Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warta górna(od zbiornika Poraj do Korwinowa)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#101 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1517 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 20 wrzesień 2014 - 10:49

W przypadku pstrąga potokowego od 1 września do 31 stycznia w rzece Wiśle i jej dopływach od jej źródeł do ujścia rzeki San. W rzece San i jej dopływach oraz w rzece Odrze i jej dopływach od granicy państwowej z Republiką Czeską do ujścia rzeki Bystrzycy oraz w rzece Bystrzycy i jej dopływach. W pozostałych wodach od 1 września do 31 grudnia. Okres ochronny dla pstrąga tęczowego nie obowiązuje. /

rz. Kocinka
- pstrąg potokowy - górny wymiar ochronny od 50 cm - zakaz spinningowania od 01.09. do 31.12. Także nie mówcie mi że pstrąg we wszystkich przypadkach ma okres ochronny.

Qrfa co żeś się tak uparł na te pstrągi.Od września do końca grudnia a gdzieniegdzie stycznia potoków się nie łowi i koniec,finito i kropka.Masz inne ryby które możesz łowić "próbować łowić" w tym czasie.
A potoki bezwzględnie się wypuszcza,czy to zlewnia Odry czy Wisły czy z wód nizinnych czy górskich.Jak masz smaka na czerwone mięsko to jedź do hodowli i sobie kup,taniej wyjdzie.
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#102 Damian

Damian

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 74 postów
  • Koło:POLITECHNIKA
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 wrzesień 2014 - 15:27

ale czy ja napisałem że nie Warta i Kocinka nie wpływają do Odry a ta do Wisły nie. Napisałem dokładnie jak wygląda okres ochronny pstrąga. :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych