czerwiec 2009 - 08:58

NA każdych zawodach jest chyba jakiś przedstawiciel WCP, nie mógłby zrobić zdjęcia protokółu i potem umieścić go na stronie ?
Nie piszę poprawnie po polsku.
Piłeś-nie pisz.

#26 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 czerwiec 2009 - 21:32

Dwa lata temu, tematem wyników zajmował się p. Osiński ale w wyniku zmian w wiadomym klubie sprawa jakoś przycichła. Zawsze aktualne tabele można było przeczytać w dawnym sklepie na Cisowej ale teraz to ci nie odpowiem bo dawno nie uczestniczyłem w tych rozgrywkach. Jak będę może widział się z moim prezesem klubu to zapytam o tabele wyników bo on powinien czymś takim dysponować. Kiedyś przymierzałem się do robienia statystyk z tych że zawodów ale z powodu braku wiarygodnych danych przestałem się tym interesować. Z tego co przeglądam w necie to raczej tego typu statystyki prowadzi zawsze dany Okręg ale w naszym to jeszcze nie ma nawet wyników z dnia dziecka a nie wspomnę o ostatnich zawodach okręgowych.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#27 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 24 czerwiec 2009 - 15:49

dzięki, wiem wiem , o terminarzu na stronie Starówki, ale chodzi o to żeby były dostępne gdziekolwiek poza sklepem info o wynikach z zaw. klubów.

Po uzyskaniu obszernych informacji na temat wyników, wraz z relacjami, jeszcze jedno pytanie, kto wie jak się zakłada klub ? o tym że musze isć do okregu i zapytać, wiem byłem, będę , jestem, wiadomo, że chce wyniki to mam sie udać do sklepu, to czy do czegoś przydaje sie internet, forum itp.? Czy ktoś coś wie ?!

#28 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 23 czerwiec 2009 - 21:49

Kropa, na stronie koła Starówka są terminarze ale wyników to nigdzie nie uświadczysz, bo nikt jakoś nie jest tym zainteresowany a nie wspomnę o naszym Okręgu. Z tego co słyszałem w niedzielę na Krzepicach to w seniorach wygrał Michał Bolt łowiąc leszcze ale ogólnie była lipa.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#29 skorupa

skorupa

Expert

• Admin
  • 1637 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 23 czerwiec 2009 - 20:37

Jak widać sezon grzewczy się nie skończył - Dorianowi grzeje :question:
Nie piszę poprawnie po polsku.
Piłeś-nie pisz.

#30 Guest_Dorian_*

Guest_Dorian_*
  • Gość

Napisano 23 czerwiec 2009 - 18:23

:spoko: dobre! :question:
Cóż za konkretna odpowiedź Pana moderatora... :gwiazdki: :fajosko: :fajosko:

Także, kropa masz jasność... ale może zapytaj gdzie można nałowić ryb taką ilość, żeby udać, że jest się fear wobec przyrody i połowę wypuścisz i połowę zeżresz... na bank Ci pomogą, doradzą, odpowiedzą!
A najlepiej zapytaj gdzie można małe okonie na blachę łowić! Też będziesz miał info z pierwszej ręki!

Pamiętaj! "Wędkarstwo Częstochowa Pl dla dobra częstochowskich wędkarzy!"

Ku chwale forum!

#31 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2561 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 23 czerwiec 2009 - 15:50

Na forum był kiedyś ktoś kto węglem handlował on by Ci pomógł po jest po sezonie grzewczym :question:
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#32 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 23 czerwiec 2009 - 12:22

Mam pytanie , czy "ktoś" raczej chyba tylko Oskar , może zrobić albo na stronie Art-fisha albo tutaj , zestawienie wyników z zawodów klubów, bo niestety nie można nigdzie zobaczyc wyników , jakiejs klasyfikacji GP klubów itp.
Powiedzmy do zawodów ktore odbyły sie teraz, ja na nastepne już pojade , także od nastepnych mogę podawać wyniki i jakies relacje skromne .pzdr

#33 Daro70

Daro70

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 23 styczeń 2009 - 16:38

A co najważniejsze dzieli się tą wiedzą z innymi ,sam korzystałem z jego porad i co najważniejsze dobrze doradził .

#34 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 23 styczeń 2009 - 09:19

Andrzej to wielki człowiek.

O rybach może opowiadać godzinami, ale z jego wiedzą to nie jest wcale takie trudne.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#35 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 23 styczeń 2009 - 01:04

:rolft4:

#36 baryła

baryła

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 22:32

Andrzej to wielki człowiek.Szacun niesamowity dla tego gościa. Moim zdaniem najlepszy wędkarz w naszej okolicy :rolft4:

#37 krasnal1123

krasnal1123

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 22 styczeń 2009 - 09:57

o kurna dzeki marusz za tę wiadomość o p.Andrzeju. O .
pytałem mojego kompana od wypraw wędkarskich i ten mi zdradził ze zna sie z p.Andrzejem jak dwa łyse konie :rolft4: awiec nie omieszkam go odwiedzić :drga:

#38 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 styczeń 2009 - 20:22

Zapomniałem dodać, że na stronie Horemski w zakładce ,, wędki używane" można kupić też porządne kije -polecam Maver Renegate lub Meduzę. Niestety, w przypadku używek trzeba się liczyć z drobnymi śladami użytkowania.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#39 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 styczeń 2009 - 20:06

pierwsza pachnąca tyczka , nowościa, pamięta sie całe życie , hah :)

I jakie nadzieje na taaaką rybę :)
Jak coś to zgłoś się do naszego Prezesa koła, on się doskonale zna z p. Andrzejem i na pewno dobierze sprzęt do możliwości finansowych. Z tego co się orientuje to ma sprzęt po dość konkurencyjnych cenach.
Z tego co piszesz o twoich łowiskach jakie cię interesują to najlepszym wyborem jest kij carpiowy. Z racji tego, że to twój pierwszy kij i chcesz raczej łowić na uciągach musisz wybierać w kijach na rzekę. Kij carpiowy, w związku z jego pracą wypacza błędy wędkarza przy posługiwaniu się nim i pozwala łowić na duże spławiki. Niestety do wad należy grubość rur, co przybocznym wietrze powoduje wyginanie się wędki. To, że w nazwie jest carp nie zawęża wędki tylko do łowienia dużych ryb. Zawsze można przecież dokupić, o ile będą ci potrzebne topy matchowe, które usztywnią wędką.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#40 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 21 styczeń 2009 - 17:46

ja też myśle ze za tą piniendzorownie to używke kupić można dobrą, ale nie ma to jak pierwsza pachnąca tyczka , nowościa, pamięta sie całe życie , hah :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych