Skocz do zawartości

Robinson - Huta Częstochowa 10.VII

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

#1 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 13 sierpień 2008 - 21:00

Patrząc na wyniki, to moi znajomi tzw. ,,opcja leszczowa" się nie popisała.
Piotrek Gajecki ma tak dopracowaną zanętę na tym zbiorniku, że z reguły zawsze wygrywa zawody. Siedziałem w ubiegłym roku na zawodach ligowych obok niego i widziałem co wyprawiał na ,,bezrybiu", gdzie większość z nas siedziała a on łowił jak w transie. Dlatego jedną z metod by go pokonać jest złowienie dużego leszcza lub lina.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#2 Guest_Dorian_*

Guest_Dorian_*
  • Gość

Napisano 13 sierpień 2008 - 08:43

...

#3 Karaś 77

Karaś 77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 12 sierpień 2008 - 22:47

Chcialem wyrównać poziom :czesc: .Ale nic z tego nie wyszlo ,nikomu nie pomoglem.

#4 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 23:09

.. a Ty przypadkiem nie proponowałeś swojego fachowego doradztwa na temat zbiornika huty ( obcym ) przyjezdnym zawodnikom na innym forum? Podejrzewam ze to nie szczere gratulacje. :czesc:

#5 Karaś 77

Karaś 77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 21:15

Masz racje Spirtest ,Andrzeja Boruty nie bylo. Wynik zwyciezcow to 2340pkt. Wygrali faworyci-gratulacje!

#6 Guest_Dorian_*

Guest_Dorian_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2008 - 14:58

...

#7 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 14:25

Sadząc po miejscach Piotrka Gajeckiego i Andrzeja Boruty, to brała płotka gdyż Arek jest nieobliczalny i po za konkurencją.

Mariusz, płotka brała ale miejscowo, tam gdzie siedział Arek i Dorian, obok też połowili, ja i koło mnie 4 stanowiska na boki , mega słabe wyniki , ryb poprostu nie było , dotarły dopiero w trzeciej godzinie, bo zaczeliśmy mieć brania, zanęta pierwsza klasa, zestawy, a po 2 godzinach miałem 2 rybki. Dwa stanowiska po lewej , pierwsze bez ryby, drugie (Maver) 400 pkt. ja 440 pkt, po prawej 600 pkt. Dalej siedział koleś też Maver 1020 pkt , Arek 2340 , Dorian 1200, wiec widać że tam już coś sie działo , a najlepiej wykorzystał to Arek.

#8 Spirtest

Spirtest

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 13:49

Nie wiem jak to się stało ale ja na tych zawodach nie widziałem Andrzeja Boruty i moim zdaniem go nie było.

#9 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 11 sierpień 2008 - 13:12

Patrząc na wyniki i na zdjęcia, to twoje miejsce Dorian można uznać za duży sukces, bo obsada zawodów była bardzo mocna. Sadząc po miejscach Piotrka Gajeckiego i Andrzeja Boruty, to brała płotka gdyż Arek jest nieobliczalny i po za konkurencją.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#10 Lewy1106

Lewy1106

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 177 postów
  • LokalizacjaNesoya

Napisano 11 sierpień 2008 - 12:15

nie wypowiadam sie na temat postów nade mną , ale najbardziej żałuje tego że nie została wyjęta ta ryba która walczyła 45min. (W ogóle co to było ?)

#11 Spirtest

Spirtest

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 11 sierpień 2008 - 09:12

Zwycięska waga Arkadiusza Pawlaka i Piotra Gajeckiego to chyba 2340 g. Co do regulaminu to nie będę się wypowiadał bo nie chce mi się go czytać. Natomiast co do wagi to bym się tak bardzo nie czepiał jak kolega Dorian bo równie dobrze można powiedzieć, że kolega Arek lub Piotrek mogli złowić o dwie lub trzy ryby więcej i byłoby jasne. Zgodzę się natomiast z tym, że to my jesteśmy dla producentów sprzętu a nie oni dla nas. Natomiast dziwi mnie to, że firma która w wyczynie raczej się nie liczy, bo wśród 28 zawodników nie widziałem sprzętu firmy Robinson (nie licząc zanęt Marcela), wzbudza kontrowersje regulaminowe, czy jak kolega Dorian napisał, przedstawiciel firmy komentuje coś głupim uśmiechem. Ktoś tu chyba nie wie na czym polega reklama. A raczej na pewno nie wie bo liczebność zawodników w porównaniu do np. Pucharu Gutkiewicza można powiedzieć słabiutka. Poniżej dwie fotki.

Załączone miniatury

• Jedyna kobieta w zawodach.JPG
  • Zmagania z du?? ryb?.JPG

#12 Guest_Dorian_*

Guest_Dorian_*
  • Gość

Napisano 11 sierpień 2008 - 08:42

...

#13 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 10 sierpień 2008 - 21:58

Nie musicie się śpieszyć :(
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#14 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 10 sierpień 2008 - 21:56

No i jakie wieści, bo kilku moich znajomych miało tam startować ?
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#15 Guest_Bartez_*

Guest_Bartez_*
  • Gość

Napisano 10 sierpień 2008 - 05:08

nie ide dopiero teraz sie zorientowałem ze gram juz 15 godzine i jest piąta rano... wiec zaraz ide spac.

#16 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 09 sierpień 2008 - 23:32

Życzcie nam powodzenia :(

#17 Lewy1106

Lewy1106

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 177 postów
  • LokalizacjaNesoya

Napisano 09 sierpień 2008 - 21:49

chyba sie przejdę ;]

#18 Guest_Bartez_*

Guest_Bartez_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2008 - 21:40

po ktorej stronie to bedzie dokładnie ?

#19 Guest_Dorian_*

Guest_Dorian_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2008 - 20:44

...

#20 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 07 sierpień 2008 - 20:45

No to może być ciekawie z Pucharem Gutkiewicza, bo zaplanowane są na ten dzień zawody klubowe na kanale Ulgi. Więc większość tyczkarzy, łącznie ze mną pojedzie do Opola. Nie wiem czy zarządy klubów zgodzą się przełożyć zawody na inny termin.
Z tego co widziałem na forum Doriana, na Robinsona wybiera się dużo ludzi więc może być ciekawie. Ja niestety w sobotę pracuję a w niedziele jestem już umówiony więc tak jak wcześniej pisałem raczej nie przyjadę.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych