Skocz do zawartości

WIELKI ŁUK WARTY

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
223 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:10

fotka

Załączone pliki

#42 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:10

fotka

Załączone pliki

#43 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:09

fotka

Załączone pliki

#44 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:09

fotka

Załączone pliki

#45 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:08

fotka

Załączone pliki

#46 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:07

fotka

Załączone pliki

#47 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:07

fotka

Załączone pliki

#48 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:06

fotka

Załączone pliki

#49 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:05

fotka

Załączone pliki

#50 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:03

Poproszę więcej zdjęć :figielek2:

Oto więcej fotek. Mam nadzieję, że nikt mnie nie ścignie, bo ściągnąłem je z pewnego portalu. Ale chyba autor by się ucieszył, że rozpowszechniam je dla dobra ogółu:)

Załączone pliki

#51 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 22:01

Poproszę więcej zdjęć :figielek2:

Oto więcej fotek. Mam nadzieję, że nikt mnie nie ścignie, bo ściągnąłem je z pewnego portalu. Ale chyba autor by się ucieszył, że rozpowszechniam je dla dobra ogółu:)

Załączone pliki

#52 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:53

Możesz jeszcze napisać w jakiej metodzie się specjalizujesz i jakie masz sukcesy w połowach na tych odcinkach? Interesuje mnie głównie, czy pływają tam pokaźne klenie, brzany, jazie, bolki, czy to już przeszłość. Pisząc pokaźne mam na myśli takie ponad 50cm. Czy jest możliwość zapolowania tam na takie rybki.
Co do węgorza, to chyba już dawno je łowiłeś, bo od postawienia tamy na Jeziorsku odebrano tej rybie prawo bytu w naszej rzece. Chyba, że z zarybień. Ja ostatniego a zarazem bardzo ładnego węgorza złowiłem w 92

#53 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:39

Fragles i o to mi chodziło...wypowiedź człowieka z pasją. Zdjęć nie trzeba, bo wyobraźnia pracuje:)

#54 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:37

No to jest już nas dwóch;) W Częstochowie macie sprawdzone bazy wypożyczania kajaków.

#55 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1501 postów

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:37

Wędkuje na rzece jaką opisałeś. :rolft4:
Wielki Łuk Warty w miejscowości Załęcze Małe ,Załęcze Wielkie jest naprawdę przepiękny ,rzeka snuje się tu jakby uśpiona i tylko śpiew ptaków i plusk ryb zagłusza tą ciszę .

Ja od wielu lat wędkuje w Załęczu Małym i cokolwiek by pisać każdy z osobna musi poznać tą rzekę .
Tam właśnie pierwszy raz w życiu widziałem muszkarza który brodząc z nurtem rzeki z gracją wymachiwał nad głową sznurem a jego zdobyczą były klenie,jazie i jalce .
Najlepsza metoda jaką mogę polecić na tą wodę to przepływanka na nią najlepsze wyniki są w łowieniu Jazi .
Naprawdę każdy znajdzie tu coś dla siebie ale nie każdy coś od razu złowi bo jest to rzeka piękna a zarazem bardzo chimeryczna :foch2:

Jest tam piękna Brzana ,Boleń ,Jaż ,Leszcz ,,Płoć ,Szczupak ,Okoń i Węgorz nie licząc Miętusa te ryby udało mi się przechytrzyć lub podjąć z nimi walkę :tra:

Mogę spokojnie powiedzieć że wychowałem się w Załęczu Małym bo pracowałem tam na ośrodku wczasowym Komobexu i rodzice moi tu się wybudowali :figielek2: więc wiem o czym piszę .
Niestety nie posiadam zdjęć więc nie wstawię nie wbije palika z napisem tu wędkować :hmhm:

To co jest tam najpiękniejsze to czystość , spokój i cisza i pragnę by tak pozostało :papa2:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#56 J A R O

J A R O

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:35

Brzmi bardzo ciekawie , ja bym sie pisał na coś takiego :figielek2:

#57 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:31

Łuk Warty to mój cel nr 1 na 2009, wiec możecie być pewni, że jeśli teraz trochę popasożytuję:figielek2:, to później się odwdzięczę.
Tymczasem może też zebrałaby się ekipa na spływ kajakowy połączony z biwakowaniem i łowieniem oczywiście na tym odcinku. To ponad 40 km rzeki

#58 Guest_Eddie_*

Guest_Eddie_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:20

Bez przesady, temat na pewno się przyda, a i miejsce ciekawe.

#59 Guest_Dominik_*

Guest_Dominik_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:18

Rozumiem, w takim razie mówię od razu - ja na łuku dotąd nie łowiłem, natomiast chciałem się trochę poedukować u kolegów po fachu. Z tego co wiem, to właśnie po to są fora... Moderator może więc wykasować mój temat skoro nie mam nic do powiedzenia

#60 Guest_Eddie_*

Guest_Eddie_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2009 - 21:07

Teoretycznie to nikt...ale praktycznie większość z nas jest za takim prowadzeniem tematu :spoko:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych