Skocz do zawartości

Zbiornik Hadra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#21 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 28 lipiec 2008 - 18:57

Więc tak byłem na Hadrze i próbowałem tam wędkować :hmhm: próbowałem bo nie da sie tego lepiej określić .
Zbiornik po prostu zniszczony ale remont odebrany z wyrazami zachwytu przez władze P Z W nasze rodzime (było nie dotykać i nie remontować zbiornik miał swój urok ) ci co tu wędkowali wiedzą o czym piszę .
No i spotkałem pana który nadzorował i wykonywał remont był zachwycony sam powiedział że obecnie remontuję zbiornik Zielona :rolft4:
Po tym co sam uświadczyłem sukcesów życzę :spoko:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#22 Guest_wujekpg_*

Guest_wujekpg_*
  • Gość

Napisano 10 lipiec 2008 - 07:08

są jeszcze miejsca (oczka) pomiędzy kaczyńcami gdzie można ponoć jeszcze coś złowić...

powiedzcie mi jedno - czy pzw okręg częstochowa może się zrzec takie stawu jak w Lisowie i przekazać go kole wędkarskiemu Lisów jako staw sekcyjny?
to by było najlepsze rozwiązanie bo prawda jest taka, że jak chcessz żeby coś było dobrze zrobione to musisz zrobić to sam... :/

#23 karlos

karlos

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 225 postów

Napisano 09 lipiec 2008 - 22:39

Da się tam w ogóle wędkować ?

I komu to przeszkadzało ze troche trzciny wrosło do wody:(.
Teraz nie ma ani ryb, ani wody.

#24 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 09 lipiec 2008 - 22:28

ale panowie w niego było mnóstwo kasy włożone w czyszczenie - przecież to wygląda jak las zalany wodą! to jest dla mnie paranoja totalna!

Raczej jak pole ryżowe he he
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku
Staram się przynajmniej.

#25 Guest_wujekpg_*

Guest_wujekpg_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2008 - 21:48

ale panowie w niego było mnóstwo kasy włożone w czyszczenie - przecież to wygląda jak las zalany wodą! to jest dla mnie paranoja totalna!

#26 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1279 postów

Napisano 09 lipiec 2008 - 20:33

Każdy świeżo zalany zbiornik tak wygląda.Tak samo wyglądał zaraz po zalaniu zbiornik Zakrzew.W następnym roku powinno być ok. :chmura:
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#27 Guest_butch69_*

Guest_butch69_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2008 - 19:20

Po fotkach widać że jest gorzej niż było :rolft4: Ale też wody jest mniej :chmura:

#28 Guest_wujekpg_*

Guest_wujekpg_*
  • Gość

Napisano 09 lipiec 2008 - 15:23

Czy ktoś ostatnio był na zbiorniku C31 - Hadra i próbował tam wędkować??? a więc ja byłem i to co zobaczyłem przeraziło mnie! Zbiornik był czyszczony w 2006/2007 r a w 2008 r. został zarybiony. Dodam niedługo galerię zdjęć z tej łąki bo inaczej tego się nie da nazwać, od razu nasuwa się pytanie ile kosztowało czyszczenie zbiornika i czemu skutek tego czyszczenia jest tak mizerny?

Galeria: http://picasaweb.goo...biornikHadraC31

#29 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 15:42

Panowie Wędkarze .

Od kilku dni rozpoczął się na Hadrze proces spuszczania wody .

Trwa to już na pewno dwa dni .

Zbiornik jest przeznaczony do ponownego remontu więc woda zostaje spuszczona a ryba odłowiona do .

- Lisowa - i na kanał Grunwaldzki oraz i tu jest znak zapytania na zbiornik Olszyna a zbiornik jest to sekcyjny i płatny .

Co do tych dwóch pierwszych zbiorników niema zastrzeżeń to do Olszyny a jest to łowisko płatne ma być wpuszczona ryba z Hadry kupiona za składki wszystkich wędkarzy ? Nie rozumiem :gwiazdki:

Z odłowieniem ryby z Blachowni robią wielkie halo a obok nas za naszymi plecami dzielą rybę jak popadnie .

Wiadomośći te są z pierwszej ręki bo byłem dziś osobiście na Hadrze na rybach i rozmawiałem z panami co tą wodę spuszczali rozbierając dziś dwa razy zabezpieczenie z miechów by woda zeszła po woli nie raptownie a we Wtorek ma wejść ekipa remontowa .

Pytam więc dlaczego nikt o tym nie poinformował wędkarzy szczególnie mając na uwadze nieścisłości z odławianiem ryby i jej rozdawanie za pomoc w odłowach po pierwszym remoncie ???

#30 ROBINTBG

ROBINTBG

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 205 postów
  • Koło:Mykanów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 16:44

Powiem tak. Nie podoba mi się to, że jedni wiedzą gdzie podzieje się ryba z remontowanych zbiorników i maja to w d.... a inni co może chcieliby coś z tym zrobić nie są w stanie nic zrobić bo nie wiedzą, że taka rzecz ma miejsce. Tak było ze zbiornikiem Amerykan, ryba miała być przeniesiona na Guców, a skończyła prawdopodobnie na zbiorniku Irydion gdzie My musimy dopłacić chyba, że ktoś jest z tamtejszego koła. Ryba ze zbiornika Amerykan znalazła się w tym zbiorniku ze wspólnych pieniędzy, a łowić bez dodatkowych opłat mogą nieliczni. Co do opisanej przez Ciebie sytuacji nie mam słów.....
Zawsze spodziewaj się niespodzianki
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#31 Jaros

Jaros

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 19:16

To jest standardowa procedura, stosowana przez PZW Częstochowa.
Nie informowanie nikogo o czymkolwiek, co związane jest z działaniami na rzecz Nas Wędkarzy.
Wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć i o co nie boimy się zapytać trafia w pustkę albo rozbija się o ścianę... milczenia. :mur:
To jest kolejny przykład jak jesteśmy traktowani przez ZO. Ktoś chypa zapomniał, że czasy kiedy kartkę z informacją przyczepiało się za pomocą pinezki do tablicy ogłoszeń minęły...
Jest XXI wiek, i już jakiś czas temu kilku łebskich gości wymyśliło internet...
A może na ul. Wolności nie działa ? :rozwal:
Ręce opadają, niestety.

#32 Jaros

Jaros

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 17 wrzesień 2011 - 19:39

Panowie, może po prostu trzeba zanieść Im komputer... Mam nawet taki działający zabytek. Powinien tam pasować...
Przeszkolić w zakresie obsługi,nie problem. :czat:

#33 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 19 wrzesień 2011 - 11:29

Jedyną instytucją upoważnioną do udzielania informacji na temat Hadry jest Zarząd Okręgu PZW w Częstochowie, a nie przypadkowi ludzie nad wodą. Hadra jest w obwodzie rybackim nr 1 rzeki Liswarty i tym samym nie ma możliwości wpuszczania ryb tak gdzie się komu podoba. O spuszczaniu wody na zbiorniku poinformowany jest RZGW w Poznaniu i oni sprawują nadzór nad tym co się tam dzieje, a nie panowie Fragles albo Jaros. jak złapiecie etaty w RZGW to spoko - osobiście będzie informowani.
Dane na ten temat będa udzielane osobiście, a nie osobom kryjącym się za nickami na formum. Na tym forum albo jakimkolwiek innym.
Informacja o zamknięciu zbiornika jest na stronie okręgu. Widoczne twój komputer to taki zabytek, że nie potrafi tego wyświetlić na monitorze albo ty sam nie potrafisz znaleźć nic w necie i jedyne co potrafisz to wypisywać głupoty. Ręce opadają - to jest dobre określenie po przeczytaniu tych postów powyżej.

na informacje o terminie zarybienia nie liczcie - nie będzie podawana żeby paru mięsiarzy nie zrobiło rzezi.

ROBINTBG - ryba z Amerykana trafiła na Guców. To sprawdzona informacja w przeciwieństwie do plotek jakie wypisujesz..

pzdr
Grzegorz Śliwiński

Użytkownik Gregor edytował ten post 19 wrzesień 2011 - 11:37

#34 lukaszcz

lukaszcz

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 12:52

:)
Informacja o zamknięciu zbiornika pojawiła się na stronie okręgu w niedzielę 18.09.2011, czyli dzień po ostatnim poście w tym gorącym temacie.
Proponuję najpierw to sprawdzić a potem się licytujcie czyj komputer starszy :)

#35 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1516 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 19 wrzesień 2011 - 15:23

:)
Informacja o zamknięciu zbiornika pojawiła się na stronie okręgu w niedzielę 18.09.2011, czyli dzień po ostatnim poście w tym gorącym temacie.
Proponuję najpierw to sprawdzić a potem się licytujcie czyj komputer starszy :)

Punkt dla opozycji :klaszcze:
Takie informacje powinny być dostępne przed rozpoczęciem inwestycji.
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#36 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 16:18

Skoro tak mi odpisałeś to ja ci odpiszę tak .

Byłeś pierwszą osobą która to odpowiednio podnosiła głos podczas pierwszego remontu Hadry .

Stałeś w pierwszej lini między nami co darli ryje że ryba jest rozdawana za udział społeczny w odłowach ryby .

Razem z nami wędkarzami podnosiłeś głos że tak nie powinno być że trzeba patrzeć na ręce itp itd .

Zmieniło się forum i do nowego nie wszystko zostało przeniesione na temat Hadry więc nie mogę ci tego udowodnić pisemnie ale inni wędkarze pamiętają nie tylko pan FRAGLES .

Do takich celów między innymi powołałeś do życia ' Stowarzyszenie Wędkarska Częstochowa 'wspólnie z innymi kolegami byłeś jej twórcą . :klaszcze:

Teraz się dziwie twym wypowiedzią na Forum widocznie sie zmieniłeś ?

To wędkarze swoimi głosami skierowali cię w miejsce które obecnie piastujesz przy zarządzie po to byś jako Osoba Od NAS maluczkich godnie wędkarzy reprezentowała . :reweela:

Więc czasami Panie Grzegorzu warto pomyśleć o nas wędkarzach że mamy prawo wiedzieć co się dzieje i jakie plany ma nasze PZW a nie przechodzić do ataku .

Pozdrawiam Wojtek

#37 Jaros

Jaros

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 19 wrzesień 2011 - 20:17

Witam.
No proszę, okazuje się, że nawet stary komputer może się na coś przydać...
Jeżeli Kolega poczuł się dotknięty tą delikatną prowokacją, to śpieszę uspokoić, że nie była ona skierowana personalnie.
Miała raczej uzmysłowić istotę problemu, o którym pisałem wcześniej, czyli braku pozytywnych relacji między ZO a wędkarzami.
Kilku z nas zadawało pytania domagając się odpowiedzi. Brak reakcji powodował tylko niepotrzebną eskalację napięcia. Brak informacji, to jest temat przewodni... Powoływanie się na stronę ZO PZW Częstochowa jest raczej chybione a wręcz niestosowne. Zawarte tam, lapidarne i spóźnione info dotyczące spuszczania wody,
rodzi tylko dodatkowe pytania a nawet obawy. Czy słuszne... czas pokaże.
Co zrobić aby poprawiać stosunki i odzyskać zaufanie do Władz PZW. Pierwszy krok został wykonany, było nim głosowanie w sprawie Ostrów.
To z tego forum padły pierwsze podziękowania. My musimy uwierzyć, że Zarząd naprawdę reprezentuje interesy wędkarzy i działa transparentnie dla ich dobra.
Chcemy informacji na temat interesujących nas spraw, to chyba niezbyt wiele. Wystarczy trochę dobrej woli, nic więcej.
Nie mam zamiaru prowadzić niezdrowej polemiki na ogólnie dostępnym forum, nie po to się tutaj loguję, nie jestem również osobą ukrywającą się za "nickiem".
Jeden z pierwszych postów, podpisałem imieniem i nazwiskiem.
Napisałem również, że nie jestem wrogiem a chcę być przyjacielem. Nic się nie zmieniło.

Ps. Cieszę się, że Kolega przerwał milczenie, tak po prostu...

Pozdrawiam
J.D

#38 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 21 wrzesień 2011 - 12:39

na informacje o terminie zarybienia nie liczcie - nie będzie podawana żeby paru mięsiarzy nie zrobiło rzezi.

pzdr
Grzegorz Śliwiński

O tych co mówisz powyżej, to oni mają lepsze informacje od Ciebie czy mnie czy innych !
I tak będą siedzieć i łowić zaraz po wpuszczeniu lub otwarciu zbiornika !
Czyżby w RZGW w Poznaniu lub ZO PZW Częstochowa dochodziło do przecieków ??
Jeżeli tak to w jakim i czyim interesie ?!

A tak w ogóle to Cię kolego nie poznaję !
Co oni Ci naobiecywali, że masz tak psyche zrytą, Twoje wypowiedzi i stosunek do wędkarstwa to zwrot o 360 stopni !!!

Pamiętam doskonale nasze poglądy jak to forum się zawiązywało i jak spotykaliśmy się przy piwku !
Dzięki poparciu kolegów jesteś gdzie jesteś i miałeś pomagać we wspólnej sprawie, zrób sobie Grzegorz rachunek sumienia, abyś nie był gorszy od polityków, którzy kłamią społeczeństwo przed wyborami, a jak się już dostaną do władzy to zapominają o swoich zobowiązaniach !!!

Z@nder - "koło OKOŃ"
Carp Quest Club Częstochowa

#39 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 21 wrzesień 2011 - 13:43

Twoje wypowiedzi i stosunek do wędkarstwa to zwrot o 360 stopni !!!

Co prawda matury z matematyki nie pisałem ale według mnie to raczej zwrot o 180 stopni :oczko:

#40 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów
  • Koło:Okoń-Cz-wa

Napisano 21 wrzesień 2011 - 18:27

co do tych etatów @Gregor to Ty już chyba jakiś załapałeś albo bardzo na jakiś liczysz.Nie znam osobiście ani @Jarosa ani @Fraglesa Ciebie zresztą również ale staram się uważnie czytać to forum i jestem przekonany że jedyny etat jaki by interesował @Fraglesa to łapacz kłusoli-przynajmniej ma wyniki

Użytkownik mlody edytował ten post 21 wrzesień 2011 - 19:07

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych