Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sport

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
902 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Paul__*

Guest_Paul__*
  • Gość

Napisano 22 maj 2010 - 11:39

Same mięśnie walki nie wygrają, trzeba jeszcze mieć technikę i kondycje, a tego Dominator nie posiada. Zauważyłem, że od kiedy wygrał walkę z Najmanem to chyba myśli, że wszystkie wygra po kilku sekundach. Najman o wiele lżejszy i podobny poziom techniki, to został zmiażdżył, Kawaguchi też masowo mniejszy, ale za to z lepszą techniką to przynajmniej nie dał się znokautować, a Sylvia i cięższy i lepszy technicznie, więc innego wyniku się nie można było spodziewać, no chyba, że nokautu w pierwszej rundzie. Mam tylko nadzieję, że Pudzian weźmie, się za solidny trening i dopracuje technikę i poprawi kondycję, bo jeśli zrezygnuje z MMA to naprawdę zaprzeczy wszystkiemu co wygaduje dla telewizji.

#22 Romek

Romek

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 22 maj 2010 - 09:43

Za dużo koksu, za mało pokory.

#23 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 22 maj 2010 - 09:29

oglądaliście walkę?
jednak MMA to nie Taniec z Gwiazdami :chmura:
chyba śpiewaczka która odśpiewała :rolft4: :foch2: Mazurka Dąbrowskiego była lepsza technicznie od Dominatora :figielek2:

#24 royber

royber

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 787 postów

Napisano 04 maj 2010 - 23:16

Żużel z kasku Skórnickiego

...jakoś tak wolno się wydaje , no ale to tylko " Skóra " :hoold:

#25 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1342 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 04 maj 2010 - 21:54

Żużel z kasku Skórnickiego

#26 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1342 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 26 kwiecień 2010 - 22:44

Poczekajmy na Sosnowskiego, zobaczymy w jakiej formie jest Kliczko :hehehe: Lepszym rozwiązaniem dla Adamka będzie D.Haye.

#27 Bzyku

Bzyku

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 662 postów
  • LokalizacjaLipnik/Łódź

Napisano 26 kwiecień 2010 - 11:15

Cisza Panowie, Adamek dalej ciągnie swoją dobrą passę. 3 walka w wadze ciężkiej wygrana. Myślę , że zanim dopuszczą go do walki o mistrzostwo z Kliczko , stoczy jeszcze ze 2 walki jak nie więcej.
C&R

#28 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2658 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:22

@OswalD powiem tak ; z kibicowania na poziomie dyskusji na WCP się wyrasta ... do polityki trzeba dorosnąć i mieć dystans ...podobnie jak do religii. :figielek2:
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#29 OswalD

OswalD

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 21:15

W temacie pt. sport nic prócz postów o kibolach mnie nie razi.

Odpuścić sobie mogę - ale dlaczego na forum wartościowane są tematy na lepsze i gorsze ?

Politykowanie bee ale kibolka ok ?

#30 michaś

michaś

Pretendent

• Użytkownik
  • 1173 postów

Napisano 25 kwiecień 2010 - 19:56

Czy forum WCP to dobre miejsce na dyskusje o kibolach, piłce nożnej czy czymkolwiek innym niż wędkarstwo ?

NIE !

Nie interesują mnie religijne przekonania kolegów wędkarzy, ich polityczne przekonania a tym bardziej przynależności do klubu kibica jednej czy drugiej drużyny piłki kopanej, rzucanej czy odbijanej inną częścią ciała.

Polityka na forum jest nietolerowana. Sam chętnie w tym temacie bym czasem podyskutował. Nie mogę - bo takie są zasady forum.

Dlaczego wątki "okołosportowe" są dozwolone a politykowanie zakazane ?

Moim skromnym zdaniem, dyskusje o "wierze" niektórych wędkarzy są dużo bardziej zapalnymi tematami niż polityka; która jak by nie było do rozsądnej wymiany argumentów wymaga dużo więcej przygotowania, wiedzy a przede wszystkim kultury.

Gdy będę chciał poczytać co się działo na meczu, kto ławki zdemolował albo kto komu dał po ryju zadzwonię do rodziny z Błeszna i zapytam co i jak....

Zaglądam tu bo łączy nas hobby.

Nie chcę by dzieliły nas inne sprawy - to co nas łączy to wspólna pasja i forum na którym o niej rozprawiamy !

Wszystko fajnie, ale nie łapię , co Cię tak strasznie razi w temacie "SPORT"? Jak by temat miał nie istnieć , bo o sporcie i kibicach nie wolno gadać , to by nie istniał, możesz sobie odpuścić czytanie danego tematu i po bólu :D
Michaś ( Koło Lakord-Sazan)
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#31 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1505 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 22:59

Nie chcę by dzieliły nas inne sprawy - to co nas łączy to wspólna pasja i forum na którym o niej rozprawiamy !

Panie kolego - no kurna piknie :D :D :chmura:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#32 OswalD

OswalD

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 168 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 22:16

Czy forum WCP to dobre miejsce na dyskusje o kibolach, piłce nożnej czy czymkolwiek innym niż wędkarstwo ?

NIE !

Nie interesują mnie religijne przekonania kolegów wędkarzy, ich polityczne przekonania a tym bardziej przynależności do klubu kibica jednej czy drugiej drużyny piłki kopanej, rzucanej czy odbijanej inną częścią ciała.

Polityka na forum jest nietolerowana. Sam chętnie w tym temacie bym czasem podyskutował. Nie mogę - bo takie są zasady forum.

Dlaczego wątki "okołosportowe" są dozwolone a politykowanie zakazane ?

Moim skromnym zdaniem, dyskusje o "wierze" niektórych wędkarzy są dużo bardziej zapalnymi tematami niż polityka; która jak by nie było do rozsądnej wymiany argumentów wymaga dużo więcej przygotowania, wiedzy a przede wszystkim kultury.

Gdy będę chciał poczytać co się działo na meczu, kto ławki zdemolował albo kto komu dał po ryju zadzwonię do rodziny z Błeszna i zapytam co i jak....

Zaglądam tu bo łączy nas hobby.

#33 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 24 kwiecień 2010 - 21:45

A Hampel drugi-gratki, w ogóle bardzo pozytywnie, no może poza Tomaszem G.
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Staram się przynajmniej.

#34 misza06

misza06

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 21:34

Powiedzcie mi jeszcze jak można na swoim stadionie np. na meczu reprezentacji powyrywać siedziska, albo ogrodzenie rozwalić, lub też coś podpalić?

Jak często ostatnio się tak stało?
W obecnym sezonie to tylko mecz Górnika Konin z Legia Chełmża był dość ciekawy jeśli chodzi o zadymy na stadionach.No i puchar polski Pogoń Śledzie :D z Zagłębiem Sosnowiec był też konkretny.A reszta? Cicho i przyjemnie :D
Zresztą ci co najbardziej narzekają tak nie chodzą na mecze więc po co ta dyskusja?

Pisząc Pogoń Śledzie pokazujesz swój stosunek do rywala i tym samym wpisujesz się w tą historię. Poraża
misza06

#35 misza06

misza06

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 367 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 21:32

kolego misza06 ostatnio w innym temacie zwróciłeś komuś uwagę na poprawność pisania po Polsku, a jak czytam Twoje posty to robisz tyle literówek i błędów że mi się cofie jak to czytam.
Fakt faktem nie podpisujesz się że piszesz poprawnie po Polsku ale według mnie wcale nie jesteś z tego zwolniony.
No cóż tak to jest że "czyjeś to się widzi pod lasem,ale swojego to się nie widzi pod nosem" :D

A co to ma wspólnego z tym wątkiem? Piszesz to żeby się tylko doczepić?
misza06

#36 Guest_Daro744_*

Guest_Daro744_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2010 - 14:28

Święta prawda Michał!! . A dziś zapraszam na 16 .00 na mecz z Miedzią Legnica

#37 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1286 postów

Napisano 24 kwiecień 2010 - 13:11

Powiedzcie mi jeszcze jak można na swoim stadionie np. na meczu reprezentacji powyrywać siedziska, albo ogrodzenie rozwalić, lub też coś podpalić?

Jak często ostatnio się tak stało?
W obecnym sezonie to tylko mecz Górnika Konin z Legia Chełmża był dość ciekawy jeśli chodzi o zadymy na stadionach.No i puchar polski Pogoń Śledzie :D z Zagłębiem Sosnowiec był też konkretny.A reszta? Cicho i przyjemnie :D
Zresztą ci co najbardziej narzekają tak nie chodzą na mecze więc po co ta dyskusja?
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#38 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 24 kwiecień 2010 - 11:53

Koledzy dajcie spokój.
Z argumentacją" fanatyka" jeszcze nikt nie wygrał.
"Na Rakowie" przeżyłem niejedną zadymę, choć tylko (na szczęście) jako jak to piszą koledzy "piknik" i jakoś zawsze wydawało mi się, że kibole pałą dostawali na własne życzenie, a i z gładkiej lufy też się zdarzało.
Powiedzcie mi jeszcze jak można na swoim stadionie np. na meczu reprezentacji powyrywać siedziska, albo ogrodzenie rozwalić, lub też coś podpalić? :D :D
Jest na to jakieś logiczne wytłumaczenie?
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Staram się przynajmniej.

#39 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów
  • Koło:Okoń-Cz-wa

Napisano 24 kwiecień 2010 - 10:37

@WS nie wiem czy jestem od Ciebie 2x starszy bo nie widzę twojego wieku w niku to po pierwsze,po drugie gdzie napisałem że jakieś dzieci gdzieś mnie goniły?To że takim kretynom lepiej zejść z drogi to przecież normalne w końcu to zorganizowany przemarsz :rolft4:Byłeś kiedyś na pielgrzymce?Wiesz jak planuje się całą trasę?przemarsze?Nie was wygania się jak bydło ze stadionu pędzi na dworzec PKP żeby pozbyć się ze swojego terenu i niech martwią się inne kaski. Tylko nie pisz że fanklub rakowa stać na wynajęcie pociągu(zresztą kto by go później remontował)

Jechali pociągiem rejsowym, w takim musi być policja, taka ich czarna robota.

Nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś ale ja nie czułem dyskomfortu z powodu obecności policji :D Mógłbym napisać coś jeszcze o darciu ryja ale poprzestanę na tym że moja znajomość ortografii jest naprawdę znikoma to fakt(dla tego staram się korzystać z opcji pisownia)jednak wydaje mi się że Po Polsku powinno pisać się Po polsku :chmura: ale może się mylę Acha i jescze co do tych prowokacji :jestem przekonany że policjia i ochrona na meczu tylko czycha i wyłapuje tych najsłabszych psychicznie żeby ich sprowokować i poganiać się z nimi w czasie meczu :D

#40 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 24 kwiecień 2010 - 10:01

kolego misza06 ostatnio w innym temacie zwróciłeś komuś uwagę na poprawność pisania po Polsku, a jak czytam Twoje posty to robisz tyle literówek i błędów że mi się cofie jak to czytam.
Fakt faktem nie podpisujesz się że piszesz poprawnie po Polsku ale według mnie wcale nie jesteś z tego zwolniony.
No cóż tak to jest że "czyjeś to się widzi pod lasem,ale swojego to się nie widzi pod nosem" :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych