WCP Wędkarska Częstochowa: Zalew Jankowice - WCP Wędkarska Częstochowa

Skocz do zawartości

Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Zalew Jankowice

#1 Guest_Dorian_*

• Grupa: Gość

Napisano 20 listopad 2007 - 21:11

Taki temat już był ale ktoś usunął... ale rozumiem, że przez przypadek. Dlatego ponawiam ten temat. Jeżeli by ktoś mogł napisac jakieś informacje na temat tego łowiska to byłbym niezmiernie wdzieczny.

#2 Guest_Gregor_*

Napisano 20 listopad 2007 - 21:15

No comments.

#3 Guest_Eddie_*

Napisano 20 listopad 2007 - 21:16

k%#wa! "pałka się przegła!" :hmhm:

#4 Guest_Dorian_*

Napisano 20 listopad 2007 - 21:24

Cytat

No comments.
...to powinno sie podpisać pod zasadami które niektórzy ludzie chcą tu wprowadzić...

#5 Guest_Eddie_*

Napisano 20 listopad 2007 - 21:29

Pardon ale chrzanisz głupoty [lekko mówiąc].Jeśli sie nie podoba - jest spławik i inne fora....droga wolna

#6 Guest_Dorian_*

Napisano 20 listopad 2007 - 21:40

Czyli się nie dowiem nic na temat tego łowiska tylko będę opieprzany... tak?

#7 Guest_Gregor_*

Napisano 20 listopad 2007 - 21:42

A co mam komentować? To, że i wpoprzednim temacie nikt nic sensowanego nie napisał o tym stawie? Może to, że mimo usunięcia pustego tematu przez Moderatorów wstawiłeś go jeszcze raz nic w nim sensownego nie pisząc? Nie podoba ci się, że dbamy żeby nie śmiecić ?
Opisałeś konkretnie chociaż jedną miejscówkę? Korzystasz z opisów innych ?
Eddi podał ci prosty patent jak uniknąć takiego stresu. Wpisz se w Google nazwę stawu i dobrych połowów życzę.

#8 Guest_Dorian_*

Napisano 20 listopad 2007 - 21:54

I to niektórzy nazywają wspieraniem Częstochowskiego wędkarstwa? Nikt nic konkretnego nie napisał, bo jak się miał przebić przez posty "gwiazd" forum którzy tłumaczyli, że temat jest źle napisany! No to sorry...
Na tym jak to nazwałeś "stawie" są rozgrywane zawody więc napewno ktoś coś ciekawego by napisał, ale tutaj normalnie strach coś pisać jak sie ma mniej niż 1979 postów... Ja i osoba która chciała się wczesniej dowiedzieć coś na temat tego łowiska, nie oczekują rozpisywania sie na 50 linijek, fotkami z ryba i mapą dojazdu... Tylko informacji które pomogą...

#9 Użytkownik nie jest zalogowany   jasiurski 

• Admin
  • Wyświetl galerię
  • Grupa: Admin
  • LokalizacjaCzestochowa - Okoń

Napisano 20 listopad 2007 - 21:56

panowie dbający o poziom tego forum a nie mogłoby być tak jak w tym moim poscie ja też zadałem jedynie temat bez opisu bo nie miałem zielonego pojęcia o tym łowisku jedynie Rawit coś dopisał i temat jest otwarty ... tak ?
ale zawsze coś komuś sie nie podoba ... zawsze coś nie tak ... szlak by to ...
A kolego Eddie ja Ciebie też zachęcam na inne forum ... tam gdzie nie krzyczą na ludzi może sie czegoś tez nauczysz ...
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#10 Guest_Eddie_*

Napisano 20 listopad 2007 - 22:03

Kolego Jasiurski w założonym przez siebie temacie wrzuciłeś przynajmniej mapkę jeziora a nie samo puste pytanie.Ja nie krzyczę, irytuje mnie tylko fakt powtarzania tych samych tematów x100 :hmhm: Co do zmiany forum - ani nie odczuwam takiej potrzeby ani nie widze powodu.

#11 Użytkownik jest zalogowany   skorupa 

• Mistrz WCP - spinning

Napisano 20 listopad 2007 - 22:43

Eddi i Gregor zapraszam do tematu "Kto i gdzie był ostatnio na rybach".
Edvis ,Markosan i Lordi romawiają o leczeniu ryb.Ich rozmowa ciągnie się juz dwie strony,proponuje żebyście złożyli wniosek o zabanowanie tych osobników. :hehehe: :udaje: :oczko:

#12 Guest_Gregor_*

Napisano 20 listopad 2007 - 23:01

A mam to gdzieś.
I tak ten temat zginie za chwilę w powodzi innych mających sens. Dzięki chłopaki, że w tak wyczerpujący sposób opisaliści zalew w Jankowicach.

Radomsko - bezmyślna śmierć. Dziś w nocy około godziny 1:00 doszło do utonięcia 43-letniego mieszkańca Częstochowy. Nad popularny zalew rekreacyjny Jankowice w gminie Ładzice przyjechało kilku wędkarzy z Czestochowy. Rozbili namiot i urządzili sobie imprezę zakrapianą alkoholem. Około godziny 1:00 jeden z wędkarzy poszedł popływać, żeby się ochłodzić. Ponieważ nie wracał po dwóch godzinach koledzy zaczęli go szukać. W płytkiej wodzie znaleźli jego ciało. Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną zgonu prawdopodobnie było zachłyśnięcie wodą. Okoliczności zdarzenia ustalają policjanci z Kamieńska. Zbiornik Jankowice jest strzeżony przez WOPR jedynie w ciągu dnia. Tej tragedii można było uniknąć przy odrobinie wyobraźni. Policja przypomina: nie wchodzimy pod wpływem alkoholu nawet do płytkiej wody. Odurzony człowiek może utonąć nawet w kałuży!

To tak ku przestrodze gdyby ktoś kiedyś w końcu pojechał na ten staw.

#13 Guest_Gregor_*

Napisano 20 listopad 2007 - 23:02

Cytat

Eddi i Gregor zapraszam do tematu "Kto i gdzie był ostatnio na rybach".
Edvis ,Markosan i Lordi romawiają o leczeniu ryb.Ich rozmowa ciągnie się juz dwie strony,proponuje żebyście złożyli wniosek o zabanowanie tych osobników. :udaje: :oczko: :hmhm:

Byli na rybach i je leczą. :tra: Są w temacie. Przynajmniej można się z niego czegoś dowiedzieć. Z tego póki co nic.

Cytat

I to niektórzy nazywają wspieraniem Częstochowskiego wędkarstwa? Nikt nic konkretnego nie napisał, bo jak się miał przebić przez posty "gwiazd" forum którzy tłumaczyli, że temat jest źle napisany! No to sorry...
Na tym jak to nazwałeś "stawie" są rozgrywane zawody więc napewno ktoś coś ciekawego by napisał, ale tutaj normalnie strach coś pisać jak sie ma mniej niż 1979 postów... Ja i osoba która chciała się wczesniej dowiedzieć coś na temat tego łowiska, nie oczekują rozpisywania sie na 50 linijek, fotkami z ryba i mapą dojazdu... Tylko informacji które pomogą...

Temat nie jest źle napisany ( kto pyta nie błądzi :hehehe: )tylko nie tam postawiony gdzie powinin się znaleźć. Czy to tak ciężko zrozumieć? Myślę, że gdyby ktokolwiek wiedział na temat tego stawu to by coś napisał. Jeżeli znasz ten zbiornik bo łowisz tam na zawodach to nie możesz od razu go opisac tylko wyczyniasz jakieś fikołki? Pochwal się wiedzą. Ja ci nie wypominam ilości postów tylko spokojnie czekam na sensowne informację z twojej strony mimo, że typowe zawody spławikowe nie są moją ulubioną dziedziną wędkarstwa. Ale być może kiedyś mnie zaskoczysz i być może (w co wątpię po lekturze wcześniejszych twoich postów) twoje informacje mi pomogą i na cokolwiek się przydadzą
Nie zamierzam się kłócić i dykutować o pierdołach, bo mnie to zgrzewa.

#14 Użytkownik nie jest zalogowany   Edmund 

• Expert
  • Grupa: Użytkownik

Napisano 21 listopad 2007 - 07:55

Gregor, co Ty się irytujesz? Jeśli tak się podoba to moderatorom, to niech tak zostanie. Mnie się też nie podoba, ale co to kogo obchodzi?

#15 Użytkownik nie jest zalogowany   mariusz 

• Bosman Wędziska
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 listopad 2007 - 08:09

Proponuje by Maniek to wszystko usunął bo wstyd czytać.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#16 Użytkownik nie jest zalogowany   mariusz 

• Bosman Wędziska
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 listopad 2007 - 09:04

Cytat

Jeśli sie nie podoba - jest spławik i inne fora....droga wolna

Edi nie szufladkuj nas tylko do spławika bo łowimy nie tylko na tyczki, a forum służy do wymiany wiadomości i uważam temat za ciekawy chociaż wy to spostrzegacie inaczej. Z ciekawością czytałem informacje o Gucowie bo tam nigdy nie byłem więc informacje o Jankowicach nikomu by nie zaszkodziły.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#17 Guest_Gregor_*

Napisano 21 listopad 2007 - 09:14

Cytat

Gregor, co Ty się irytujesz? Jeśli tak się podoba to moderatorom, to niech tak zostanie. Mnie się też nie podoba, ale co to kogo obchodzi?

Widocznie Moderatorom się to nie podobało po usunęli poprzedni temat o Jankowicach ( czy też może przenieśli do Hyde Parku - nie szukałem).

Mariusz, Eddi nikogo nie szufladkuje tylko nawiązał do jedego naszego byłego kolegi, któremu nie podobały się pisane i niepisane zasady na WCP i obrażony na wszystkich stwierdził, że przenosi się na forum ,,spławik.pl" czy coś takiego. Eddi nic nie ma do tego na co kto łowi.
Zgodzę się z tobą w 100% INFORMACJE na temat Jankowic nikomu nie zaszkodzą, a nawet pomogą. Tylko gdzie te informacje ?

#18 Guest_Eddie_*

Napisano 21 listopad 2007 - 09:16

Cytat

Proponuje by Maniek to wszystko usunął bo wstyd czytać.

Popieram, koniec tematu.Więcej nie napisze że syf :hehehe:

#19 Użytkownik nie jest zalogowany   andziol 

• Expert
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 21 listopad 2007 - 10:30

Cytat

panowie dbający o poziom tego forum a nie mogłoby być tak jak w tym moim poscie ja też zadałem jedynie temat bez opisu bo nie miałem zielonego pojęcia o tym łowisku jedynie Rawit coś dopisał i temat jest otwarty ... tak ?
ale zawsze coś komuś sie nie podoba ... zawsze coś nie tak ... szlak by to ...
A kolego Eddie ja Ciebie też zachęcam na inne forum ... tam gdzie nie krzyczą na ludzi może sie czegoś tez nauczysz ...

Janek.
Coś Ci się chyba pomieszało. :hehehe: Nie widzisz różnicy?Przecież tam nie ma ani jednego postu odbiegającego od tematu. Rawit napisał co wiedział , a że nie ma więcej postów - widocznie nikt więcej informacji nie posiada(dlaczego ktoś miałby zamykać temat?) , bądź nie chce sie nimi podzielić :udaje: .
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku
Staram się przynajmniej.

#20 Użytkownik nie jest zalogowany   Maniek_N 

• Pretendent
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 21 listopad 2007 - 11:32

Dobra dziewczyny - jesteście okropne :udaje: Temat poprzedni usunąłem ja ponieważ oprócz samego zapytania Doriana nie było w nim nic co mogło by dać choć namiastkę opisu łowiska. Ten temat zamykam - po to by inni mogli zobaczyć jak tutaj czasem opisuje się łowiska, odpowiada na postawione pytania i nawzajem najeżdża na siebie :hehehe: .....

Strona 1 z 1