Skocz do zawartości

Zdjęcie

Koło "OKOŃ" przy ISD Huta Częstochowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
57 odpowiedzi w tym temacie

#21 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 02 lipiec 2009 - 19:18

Co do kosztów to jak się nie myle to startowe wynosi 25zł.
A spławikowcy będą łowili wraz z gruntowcami zapewne w zatoce od harcerzy.
Jak się dowiem to zamieszcze info.
Wszelkich informacji udziela organizator, czyli Darek K.
Z@nder - "koło OKOŃ"
Carp Quest Club Częstochowa

#22 Arturo

Arturo

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 12 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 18:35

Mam kilka pytań. Dokładnie aż dwa.
Te zawody są na Poraju?
Jaki jest koszt startowego?

#23 Guest_Olsen_*

Guest_Olsen_*
  • Gość

Napisano 01 lipiec 2009 - 17:38

Zander, gdybyś mógł podać w którym miejscu będą usadzeni spławikowcy to byłbym wdzięczny.

#24 royber

royber

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 787 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 10:59

Zander, już kiedyś wyskoczyłeś z reklamą podobnego typu. Przeedytuj posta, bo to nie ładnie.

Edmund , ale że co ? ...że data się nie zgadza , że kategoria , że atmosfera - posiłek , czy może to "zawsze" jest bolesne dla ciebie :smaczek: ...chyba nie będziemy sie bawić w etykiety :tra:

P.S Z@nder 4 godziny przesiedziałem w krzokach ze złamanym wiosłem, nim mnie doholowano do rybaczówki, także następnym razem prosiłbym o szybszą reakcję ( tel.do rybaczówki ) :fajosko:

#25 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4938 postów

Napisano 01 lipiec 2009 - 06:58

Zander, już kiedyś wyskoczyłeś z reklamą podobnego typu. Przeedytuj posta, bo to nie ładnie.

#26 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 30 czerwiec 2009 - 22:13

19 lipca Zapraszamy Wszystkich chętnych na zawody o Puchar Posła na sejm RP K. Matyjaszczyka.
Zawody zostaną rozegrane w kat. spinning z łodzi lub metoda spławikowa lub gruntowa z brzegu.
Oddzielna punktacja każdej z kategorii.
Niesamowita atmosfera, wspaniałe nagrody i poczęstunek to standard na Naszych zawodach.
Zapisy na Wierzbowej 26!

Z@nder - "koło OKOŃ"

#27 Tomek_1

Tomek_1

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 22:17

Gregor , dziękuję(my) za wyczerpującą odpowiedź .
Pozdrawiam .
"Don't worry , be happy ... "

#28 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 18 czerwiec 2009 - 08:54

Gdzie teraz znajduje się siedziba koła? Pozdrowienia dla członków Okonia

Dziękujemy za pozdrowienia, a siedziba Koła "Okoń" znajduje się w sklepie wędkarskim na ul. Wierzbowej 26.
Z@nder - "koło OKOŃ"

#29 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 17 czerwiec 2009 - 23:41

Pełniącym obowiązki ,,Ojca Dyrektora" jest Artur Wachecki. Od 15 czerwca przejął obowiązki Antoniego Baruta. Po wakacjach będzie ogłoszony konkurs na to stanowisko i osoba, która go wygra oficjalnie zostanie Dyrektorem Biura ZO w Częstochowie.
Antoni Barut jest od poniedziałku v-ce prezesem Z.O. d/s Ochrony i Zagospodarowania Wód. Tym samym przejął funkcję Zdzisława Mielczarka, który w tych wyborach nie uczestniczył.
Antoni Barut został też wybrany Delegatem na Zjazd ZG. Tak jak i Prezes Maciej Brudziński. Obaj z koła Budowlani.

#30 Tomek_1

Tomek_1

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 23:22

A kto został wybrany "ojcem dyrektorem" ?
"Don't worry , be happy ... "

#31 gienek

gienek

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 181 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 23:03

Kartę wędkarską otrzymałem właśnie w tym kole. Pamiętam jak zdawałem egzamin w roku 1990 ( legitymacja członkowska) i egzaminował mnie taki gość z długimi wąsami. Mówiliśmy na niego sum. Siedziba była na Łukasińskiego (chyba tam gdzie teraz komenda). Gdzie teraz znajduje się siedziba koła? Pozdrowienia dla członków Okonia
ryby, grzyby i dziewczyna, potrzebują szklanki wina!

#32 Z@nder

Z@nder

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 369 postów

Napisano 17 czerwiec 2009 - 22:36

W dniu 7 czerwca odbył się X Okręgowy Zjazd Delegatów na którym wybrano nowe władze Okręgu Częstochowa na czteroletnią kadencję. Koło PZW Okoń przy ISD Huty Częstochowa, jako największe w Okręgu, reprezentowało czterech delegatów. Miło nam donieść, że wszyscy będą członkami władz okręgu. Prezes Koła PZW Okoń Dariusz Kapinos został członkiem prezydium Zarządu Okręgu z funkcją sekretarza, wiceprezes koła Zbigniew Sobierajski sekretarzem Okręgowego Sądu Koleżeńskiego, członek zarządu koła Andrzej Zbirek został członkiem Okręgowej Komisji Rewizyjnej a Florian Pluta członkiem Okręgowego Kapitanatu Sportowego. Na funkcję Prezesa Okręgu został ponownie (jednogłośnie) wybrany Maciej Brudziński.
Z@nder - "koło OKOŃ"

#33 Spirtest

Spirtest

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 107 postów

Napisano 31 styczeń 2009 - 22:53

idzę że nie ma się kto pochwalić, więc gościnnie ja to zrobię choć znam tylko szczątkowe wyniki. Otóż w niedzielę 25.01.2009 odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Koła. Nasz przedstawiciel - Spirtest - po pierwszej turze zajmował 2 miejsce. Wyników drugiej nie znam, ale wiem że ostatecznie utrzymał swoją pozycję i został wicemistrzem Koła. Konkurencja była duża i silna, łowiłem nieopodal i widziałem że było około 40 zawodników (lub więcej). Gratulacje Spirtest.

PS:Jeśli Ktoś może wrzucić wyniki albo jakąś bardziej szczegółową relację to proszę bardzo.

Zawody jak zawsze odbyły się w fantastycznej atmosferze. Również frekwencja jak zawsze dopisała. Wystartowało 38 zawodników. Zawody odbyły się systemem turowym, więc najważniejsze było miejsce w danej turze w swoim sektorze i tzw. punkty sektorowe. Po pierwszej turze wynik końcowy był otwarty. Druga tura i zmiana sektorów przyniosła dość zaskakujące wyniki. Zwycięzcy obu sektorów "wyzerowali" drugą turę i nastąpiły spore turbulencje. W jednym sektorze drugą turę wygrał zawodnik, który z kolei "wyzerował" pierwszą turę. Należy podkreślić, że w czasie drugiej tury ryba brała gorzej a czołowych lokatach w końcowej klasyfikacji decydowały jazgarze.
Zawody jak zawsze bardzo dobrze zorganizowane, z bardzo dobrym posiłkiem i wspaniałą bracią wędkarską.
Końcowa klasyfikacja zawodów była następująca:
PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA '' OKOŃ '' 2009

1. Szczerbak Maciej - 3 pkt
2. Jabłoński Mariusz - 7 pkt waga 1578
3. Bujak Marcin - 7 pkt waga 1206
4. Maj Zdzisław - 9 pkt waga 1484
5. Graj Mirosław - 9 pkt waga 1128
6. Zasuń Robert - 9 pkt waga 1090
7. Bogusz Marek - 10 pkt
8. Figlarowicz Jan - 12 pkt waga 1680
9. Kiser Mariusz - 12 pkt waga 750
10. Kapinos Dariusz - 12 pkt waga 736
11. Smok Andrzej - 13 pkt
12. Chmielarz Robert - 15 pkt waga 1004
13. Suski Ryszard - 15 pkt waga 542
14. Piwoński Tomasz - 16 pkt
15. Chmielarz Andrzej - 18 pkt waga 474
16. Małczak Andrzej - 18 pkt waga 396
17. Peca Łukasz - 18 pkt waga 286
18. Kusal Teodor - 19 pkt
19. Szlęzak Piotr - 20 pkt
20. Trusewicz Piotr - 21 pkt waga 880
21. Sobierajski Zbigniew - 21 pkt waga 368
22. Caban Arkadiusz - 21 pkt waga 180
23. Mielczarek Mirosław - 23 pkt waga 1004
24. Wierzbicki Waldemar - 23 pkt waga 888
25. Grabny Zdzisław - 24 pkt
26. Zbirek Mieczysław - 26 pkt
27. Krupiński Adam - 27 pkt waga 178
28. Potempski Seweryn - 27 pkt waga 86
29. Kaleta Jerzy - 28 pkt
30. Suski Dariusz - 30 pkt waga 402
31. Kmiecik Sebastian - 30 pkt waga 164
32. Rak Dariusz - 30 pkt waga 144
33. Pluta Dariusz - 31 pkt
34. Kowalski Stanisław - 32 pkt
35. Kowalski Krzysztof - 34 pkt
36. Otawski Zbigniew - 35 pkt
37. Małczak Marcin - 36 pkt
38. Wróbel Jacek - 39 pkt.

źródło: http://www.pzwokon.p...?article_id=100

#34 Guest_Olsen_*

Guest_Olsen_*
  • Gość

Napisano 27 styczeń 2009 - 20:47

Widzę że nie ma się kto pochwalić, więc gościnnie ja to zrobię choć znam tylko szczątkowe wyniki. Otóż w niedzielę 25.01.2009 odbyły się Podlodowe Mistrzostwa Koła. Nasz przedstawiciel - Spirtest - po pierwszej turze zajmował 2 miejsce. Wyników drugiej nie znam, ale wiem że ostatecznie utrzymał swoją pozycję i został wicemistrzem Koła. Konkurencja była duża i silna, łowiłem nieopodal i widziałem że było około 40 zawodników (lub więcej). Gratulacje Spirtest.

PS:Jeśli Ktoś może wrzucić wyniki albo jakąś bardziej szczegółową relację to proszę bardzo.

#35 Karaś 77

Karaś 77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 14 listopad 2008 - 00:37

Nie tylko huta, mielismy tez w tym roku zawody splawikowe na Lezce w Krzepicach.A na Poraju organizujemy zawody "Open",gdzie lowimy na splawik i na grunt jak kto woli. :rolft4:

#36 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 642 postów

Napisano 13 listopad 2008 - 19:29

No niby tak , ale lubią sobie zrobić zawody spławikowe na Poraju Na warte to nie wiem w ktore miejsce jechać, dzięki

#37 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 13 listopad 2008 - 17:48

Kropa, to ty nie wiesz, że ,,Okoń" przypisany jest do huty.. :rolft4: Na ich stronie jest relacja z zawodów, to możesz sobie poczytać.
Jeśli chodzi o Poraj, to bierze drobna płotka na Warcie
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#38 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 642 postów

Napisano 13 listopad 2008 - 13:45

a gdzie ?? w Poraju ? co brało , bo sie z tyczką mam zamiar wybrać na brzeg od jastrzembia , dzieki wielkie za odp.

#39 Karaś 77

Karaś 77

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 52 postów

Napisano 13 listopad 2008 - 12:02

W dniu 09.11.08. zakonczylismy rywalizacje o Grand Prix w kategorii splawikowej kola "Okoń". Klasyfikacja koncowa wyglada nastepujaco : 1 miejsce Sebastian Kmiecik 56pkt. 2. Piotr Trusewicz 50pkt. 3. Robert Miniszewski 42pkt. Gratulacje!!!

#40 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2632 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 27 sierpień 2008 - 19:26

Trzeba mieć parę - z tego co wiem. Zapytaj Yrka może ktoś będzie chciał :hmhm:
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych