Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koło Wędkarskie przy Sródmiejskiej Spóldzielni Mieszkaniowej

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
172 odpowiedzi w tym temacie

#161 skorupa

skorupa

Expert

• Admin
  • 1629 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 14 luty 2016 - 22:14

Tak Maniek,była dobra :hehehe:
Pamiętam jaki byłeś zielony z zimna kiedy Cię odwiedziłem na stanowisku :oczko:
Nie piszę poprawnie po polsku.
Piłeś-nie pisz.

#162 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 14 luty 2016 - 22:50

Spotkanie ubiegłoroczne udało się tylko dlatego, że zawody przenieśliśmy w ostatniej chwili od strony parkingu od grobli ... bo jakby pozostały od strony Kucelinki, to pewnie jeden znany Andrzej_O zarobiłby na naprawie tyczek Dołączona grafika/>
Dlatego też, nie podałem dokładnego miejsca zbiórki bo to może się jeszcze zmienić ale generalnie w grę wchodzi łowienie od strony Kucelinki lub od strony grobli.
Najlepsze były te co nam ciepły zbiornik ... zamarzł i łowili tylko goście przyjezdni przy rurze. W tym roku na szczęście nie ma takiej srogiej zimy, więc może nie będzie tragedii.

Użytkownik mariusz edytował ten post 15 luty 2016 - 07:47

Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#163 andrzejwedkarz

andrzejwedkarz

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 17 luty 2017 - 21:30

Kto ma wolne zapraszamy na zimny zbiornik wodociągów wycinamy krzaki i trzciny zbiórka godzina 10.00 niedziela 19 marca. 

#164 andrzejwedkarz

andrzejwedkarz

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 17 luty 2017 - 21:31

przepraszam 19 luty.

#165 andrzejwedkarz

andrzejwedkarz

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 19 luty 2017 - 22:57

Praca zrobiona ,czyli grobla  odkrzaczona siłami kół Okoń Mykanów i Śródmiejskiej . Stanowiska od strony rzeki Kucelinki też gotowe. W następną niedzielę planujemy wykaszanie traw i trzcin kto chętny zapraszamy . Potrzebne grabie i podkaszarki i będzie pięknie. Jakby nie patrzyć wszystkie koła korzystają z tego zbiornika i jest trochę dziwne ze nie poczują się by ten zbiornik był chlubą Częstochowy . Na dzień dzisiejszy wygląda sytuacja w ten sposób łowisko pod zawody bardzo dobre ale na tym kończy się ich udział odnośnie zbiornika .

#166 maniekSKL

maniekSKL

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 30 postów

Napisano 25 luty 2017 - 12:21

wiadomo już czy i kiedy będzie memoriał im. R. Faryny  ?

#167 Mariusz F

Mariusz F

Mistrz WCP Spławik

• Użytkownik
  • 260 postów
  • Koło:Śródmiejska

Napisano 25 luty 2017 - 15:45

Memoriał jest planowany  na dzień 26 marzec.

Użytkownik Mariusz F edytował ten post 25 luty 2017 - 15:45

Jak mnie nie ma w serwisie - To jestem na rybach !!

SINAD S.C. Częstochowa - CB RADIO , ANTENY, NAPRAWA i MONTAŻ.
WCP rabaty !!! tel. 501 634 634

#168 andrzejwedkarz

andrzejwedkarz

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 26 luty 2017 - 19:52

Koledzy co do terminu memoriału Im Ryszarda Faryny to na pewno 26 marca co do miejsca to jest afera .Do końca stycznia koła miały czas zgłaszać terminy swoich zawodów wędkarskich ( ten termin przedłużono o parę dni ) po czym miał zarząd okręgu z kapitanatem sportu zrobić podział kto kiedy i na jakiej wodzie organizuje zawody ( pierwszeństwo ma koło pod którego opieką jest dany akwen wodny ) i co z tych zapewnień - totalne lekceważenie ze strony okręgu .Już w połowie stycznia wyraża zgodę na zawody -gliny Górka - i to w nasz termin 26 marca. Tłumaczenie okręgu - sponsoruje Mistrzostwa Polski juniorów . Nasze Zawody otwarte im Ryszarda Faryny to impreza  cykliczna z roku na rok ,w tym roku przypada 10 rocznica jego śmierci . Co  z naszej strony jest robione na tym zbiorniku  - jako pierwsi na wiosnę sprzątamy teren zbiornika  , w tym roku przy wsparciu kolegów z koła Okoń i Mykanów robiliśmy wycinkę krzaków i wysokich traw z brzegów. Mimo że zgłaszałem tą pracę okręgowi we wtorek poprzedzający naszą akcję i mówiąc że akcja ma na celu przygotowanie łowiska na zawody i co i w piątek dowiaduję się że zbiornik jest przydzielony na inne zawody. Pytam się po co terminy po co uzgodnienia i po co  ta gadka że jak mam chęć  zorganizować zawody na jakieś wodzie to mam uzgadniać z opiekunem wody ,jak za plecami okręg robi co innego.I sprawa też ważna dlaczego okręg wiedząc na parę dni wcześniej że jest to ostatni moment gdy można w bezpieczny sposób wejść na lód i od strony wody wycinać krzaki nie wspomógł nas -żadna informacja telefoniczna nie poszła do innych kół ( brak własnej inicjatywy okręgu mimo że jest gospodarzem mistrzostw Polski ,pytam kiedy to chcieli zrobić 30 lutego.....

#169 maciekteam1

maciekteam1

Podawacz Piwa

• Wędkarska Częstochowa
  • 249 postów

Napisano 27 luty 2017 - 19:05

Wiadomo jaki okręg takie lekceważenie cóż nie pierwszy i nie ostatni raz mają Nas w ..................... brak mi słów .

#170 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4898 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 20:01

Koledzy co do terminu memoriału Im Ryszarda Faryny to na pewno 26 marca co do miejsca to jest afera .Do końca stycznia koła miały czas zgłaszać terminy swoich zawodów wędkarskich ( ten termin przedłużono o parę dni ) po czym miał zarząd okręgu z kapitanatem sportu zrobić podział kto kiedy i na jakiej wodzie organizuje zawody ( pierwszeństwo ma koło pod którego opieką jest dany akwen wodny ) i co z tych zapewnień - totalne lekceważenie ze strony okręgu .Już w połowie stycznia wyraża zgodę na zawody -gliny Górka - i to w nasz termin 26 marca. Tłumaczenie okręgu - sponsoruje Mistrzostwa Polski juniorów . Nasze Zawody otwarte im Ryszarda Faryny to impreza  cykliczna z roku na rok ,w tym roku przypada 10 rocznica jego śmierci . Co  z naszej strony jest robione na tym zbiorniku  - jako pierwsi na wiosnę sprzątamy teren zbiornika  , w tym roku przy wsparciu kolegów z koła Okoń i Mykanów robiliśmy wycinkę krzaków i wysokich traw z brzegów. Mimo że zgłaszałem tą pracę okręgowi we wtorek poprzedzający naszą akcję i mówiąc że akcja ma na celu przygotowanie łowiska na zawody i co i w piątek dowiaduję się że zbiornik jest przydzielony na inne zawody. Pytam się po co terminy po co uzgodnienia i po co  ta gadka że jak mam chęć  zorganizować zawody na jakieś wodzie to mam uzgadniać z opiekunem wody ,jak za plecami okręg robi co innego.I sprawa też ważna dlaczego okręg wiedząc na parę dni wcześniej że jest to ostatni moment gdy można w bezpieczny sposób wejść na lód i od strony wody wycinać krzaki nie wspomógł nas -żadna informacja telefoniczna nie poszła do innych kół ( brak własnej inicjatywy okręgu mimo że jest gospodarzem mistrzostw Polski ,pytam kiedy to chcieli zrobić 30 lutego.....

Nie rozumiem tych gorzkich żali co niektórych kolegów po kiju , nie sztuka narzekać  - ale brać czynny udział w pracach własnych kół.

... będzie nowy prezes okręgu i warto postawić przednim nowe cele i uświadomić mu co boli częstochowskiego wędkarza.

Wybacz. Nie mogłem się powstrzymać. 

#171 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 10 marzec 2017 - 11:41

W związku z tym, że zbiornik Huty jest całkowicie zarezerwowany przez najbliższe weekendy, zostaliśmy zmuszeni do zmiany lokalizacji spotkania.          

Zarząd Koła PZW ,,Śródmiejska"
 pragnie zaprosić na otwarte zawody spławikowe
 z cyklu :

X Memoriał im. Ryszarda Faryny

które w tym roku odbędą się
26 marca
                                                 na zbiorniku w Ostrowach (od strony plaży)

Zbiórka uczestników zaplanowana jest na godz. 6.30
                                       (Uwaga, zmiana czasu na letni)
                                Zawody będą rozgrywane  w formule jednoturowej czterogodzinnej.
                                  Wpisowe na zawody wynosi 30 zł.
                    Z opłaty wpisowego, zwolnione są kobiety oraz młodzież do lat 16.
        Zapisów na zawody można dokonywać na naszym forum kołowym (członkowie naszego koła)
lub pod tel. 517769696
                Na uczestników czeka ciepły posiłek oraz miła atmosfera a dla najlepszych nagrody rzeczowe.
Do rozlosowania wśród uczestników będzie również fotel karpiowy firmy Elektrostatyk
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w spotkaniu.

Użytkownik mariusz edytował ten post 10 marzec 2017 - 11:43

Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#172 andrzejwedkarz

andrzejwedkarz

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 56 postów

Napisano 17 marzec 2017 - 23:07

Dzisiaj w czasie wizyty w sklepie Arka Pawlaka otrzymałem od niego pismo pod którym podpisał się wice prezes d/s sportu w okręgu częstochowskim -   Zarząd Okręgu PZW w Częstochowie i Okręgowy Kapitanat Sportowy , informuje iż jedynym sponsorem na Mistrzostwa Polski Młodzieży - U-15 i U-20 rozgrywanych na ZB. Wodociągów , jest Firma SENSAS Ernesta Gutkiewicza . Z powarzaniem Wice - Prezes Zarządu do spraw sportu Andrzej Brędzel ( pisownia oryginalna z błędami).    Jak się w takim mają zapewnienia okręgu że  już w połowie stycznia przyznano zgodę na zawody  gliną Gienka jakoby on był sponsorem zawodów rangi mistrzostw Polski U 15 i U 20 . Skoro wice prezes w piśmie stwierdza że  jedynym zaznaczam jedynym sponsorem zawodów jest firma Sensas .Kto tu kłamie i w jakim celu . Kto tu robi niedżwiedzią przysługę gliną Gienka i jaki ma to cel .Jak się nie wk..........wić że koło Śródmiejska  od 9 lat organizuje Memoriał IM Ryszarda Faryny w ostatnią niedzielę marca gdy zbliża 10 rocznica śmierci naszego kolegi  jest traktowany jak .......tu koledzy sobie dopowiedzcie bo mi mogą puścić nerwy i napiszę za dużo ....

#173 maciekteam1

maciekteam1

Podawacz Piwa

• Wędkarska Częstochowa
  • 249 postów

Napisano 18 marzec 2017 - 22:16

Cóż poradzić takie życie jaki okręg takie terminy i tyle dziwi mnie tylko jedno robienie czegoś na siłę w terminie gdzie wiemy że z dupy wody są zajęte bo jak nie huta to co ???? a czemu nie ten super specjalny zbiornik pzw w strzelcach super zarybiony super utrzymany super kontrolowany kurw.......ogarnijcie się tutaj nie ma gdzie wędkować

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych