Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wiercica Julianka-Zalesice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
166 odpowiedzi w tym temacie

#161 Wartoholik

Wartoholik

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 05 luty 2019 - 23:31

Witam kolegów. Słowo PZW nie przechodzi mi przez gardło podobnie jak wątróbka i ozory.

Użytkownik Wartoholik edytował ten post 08 luty 2019 - 15:20

#162 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2641 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 06 luty 2019 - 00:20

Nie zgodzę się z Tobą.
Wątrobę uwielbiam duszona z cebulką a ozorki w sosie chrzanowym.

Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#163 Wartoholik

Wartoholik

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 06 luty 2019 - 14:56

aigle myślałem, że jeszcze dodasz PZW do menu:)

#164 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4948 postów

Napisano 07 luty 2019 - 01:21

Daj znać, kiedy się w końcu wyprowadzisz, bo trzeba coś w okolicach zrobić. Jakieś może 0,7?

No killa? No chyba Cię poje.ało. Jak ku.wa? ...żeby nie można było "z goła babą w windzie?"

A po ch.j ja kupiłem zamrażarkę? Dla brzany? Przecież ta ryba jest już w Warcie chwastem. 

Chłopie, opanuj się.Wylewa sięm już sama do siaty.

Dobra, to same sarkazmy, ale...

...jakiś czas temu wkurzało mnie, że ktoś łowił i się nie dorzucał, a teraz...

A teraz tylko może zapytam, co mi taka straż zrobi, jak będę łowił na przepływankę kijem za przykładowo 350??

Zabiorą mi sprzęt, jako narzędzie kłusownicze?

Powiedzcie.

#165 Wartoholik

Wartoholik

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 07 luty 2019 - 19:00

W grudniu pewien jełop za kapotę wywalił 6 potężnych brzan ze skutkiem śmiertelnym oczywiście. Wszystko podhaczone, były w dołku na zimowisku i tam je wybadał. Przez tydzień chyba wywalił większość stada. Gościu nie pracuje, nie ma rodziny dzieci od rana do wieczora na rybach. Ryby podobno rozdaje po wioskach ale prędzej uwierzę, że po prostu je sprzedaje. Marzyło mi się no kill, żeby takie mendy pilnować. No ale cóż PZW Sieradz chyba lubi takich popierdoleńców i nie chce tego zatrzymać. A budowa rusza w kwietniu w tym roku stanę się już oficjalnie wieśniakiem. 

Użytkownik Wartoholik edytował ten post 08 luty 2019 - 15:21

#166 Wartoholik

Wartoholik

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 105 postów

Napisano 07 luty 2019 - 19:16

A sprzęt ci zabiorą to pewne. Nad Widawką w tym roku kumpel napatoczył się już na 2 kontrole. No i w końcu cię dybną i to ty wyjdziesz na kłusola a oni na bohaterów ochrony przyrody i przykleja ci łatkę, że to przez takich jak ty nie ma ryb. Jak nie płacić to wszyscy jednym strajkiem. Ale to się nie uda, bo 99 na 100 wędkarzy cieszy się z kompletnego braku restrykcji i ze złodziejskiego RAPR czytaj otwartych drzwi do darmowego sklepu z mięsem. 

#167 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4948 postów

Napisano 07 luty 2019 - 23:27

Jak nie płacić to wszyscy jednym strajkiem. 

...i to byłoby najlepsze. Jednak nie ma opcji, żeby to przeszło. Wędkarze dzielą się na wiele grup i jedna z nich potrzebuje mieć w ch.j karpi w wannie.

Część też po prostu chce łowić i nie chce mieć z tego tytułu problemów nad wodą. Płaci, żeby mieć poniekąd spokój.

Ja z tym spokoju nie mam, bo wiem, że karp to mydło, jak 500+, a rzesza wędkarzy to jak ten, co się po to mydło schyla, ale zaś pzw to jak te pseudopany, co tylko stoją z tyłu, żeby wędkarza wydymać.,,,i chore jest to, że akurat nie tego wędkarza, któremu wystarczy zapchać wannę karpiem.

Z resztą ja mam to w dupie. Komercja mnie zbytnio nie interesuje, a tam gdzie bywam, to chyba mogą mi nagwizdać.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych