Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pacyfik, Bałtyk, Adriatyk

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
171 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mariusz F

Mariusz F

Mistrz WCP Spławik

• Użytkownik
  • 264 postów
  • Koło:Śródmiejska

Napisano 15 kwiecień 2011 - 14:46

PACYFIK OD WEWNĄTRZ
Jak mnie nie ma w serwisie - To jestem na rybach !!

SINAD S.C. Częstochowa - CB RADIO , ANTENY, NAPRAWA i MONTAŻ.
WCP rabaty !!! tel. 501 634 634

#2 Mepsik

Mepsik

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 296 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 21:27

:zamknijsie: No nie wiem... Ja 3 lata temu łowiąc pod lodem wstrzeliłem się w dołek gdzie było 25 z hakiem. Piszę z hakiem, bo podziałkę na lince od zanętnika mam do 25 m. To było między płytkami a przepompownią. Myślę jednak, że te gliniaki się spłycają na skutek erozji gliniastych brzegów - choćby Adriatyk. Pamiętam go z dzieciństwa o np. w miejscu gdzie dziś jest dzikie kąpielisko. Teraz wodą do majtek po podwodnym cyplu, wyjdzie się na środek zbiornika (nie polecam bo dalej jest uskok), a kiedyś w tamtym miejscu były od razu 3 m. Albo Bałtyk. Pamiętam czasy gdy przy wiacie ratowników był pływający pomost. Zaraz za nim był dołek ok. 6 m, gdzie łowiło się węgorze. Dziś też tam jest dołek, ale ledwo 3 m.

#3 oskar251

oskar251

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 20:50

Osobiście raz byłem tam na lodzie i mierzyłem głębokość na tym pierwszym zbiorniku od wschodu w jego zachodniej części i było 17,5metra
salmocholik

#4 Mariusz F

Mariusz F

Mistrz WCP Spławik

• Użytkownik
  • 264 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 15:17

Muszę sprostować mity o głębokości Pacyfiku sięgającej 30, 40m. Nigdy tak dużych głębokości tam nie było. Parę lat temu stan wody wynosił 15-16m, natomiast obecnie maksymalna głębokość dochodzi do 17m.

Zajrzyj na pierwszą stronę tego postu a zobaczysz :zamknijsie:

PACYFIK największy i najgłębszy ze stawów długość ok. 350 m szerokość 125 m na środku głębokość sięga 15 m (mierzyłem na pontonie) .

tak że nic nowego :rolft4:

#5 Mariusz F

Mariusz F

Mistrz WCP Spławik

• Użytkownik
  • 264 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 15:13

:zamknijsie:

#6 krzych

krzych

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 14 kwiecień 2011 - 13:51

Muszę sprostować mity o głębokości Pacyfiku sięgającej 30, 40m. Nigdy tak dużych głębokości tam nie było. Parę lat temu stan wody wynosił 15-16m, natomiast obecnie maksymalna głębokość dochodzi do 17m.

#7 Guest_SiD@R_*

Guest_SiD@R_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2010 - 13:50

Duża ilość drobnej płotki spora ilość ładnego okonia ,leszcze, pojedyncze sztuki karpia.

#8 Guest_pop_*

Guest_pop_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2010 - 13:15

Dzięki za poparcie mojego pomysłu, może jeszcze w tym tygodniu przekonam się co tam pływa :)

#9 Guest_SiD@R_*

Guest_SiD@R_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2010 - 11:53

koło kanału to dobre miejsce ,a wyniki mogą zaskoczyć nie jednego tyczkarza.

#10 Guest_pop_*

Guest_pop_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2010 - 07:19

Cześć, nigdy nie byłem na tych zbiornikach, więc mam pytanie który brzeg dobry do wędkowania batem 7m ? myślę by ustawić się koło kanału, ale nie chcę wrócić z tej wyprawy jedynie z lżejszym portfelem :)

#11 Guest_dro_*

Guest_dro_*
  • Gość

Napisano 27 czerwiec 2010 - 12:27

Chciałbym ustawić sie na amura na Pacyfiku i nie mam pojęcia z której strony jest płycej żeby dało sie połowić i ponęcić. Czy ktoś kiedyś probował swoich sił w przechytrzeniu ich ??

#12 J A R O

J A R O

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 25 czerwiec 2010 - 21:14

Na Bałtyku ostatnimi czasy można było całkiem fajnie połowić w spokoju , ale to się zmieni - poczytajcie

#13 Mepsik

Mepsik

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 296 postów

Napisano 18 maj 2010 - 12:48

A co do bidy to znajomy niedawno z gruntu na bialego robaka węgorze 20cm złowił :fajosko:

Że jak??? Węgorza na 20 cm robaka, czy robaka na 20 cm węgorza??? :figielek2:

#14 Guest_dro_*

Guest_dro_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2010 - 10:17

byłem we wtorek i w sobote na tym ogordzonym siatka zbiorniku, na DS nic nie bierze zero brań. Za to na spławik dużo zabawy. Jak sie posiedzi od rana i dobrze zaneci to karpie leszcze krąpie płocie biora bardzo przyzwoicie :czesc: na delikatny zestawik sporo emocji podczas holu ;D

#15 Guest_Taxi381_*

Guest_Taxi381_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2010 - 23:10

Dzisiaj byłem na Pacyfiku przez jakaś godzinke po stronie tego blaszanego czegoś na splawik jakaś mała uklejka, na grunt nic. A przez wiekszość dnia po drugim brzegu od blaszaka, na grunt 1 płotka taka ok 20cm, na spławik jakiś okoń i małe płotki ale jakiś wędkarz obok mnie na spławik złowił karpia na oko 40cm na kuku, jednym słowem nic ciekawego. A co do bidy to znajomy niedawno z gruntu na bialego robaka węgorze 20cm złowił :czesc:

#16 Guest_.mech_*

Guest_.mech_*
  • Gość

Napisano 15 maj 2010 - 21:55

Ma ktoś może jakieś newsy dotyczące wyników na tych 3 gliniankach?

Wybieram się tam jutro i chciałbym przyatakować delikatnie: spławiczek & koszyczek.

No i zastanawiam się, czy uderzać tam, czy na Bidę.

#17 kolamilan

kolamilan

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 09 marzec 2010 - 00:25

Może z tym odświeżam temacik przesadziłem - poniosło mnie... Pozdo

#18 dambens

dambens

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 08 marzec 2010 - 23:43

Kolega Danek dobrze powiedział żebyś zadał konkretne pytanie, wtedy jeżeli ktoś bedzie znał odpowiedź takowej udzieli. Inną stroną medalu jest to, że nie każdy chce się dzielić swoimi wypracowanymi przez lata patentami i podawać komuś gotową recepte na sukces.

Co do:

oby mniej takich forumowiczów....

Forum służy wyrażaniu swoich poglądów, i myślę że mniej razi taki mój jeden post j.w. niż

Odświeżam temacik...

w pietnastu tematach.

Bez spinki.
Dołączona grafika

#19 kolamilan

kolamilan

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 07 marzec 2010 - 23:19

Znam, ale na tych nie miałem przyjemności...

#20 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3552 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 07 marzec 2010 - 23:10

Kolego kolamilan, bardzo chętnie z Tobą podyskutujemy, ale na boga zadaj konkretne pytanie. Bo jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś w "sezonie ogórkowym" pytając "Jak tam, biorą?" to chyba Ci się to nie uda.
Swoją drogą, jak na osobę z Myszkowa i jak piszesz, początkującą, dobrze znasz częstochowskie wody.
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych