Skocz do zawartości

Wędkarz Roku WCP 2008

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 STEMPEL

STEMPEL

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 584 postów

Napisano 24 marzec 2008 - 20:25

tytuł ostatniej sieroty WCP to na pewno bym ja zdobył, jak sobie przypomnę te 2 ryby (tęczak na pewno ponad 50cm i szczupak koło 80cm) które już miałem na haczyku ,które podholowałem pod nogi a później frajerskim ruchem je odhaczałem to aż mnie boli i tylko faktycznie jakiś order ukoi mój ból mógł by to być ORDER OSTATNIEJ SIEROTY

#2 michaś

michaś

Pretendent

• Użytkownik
  • 1173 postów

Napisano 29 luty 2008 - 18:39

po co komu te tytuły

... Michaś przecież to tylko pretekst ... :hoold: do dobrej zabawy
regulaminy są potrzebne :spoko: bo w ten sposób bawimy sie jak dzieci w indian , mamy np. wodza Najprawdopodobnienajlepeszegosedziegonaświecie
i oto chodzi. Ja osobiście nie widzę problemu ( w ramach wspólnych zawodów) aby powalczyć o tytuł ostatniej sieroty WCP. :) ... przyjmę go już teraz z honorem. :spoko: :spoko:
W sumie to po co my się spotykamy w tych knajpach ... przecież nikt z nas nie lubi pić coli :rolft4: :rolft4:

Nie zakapowałem na czas :rolft4: Myślałem ,że zaczyna komuś walić w dekiel, ale najważniejsze , że wszyscy są zdrowi, a sezon na browary nad wodą, już nie długo :rolft4:
:oczko:
Michaś ( Koło Lakord-Sazan)
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#3 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 29 luty 2008 - 18:19

że można sobie uciąć drzemkę

O ile się nie mylę to z tego co widziałem, to spanie masz zapisane w genach :hoold: .
Ale na poważnie to pomysł jest oczywiście pierwsza klasa. Nikt przecież nie każe nikomu startować we wszystkich imprezach. Jedynie co może być problematyczne to zorganizowanie 5-6 spotkań w roku bo sami widzicie, że z terminami może być krucho. Co do zróżnicowania łowisk to oczywiście jestem za, tylko nie widzę zawodów spławikowych na rzece ze względu na różnice sprzętowe i przewagę ,,tyczek" nad normalnymi kijami. W grę musiałby wchodzić ewentualnie jakiś kanał o wolnym uciągu np. Gliwicki. Zróżnicowanie łowisk ma tą zaletę, że faktycznie pokarze kto jest wędkarzem uniwersalnym, a czy będzie się nazywał Mistrzem WCP czy jak tam nazwiecie to już nie ma znaczenia, bo o spotkanie przecież chodzi.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#4 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2650 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 29 luty 2008 - 17:22

po co komu te tytuły

... Michaś przecież to tylko pretekst ... :hoold: do dobrej zabawy
regulaminy są potrzebne :rolft4: bo w ten sposób bawimy sie jak dzieci w indian , mamy np. wodza Najprawdopodobnienajlepeszegosedziegonaświecie
i oto chodzi. Ja osobiście nie widzę problemu ( w ramach wspólnych zawodów) aby powalczyć o tytuł ostatniej sieroty WCP. :) ... przyjmę go już teraz z honorem. :rolft4: :spoko:
W sumie to po co my się spotykamy w tych knajpach ... przecież nikt z nas nie lubi pić coli :rolft4: :rolft4:
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#5 Guest_Olsen_*

Guest_Olsen_*
  • Gość

Napisano 29 luty 2008 - 17:04

Zawody zostają w niezmiennej formie, czyli po prostu zwyczajne łowienie w coraz to liczniejszym gronie. Żadnego ciśnienia. Wędkarz Roku (czy jak to później nazwiemy) to tylko podsumowanie wszystkich tych spotkań. Nasze zawody, póki co, to tylko Buller traktuje śmiertelnie poważnie :hoold: Ja np. lubię je z tego powodu, że można sobie uciąć drzemkę w tak zacnym gronie :) Nie, ja nie mam obaw co do tego, że klasyfikacja generalna ze wszystkich zawodów popsuje nam zabawę.

#6 michaś

michaś

Pretendent

• Użytkownik
  • 1173 postów

Napisano 29 luty 2008 - 16:49

Powoli zaczyna się robić "ciśnienie" na Mistrza WCP, po co komu te tytuły, nie może się to odbywać, tak jak dotąd? łódeczka, grill ,jakieś piwko i gawęda?
Poza tym, łowimy we własnym towarzystwie, więc nie rozumiem , na co wam jakieś regulaminy, większość chłopaków z portalu , zna się osobiście więc po co te obawy?
A co później? MISTRZ nad Mistrzami WCP? :)
Chyba średnio mi się to podoba :hoold:
Michaś ( Koło Lakord-Sazan)
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#7 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1533 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 29 luty 2008 - 16:25

Można wziąć pod uwagę nie tylko zbiorniki ale również i rzeki.

Masz jakiś pomysł na regulamin zawodów organizowanych na rzece który zapobiegałby zabijaniu ryb?

Mam, można by tak zorganizować zawody żeby uczestnicy chodzili parami, i wtedy jeden sędziuje drugiemu.Tak samo można zrobić na zawodach z łodzi.A co do odległości to wydaje mi się że na śląski czy małopolski odcinek Wisły jest niewiele dalej niż na Paprocany
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#8 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1505 postów

Napisano 29 luty 2008 - 15:42

Przewidywane zawody:
2x spinning indywidualnie i raz drużynowo
2x spławik
1x grunt

Dlaczego tylko raz zawody gruntowe ? też dwa razy a można i w drużynie .
Jeśli ktoś jest kiepski w spławiku tak jak ja to będzie miał równe szanse w gruncie :hoold:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#9 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1342 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 29 luty 2008 - 15:13

Osobiście zbojkotował bym zawody organizowane na Pilicy. Nie jestem w stanie wyobrazić sobie 20-stu chłopa na małej rzeczce nizinnej. Uważam, że przy tak dużym natężeniu uczestników w grę wchodzą tylko i wyłącznie zbiorniki. A tego, w promieniu 100 km, Ci u nas dostatek.

#10 Guest_Olsen_*

Guest_Olsen_*
  • Gość

Napisano 29 luty 2008 - 14:33

Jeżeli mogę wtrącić trzy grosze to proponował bym co by zawody WCP odbywały się na różnych łowiskach.Można wziąć pod uwagę nie tylko zbiorniki ale również i rzeki.

Propozycje są do przedyskutowania. Tylko ciężko będzie znaleźć w okolicy rzekę na 40 ludzi, o drugim problemie napisał Skorupa.

#11 skorupa

skorupa

Expert

• Admin
  • 1672 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 29 luty 2008 - 14:15

Można wziąć pod uwagę nie tylko zbiorniki ale również i rzeki.

Masz jakiś pomysł na regulamin zawodów organizowanych na rzece który zapobiegałby zabijaniu ryb?
Nie piszę poprawnie po polsku.
Piłeś-nie pisz.

#12 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 29 luty 2008 - 13:03

Proponuję tytuł Mistrz WCP 2008 . :hoold:

#13 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1533 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 29 luty 2008 - 12:49

Jeżeli mogę wtrącić trzy grosze to proponował bym co by zawody WCP odbywały się na różnych łowiskach.Można wziąć pod uwagę nie tylko zbiorniki ale również i rzeki.
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#14 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4950 postów

Napisano 29 luty 2008 - 11:49

Wg mnie taki tytuł powinien mieć trochę inną nazwę, a mianowicie " najlepszy zawodnik " albo " najlepszy łapacz ", bo " wędkarz roku " tak jakoś do zawodów mi nie pasuje.
Przykładowo wędkarzem roku 2007 na naszych łamach wg mojego mniemania powinien zostać np. Norco albo Rawit.

#15 Guest_Olsen_*

Guest_Olsen_*
  • Gość

Napisano 29 luty 2008 - 11:17

Myślę że drużynówka w spinningu może się odbyć na Paprocanach. No i oczywiście czekam na różne propozycje.

#16 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1342 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 29 luty 2008 - 10:37

Czy przewidujemy zawody na wodach poza Okręgiem ?

#17 Guest_Olsen_*

Guest_Olsen_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2008 - 23:30

Mam przyjemność ogłosić, że od tego roku będzie prowadzona klasyfikacja na Wędkarza Roku. Będzie to zsumowanie wyników ze wszystkich zawodów pod banderą WCP. Niebawem pojawi się osobny temat z regulaminem i punktacją.

Przewidywane zawody:
2x spinning indywidualnie i raz drużynowo
2x spławik
1x grunt

PS:Wszelkie sugestie bardzo mile widziane.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych