Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warta górna(od zbiornika Poraj do Korwinowa)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
101 odpowiedzi w tym temacie

#21 promil

promil

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 129 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 22:44

Można- wziąć siekierkę i mu to porąbać!!!! :spoko:

#22 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1279 postów

Napisano 17 kwiecień 2009 - 22:34

Tak ustawowo jest napisane,że podajże 5 metrów do rzeki musi być wolne od różnego typu ogrodzeń. :spoko:
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#23 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów
  • Koło:Okoń-Cz-wa

Napisano 17 kwiecień 2009 - 20:43

Panowie przy moście w Poraju obok takiej samej tabliczki facet zagrodził sobie podwórko dosłownie do samej rzeki.Można coś z tym zrobić bo to chyba niezbyt legalne?

#24 Norco

Norco

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 213 postów
  • Koło:Pobilem rekord Polski Miętus pomlilem na sum niecale 75cm wypuszczilem na oka przjemne boia chyba stary cos cud piękne ma glowe olbrzym na razie dziękujemy wszystkim
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 27 luty 2009 - 22:09

Teraz mysle dziwne Tabliczka bałakan przynety sztuczne i rosline naturalne dlaczego niesprawiedliwe znalazłem zdjecia Korwinów Tabliczka popatrz :rolft4: ciekawe jak wygląda tabliczka napisane Wiercica Kocinka i biała lelowska i Krztynia Tabliczka ??? cos mi nie pasuje zrobione zdjecia korwinów Tabliczka 2008rok zobacz co to rosline naturalne nie mam pojecia chyba ten Linkundefined
albo naturalna :hmhm: undefined patrzyłem Pzw Czestochowa wod łosiowaty zakaz Kulka wodna ??? to są rosline

Załączone pliki

#25 baryła

baryła

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 27 luty 2009 - 17:22

Na zawodach spławikowych wolno używać tylko przynęt naturalnych ,czyli pasty też skoro jest naturalna tak? :rolft4:

#26 royber

royber

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 787 postów

Napisano 23 luty 2009 - 14:21

atomy węgla ?

...albo jądra - łososia :szal: ... a już po 13:00 :niedobrze:

#27 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2612 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 23 luty 2009 - 09:45

skoro Edmund twierdzisz że pasta jest naturalną przynętą to może napisz z jakich naturalnych składników się składa :szal:

atomy węgla ? :niedobrze:
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#28 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1279 postów

Napisano 22 luty 2009 - 21:41

Pasta umownie jest zaliczana jako przynęta naturalna.Więc jej skład czy pochodzi z Marsa czy jest naturalny nie ma znaczenia.I tak będzie zaliczana do przynęt naturalnych.
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#29 baryła

baryła

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 95 postów

Napisano 22 luty 2009 - 21:04

skoro Edmund twierdzisz że pasta jest naturalną przynętą to może napisz z jakich naturalnych składników się składa :niedobrze:

#30 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4924 postów

Napisano 22 luty 2009 - 13:34

Bo ja o takiej w malutkiej tubce

O jakiej byś nie pisał, to i tak tzw. pasta nie jest z założenia przynętą sztuczną.

#31 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów

Napisano 22 luty 2009 - 13:04

zakaz używania spławika i kuli wodnej obowiązuje dopiero od tego roku zresztą to chyba jedyny sposób na "panów z glizdami" z Borku :niedobrze:

#32 krasnal1123

krasnal1123

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 22 luty 2009 - 09:31

Warta
Warta
Od kanału oczyszczalni ścieków w Poraju do mostu drogowego w m. Słowik
Poraj Częstochowa
Przynęty sztuczne

Zakaz używania spławika i kuli wodnej

pozwolę sobie przytoczyć taki cytat z pzw Częstochowa co wyklucza polowy na jakakolwiek pastę :niedobrze:

#33 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów

Napisano 22 luty 2009 - 00:03

To chyba piszemy nie o tej samej paście :chmura: Bo ja o takiej w malutkiej tubce :hehehe:

#34 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4924 postów

Napisano 21 luty 2009 - 22:42

Pasta akurat jest przynętą naturalną, a co do granic wody górskiej na Warcie, to zostało zawarte na początku tematu. W okolicach dziesiątego postu.

#35 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów

Napisano 21 luty 2009 - 22:11

Jak wygląda sprawa z tą Wartą rzeka górska jest od samego Poraja tzn tamy?Spotkałem się bowiem z sytuacją że facet łowiący w marcu płocie na białe robaki na prostce zaraz za zbiornikiem twierdził że to nie jest jeszcze woda górska że dopiero od jakiejś przepompowni?Myślałem że tam wolno tylko na przynęty sztuczne np paste.

#36 mariusz.76r

mariusz.76r

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 11 luty 2009 - 19:57

Dzięki za szybkom odpowiedz
Na tubylców (miejscowych) nie ma siły
:gwiazdki:

#37 krasnal1123

krasnal1123

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 11 luty 2009 - 19:44

costy mariusz.76 można wędkować bez oplat dodatkowych z tym ze to odcinek górski .
często tam bywam z spinem i martwi mnie fakt ze niby pod opieka kola Poczesna a tubylcy wala na robaki co tylko popadnie :gwiazdki:

#38 mariusz.76r

mariusz.76r

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 11 luty 2009 - 19:30

C20 Rz. Warta : od kanału Oczyszczalni Ścieków w Poraju do mostu w m. Słowik . Czy jest jakaś opłata dodatkowa

#39 STEMPEL

STEMPEL

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 584 postów

Napisano 23 styczeń 2009 - 19:06

No widzisz Adiik ,są potoki w Warcie jak to właśnie Norco udowodnił,ale jak nie złowisz takich okazów jak to zrobił Norco to się nie przejmujm bo on to jest prawdziwym Macgayver'em polskiego wędkarstwa :rolft4:

#40 Norco

Norco

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 213 postów
  • Koło:Pobilem rekord Polski Miętus pomlilem na sum niecale 75cm wypuszczilem na oka przjemne boia chyba stary cos cud piękne ma glowe olbrzym na razie dziękujemy wszystkim
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 23 styczeń 2009 - 15:44

korwinów mojej ukochanej rzeki piekne zawaolone drzewy juz pare lat złowiłem pstrągi wypuszcziłem bo mało są pstragi prosze zółw i wypusc :rolft4: dobrze byłbym zarybia korwinów tylko ja opiekuje jestem sam są łabędzie ładnie pływa tutaj najwiekszy złowiłem Potok złowiłem 52,57,66cm pozdrawiam wszystkim

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych