Skocz do zawartości

Wyprawa nad San dla muszkarzy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2008 - 21:44

Jak pisałem szczegółów nie znam więc dlatego zainteresowani zostaną skontaktowani z kolegą Zenkiem. Wiem, że spotkanie na temat wyjazdu planowane jest na 23 lipca.

Masz rację Łączki nie Łączka. Nie byłem do końca pewny tej nazwy bo to nie moje rejony Sanu.

#2 Jędrek

Jędrek

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 554 postów

Napisano 15 lipiec 2008 - 21:17

Miejscowość nazywa się ŁĄCZKI, a nie Łączka, to raz. Kwatery(większość w tej miejscowości) są prawie nad samą wodą-wystarczy przejść przez jezdnię i krzaki i jest się już nad Sanem.
Dwa - z tego co się orientuję, to licencje trzeba zaklepać co najmniej 3-4 miesiące wcześniej. Licencja dzienna 70 PLN i na OS wpuszczanych (sprzedawanych) jest 25 licencji na dany dzień. Pojedyncze licencje jeszcze może się uda kupić/zdobyć - ktoś inny może w ostatniej chwili zrezygnować itp. Ale dla kilkunastu osób? :hmhm:
Ciekawe, jak ma być rozwiązany dojazd autokarem nad wodę i powrót całego "stada" po łowieniu. Przedmiotowy odcinek ma kilkanaście kilometrów, a dojazd do ok. 1/3 jest bardzo, ale to bardzo w kółko (od Zwierzynia) - bo jedyny most jest tylko w Lesku. Chyba, że "z buta" od końca OS-u-ujścia Hoczewki,albo od Bachlawy w górę.

Więc powodzenia Kolegom życzę - jeśli wszystko jest zaklepane "na zicher".

My z chłopakami mamy zarezerwowane licencje na 08-12 października. I to nie taką ilość, że codziennie się połowi na odcinku specjalnym

#3 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2008 - 20:28

Jeden z muszkarzy z mojego koła, kolega Zenon Karbala organizuje wycieczkę nad San w połowie sierpnia. Koło Leska , Łączka się to nazywa czy jakoś tak. Wyjazd będzie autokarem ( planowane jakieś kilkanaście osó:hmhm:, zakwaterowanie na miejscu, wyżywienie bez śniadań i kolacji.
Szacowany na tę chwilę koszt to 320 zł łącznie z dojazdem, noclegami i licencjami.
Jeśli ktoś z kolegów muszkujących jest zainteresowany takim wyjazdem to proszę albo napisać do mnie na priv (podam numer telefonu do kolegi Karbali) albo niech zajrzy do sklepu wędkarskiego na Promenadzie - jest tam wywieszona szczegółowa informacja na ten temat.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych