Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zb Koniecpol

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#1 szybki.77

szybki.77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 25 styczeń 2010 - 14:38

Wędkują ta na lodzie .
pawo

#2 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 25 styczeń 2010 - 10:02

Z tego co można wyczytać na stronie naszego okręgu, to zbiornik pozostaje udostępniony dla wszystkich wędkarzy, gdyż figuruje w wykazie łowisk wykaz:C-63
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#3 Piterro

Piterro

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 269 postów
  • Koło:Mykanów
  • LokalizacjaCzę100chowa / Nieznanice

Napisano 05 styczeń 2010 - 22:15

wg mnie to mogli by wzmożyć kontrole na zbiorniku a nie od razu zamykać, wlepili by trochę mandatów np za śmiecenie itd to by może coś nauczyło co niektórych ale na szczęście jest to nie potwierdzona informacja.

#4 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 05 styczeń 2010 - 21:01

Było by trochę szkoda, bo zbiornik w naszych okolicach jest chyba najlepiej zarybiony ale muszę się zgodzić z Mankiem_N. Ostatnio podany był dużej presji wędkarskiej, szczególnie po zawodach Gutkiewicza więc miejscowi się chyba wkurzyli.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#5 Piterro

Piterro

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 17:48

no też właśnie tak myślę ale szkoda by było bo zbiornik fajny

#6 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1322 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 04 styczeń 2010 - 22:57

Wcale bym się nie zdziwił. Ryby sporo, dba tylko koło Koniecpol a wędkarzy z okolic masa.

#7 Piterro

Piterro

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 04 styczeń 2010 - 17:41

Czy to prawda że i ten zbiornik ma zostać zamknięty dla wędkarzy zrzeszonych w pzw? Doszła mnie taka informacja że ten zbiornik ma działać na takiej samej zasadzie co ten obok, ponoć władze Koniecpola mają taki pomysł. Wiadomo coś Wam na ten temat?

#8 Guest_dro_*

Guest_dro_*
  • Gość

Napisano 24 październik 2009 - 13:05

Jak ktoś obeznany jest w tym stawie to niech napisze gdzie można pośmigać ze spinnem i gdzie można rzucić żywca :D

#9 Guest_sedi_*

Guest_sedi_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2009 - 22:56

jakbys zasiegnal informacji odnosnie rybek łapania i przynet bede wdzieczny no i czy w nocy mozna łapc.dzieki

#10 szybki.77

szybki.77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 20:39

Witam z tego co wiem to można tam wędkować ale za dopłatą gadałem z miejscowym to jakieś 15zł .W nocy jest tam chyba zakaz wędkowania a opłata to w sklepie koło poczty postaram się coś więcej dowiedzieć mam tam znajomych . A i karta musi być.
pawo

#11 Piterro

Piterro

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 09:04

ja bym proponował zapytać jakiegoś miejscowego wędkarza jak tam jest z tym starym zalewem bo ja np słyszałem że on nie nalezy pod PZW

#12 Guest_sedi_*

Guest_sedi_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2009 - 00:04

to wiem że ten nowy jest zamknięty ale mam pytanko odnośnie tego starego,niby specjalnego czy jest sens się tam wybierać np na nockę?Jakie rybki tam mozna połapać i na co najlepiej nęcić no i co założyć na haczyk,bo nie chce płacic jesli tam jest lipa stad chciałbym kilka inforamcji na temat tego akwenu.
pozdrawiam

#13 Piterro

Piterro

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 30 czerwiec 2009 - 21:22

Zbiornik opisywany w tym temacie nie jest łowiskiem specjalnym, obiekt należy do wód PZW natomiast, zbiornik położony kilkaset metrów dalej jest łowiskiem specjalnym tzn miejscowi wędkarze opiekują się nim zarybiając pieniędzmi z własnych kieszeni. A na tym zbiorniku należącym do PZW jest teraz i tak zakaz wędkowania ponieważ w okresie letnim zbiornik służy jako kąpielisko. Pozdrawiam

#14 Guest_sedi_*

Guest_sedi_*
  • Gość

Napisano 30 czerwiec 2009 - 15:03

A wiecie coś może na temat tego zalewu w Koniecpolu co kiedyś właścicielem było Inco a teraz podobno jest PZW ale niby to łowisko specjalne?

#15 skorupa

skorupa

Expert

• Admin
  • 1661 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 08 styczeń 2009 - 22:19

Okońciuńcia chyba :spoko:
Nie piszę poprawnie po polsku.
Piłeś-nie pisz.

#16 Spirtest

Spirtest

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 08 styczeń 2009 - 10:52

Na spławikowych zawodach WCP kolega Karaś77 pokazał że jest tam też bardzo dużo okonia.

#17 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 05 styczeń 2009 - 23:36

Czy któryś z kolegów wędkował na tym zbiorniku z podlodu ?
Latem połowiłem tam pięknych płoci nie mówiąc o innej rybie no i na zawodach co niektórzy koledzy przechytrzyli naprawdę piękne płocie ale jak jest zimą ? :drga:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#18 Piterro

Piterro

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 18 maj 2008 - 17:56

muszę jeszcze dodać że od strony plaży są zrobione ławeczki i stoliki a nawet przy cementowane grille przy każdym stoliku, brakuje tylko toi toi jakie są w Siewierzu :oczko: ale w przyszłości pewnie będą...

#19 Piterro

Piterro

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 18 maj 2008 - 17:47

od 15 maja do 1 września zbiornik jest zamknięty dla wędkarzy ale byłem wczoraj z dziewczyną na spacerze koło tego zbiornika i odbywały się tam zawody wędkarskie a był 17 maja więc mogło coś ulec zmianie... a jeśli chodzi o ryby jakie tam są to dominuje karp ale można tam złowić dorodnego leszcza, okazałą płoć ale ze spinningiem też warto się tam udać bo drapieżniki też są :oczko:

#20 Przemek

Przemek

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 702 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 18 maj 2008 - 17:05

Jaka ryba na tą chwile tam występuje ?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych