Skocz do zawartości

Dzielnicowe Koło PZW ,,Północ" w Częstochowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Doktor

Doktor

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 12 grudzień 2007 - 14:49

Witam,
Chciałbym wyrobić sobie kartę wędkarską, a ponieważ mieszkam na osiedlu "Północ", zwracam się z pytaniem do tego właśnie koła (w formie niniejszej i SMS na podany wyżej numer). Kiedy można do Was przyjść omówić formalności?

Pozdrawiam,
PB

No Panowie, nie wiem czy wiecie, ale Pan Doktor uczuł mnie na studiach :rolft4: Nie spodziewałem się, że też się interesuje wędkarstwem :throw:
Więc służymy pomocą, no i w przyszłym roku musimy się spotkać na jakimś porządnym wędkowaniu. Na przykład majówka? :luulu:

Oczywiście pamiętam. Mentus to był mój najlepszy student. Czyli role się odwróciły, bowiem teraz ja będę się uczył wędkarstwa :throw: Myślę, że wspólny wypad - byłaby to wspaniała rzecz.

Pozdrawiam,
PB

#2 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4935 postów

Napisano 11 grudzień 2007 - 22:03

Ja tak mam w pracy, że w tym samym dziale teraz są byli wykładowcy i ich byli słuchacze. Na początku, jak się spotkali, to był niezły klimat :), ale teraz jest ok.

#3 Mentus

Mentus

Admin

• Admin
  • 648 postów
  • LokalizacjaWarsaw

Napisano 11 grudzień 2007 - 21:57

Witam,
Chciałbym wyrobić sobie kartę wędkarską, a ponieważ mieszkam na osiedlu "Północ", zwracam się z pytaniem do tego właśnie koła (w formie niniejszej i SMS na podany wyżej numer). Kiedy można do Was przyjść omówić formalności?

Pozdrawiam,
PB

No Panowie, nie wiem czy wiecie, ale Pan Doktor uczuł mnie na studiach :) Nie spodziewałem się, że też się interesuje wędkarstwem :hmhm:
Więc służymy pomocą, no i w przyszłym roku musimy się spotkać na jakimś porządnym wędkowaniu. Na przykład majówka? :-)
Dołączona grafika

#4 Doktor

Doktor

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 15:23

Dziękuję, tak zrobię.

Pozdrawiam,
PB

#5 michaś

michaś

Pretendent

• Użytkownik
  • 1173 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 14:50

Witam,

Pozdrawiam,
PB

Myślę ,że najprędzej i najlepiej poinformuje Cię p.Włodek Rataj ze sklepu na Promenadzie.Zajrzyj do niego i na pewno coś podpowie , a może i pomoże.

Nie może , tylko na pewno pomoże, gość ma info z pierwszej ręki ( jest skarbnikiem w naszym Kole) :niedobrze:
Michaś ( Koło Lakord-Sazan)
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#6 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 09 grudzień 2007 - 14:25

Witam,

Pozdrawiam,
PB

Myślę ,że najprędzej i najlepiej poinformuje Cię p.Włodek Rataj ze sklepu na Promenadzie.Zajrzyj do niego i na pewno coś podpowie , a może i pomoże.
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku
Staram się przynajmniej.

#7 Doktor

Doktor

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 61 postów

Napisano 09 grudzień 2007 - 09:40

Witam,

Pozdrawiam,
PB

#8 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 02 kwiecień 2007 - 17:20

Mały chochlik interenetowy wdał się w informację o zawodach.
Właściwie powinno być :

Terminy zawodów :
13.05.2007 - zbiornik Strzelce Wielkie - spławik
20.05.2007 zbiornik ,,zimny" Huty Częstochowa - spławik

Sorki za pomyłkę. :hehehe:
Dzięki za zwrócenie uwagi. Widzę, że koledzy czytają.

#9 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 19 luty 2007 - 16:25

Założone na zebraniu organizacyjn-wyborczym 17.12.1984.Nazwa ko la związana jest ze SM ,,Północ" , która zaoferowała pomoc lokalowa i finansową.Siedziba koła jest w Klubie Mieszkańca SM ,,Północ" w częstochowie przy ulicy Czecha 21.I taki jest adresd korespondencyjny( kod pocztowy 42-224 Częstochowa)
Zarząd koła odbywa cykliczne zebrania w każdą pierwsza środę miesiąca o godz. 17 tej w siedzibie koła (z wyjątkiem lipca i sierpnia).
Skarbnik przyjmuje wpłaty w każdą środę od godz. 17 do 18_30 od połowy grudnia do 30 kwietnia.
Wszelkich informacji udziela Preze Koła kol.Jerzy Ślęzak tel:608130361
Koło opiekuje się od 1994 roku Pilicą na odcinku od Okołowic do ujścia rzeki Czarna.
Od 11.02.2005 przy kole powstał Wielosekcyjny Klub Sportowy PZW ,,Północ"
Terminy zawodów:
13.05.2007 - zbiornik Strzelce Wielkie - spławik - dwie tury
20.05.2007 zbiornik ,,zimny" Huty Częstochowa - spławik - dwie tury
Koło zrzesza 162 wędkujące osoby - wg stanu na koniec 2006 roku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych