Skocz do zawartości

zbiornik "zakrzew " w kłobucku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#101 Damianho19

Damianho19

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 43 postów

Napisano 14 maj 2012 - 21:35

Jakaś knajpa jest w pobliżu, a tam miejsca pod dostatkiem :crazy2:

no kajpa to akurat jest nad samym stawem...tylko ostatnio po zawodach zastanawialiśmy się co tam można dostać... podejrzewaliśmy że maryche!:D takie tam odgłosy dochodziły:D

#102 siwykck

siwykck

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 232 postów
  • Koło:Kłobuck Miasto-drapieżne lisy z nor
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 14 maj 2012 - 22:40

a spiningowe zawody tam macie? :)

jeżeli prezesem tego koła zostanie osoba którą mam na myśli to będą zawody wszystkie oprócz połowu z kutra :yess:

#103 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1512 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 15 maj 2012 - 07:31

Normalnie chyba sobie tyczkę kupię, :figielek2:
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#104 Fisher-c57

Fisher-c57

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 28 czerwiec 2012 - 13:33

Witam
Macie jakieś aktualne wiadomości znad zalewu? Co bierze, na co bierze(metoda)?

#105 inteligent

inteligent

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2012 - 13:02

Trzeba tam coś płacić żeby tam łowić :mellow: ?

#106 sekret1

sekret1

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 816 postów

Napisano 23 lipiec 2012 - 13:15

Trzeba tam coś płacić żeby tam łowić :mellow: ?

Nic nie trzeba płacić jeżeli masz kartę wędkarską z naszego okręgu. Najlepiej biorą takie płotki wielkości palca, byłem w piątek i na nockę i złowiłem tylko jednego leszcza ze 30 cm. Ogólnie bryndza mało konkretnych brań.

#107 Mikrus

Mikrus

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • Koło:Koło Kłobuck
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 25 czerwiec 2014 - 23:36

Panowie odkop :)
Czy jest tu ktoś kto złapał coś większego w ostatnim czasie na zakrzewie ?

#108 Mepsik

Mepsik

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 295 postów

Napisano 26 czerwiec 2014 - 09:07

Zaglądam tam czasem tylko w okresie zimowym. Spod lodu można do bólu nałowić płotek i trafiają się wtedy większe. Po za tym jest to dobre łowisko na tzw. angielską zimę. Parę lat temu w lutym łowiło się tam na pickera ładne liny. Po za tymi wyjątkami omijam ten zbiornik z daleka. Latem drobnica bierze wszędzie, a jak ktoś ma ochotę na taką dziecinadę, to może sobie znaleźć bardziej kameralne i cichsze łowisko.

#109 Lewy1106

Lewy1106

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 183 postów
  • LokalizacjaNesoya

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:06

Bywam praktycznie co tydzień ze względu na to, że jeżdze do Kłobucka do dziewczyny a łagodne brzegi w sam raz pod kocyk stanowią kompromis ;D no i jest blisko. W tym roku drobnica jak zawsze (przynajmniej żywca sie nałowi) kilka leszczyków, 2 karpiki, 4 szczupaki 45-48cm zimą płotki i ładne okonie. Na dłuższej zasiadce można trafić karpia, amura, coraz więcej jest suma, kilka w tym roku złowionych przy okazji zasiadek na węgorza (słyszałem o węgorzu 90cm na trupka i widziałem na potwierdzenie foto)/szczupaka przez okolicznych łowców +/- 130cm. Ogólnie można jeszcze trafić karasie i liny ale raczej sporadycznie. Przekleństwem a z drugiej strony błogosławieństwem jest to, że Zakrzew strasznie zarasta 10-15cm pod powierzchnią wody już zaczyna się roślinność. W lato głośno pełno ludu, ale żadnych burd czy szurania nie zaobserwowałem. Denerwujące są łódki i rowerki wodne bo nie zwracają uwagi gdzie łowisz itd... Ale jak ciśnie kogoś na ryby a zakrzew blisko to można jechać z drobnicą się pobawi na 100% no i miejsce do "wypoczynku" dla ludzi nie łowiących a będących z tobą jest.

Użytkownik Lewy1106 edytował ten post 26 czerwiec 2014 - 13:12

#110 Mikrus

Mikrus

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:09

Bez przesady,większa rybka też tam jest (bynajmniej rok temu była) chodziło mi bardziej o to jaka przynęta w tym roku się sprawdza :), z samą drobnicą się nie zgodzę bo sam mam na koncie fajniejsze rybki i jeden nieoficjalny rekord zbiornika ;)

#111 Lewy1106

Lewy1106

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 183 postów
  • LokalizacjaNesoya

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:31

Ja nie mówię, że nie ma ;) sam widziałem, po majówce podjechałem siedzieli od 3dni karpiarze mieli amura kolo 10kg i ze 2 karpiki 4-5kg, mówili że w sumie mieli ze 4 takie amurki kolo 6 karpii i kilkanaście jazi sporych, wszystko na kulke proteinke ale smaku nie wyjawili ;) okonie duże sam łowię ale zimą.

#112 Mikrus

Mikrus

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 3 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:48

Czyli tak jak w zeszłym roku kuleczka daje rade :D planuję się wybrać na 3-4 dniową zasiadkę właśnie na zakrzewie, na swoim stanowisku i zobaczymy czy będą jakieś ciekawsze efekty.;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych