Skocz do zawartości

zbiornik "zakrzew " w kłobucku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
111 odpowiedzi w tym temacie

#1 siwykck

siwykck

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 232 postów
  • Koło:Kłobuck Miasto-drapieżne lisy z nor
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 13 luty 2010 - 01:47

na spina dokładnie

#2 marek1984

marek1984

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 11 luty 2010 - 12:13

siwykck na spina?

#3 siwykck

siwykck

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 232 postów
  • Koło:Kłobuck Miasto-drapieżne lisy z nor
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 10 luty 2010 - 22:01

ja złowiłem szczupaka na Zakrzewie 52 cm

#4 marek1984

marek1984

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 151 postów

Napisano 05 styczeń 2010 - 20:17

mój wójek tam łowił na żywca i miał jednego w tym roku szczupaczka 53cm...

#5 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 03 październik 2009 - 22:48

Fajnie,wielkie dzięki :bajera: za szybką odpowiedź

#6 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1279 postów

Napisano 03 październik 2009 - 22:27

Jedziesz przez Wręczyce.Jak wjedziesz do Kłobucka ostatnia po lewej stronie przed pierwszym rondem to ulica Zakrzewska w którą wjeżdżasz i jedziesz nią cały czas.Dojedziesz do torów kolejowych,jedziesz dalej i po prawej stronie będzie widać zbiornik.
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#7 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 03 październik 2009 - 22:08

Witam czy może ktoś napisać jak dojechać na ten Zakrzew jadąc od strony blachowni :bajera: ,chciałem się tam wybrać ze spinningiem

#8 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 18:51

Witaj - nie na Zakrzewie nie wolno wędkować z łodzi :hoold:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#9 iras

iras

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 517 postów

Napisano 05 kwiecień 2008 - 18:27

Czy na zbiorniku Zakrzew można łowić z łodzi?

#10 Przemek

Przemek

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 702 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 21 styczeń 2008 - 15:13

Właśnie o takich okoniach piszę a zauważyłem że biorą dość często z gruntu na czerwonego robala .

I tu się z kolegą zgodzę w 100%.Jeśli ktoś jeździ na zbiornik często to wie o której i w którym miejscu okoń na zakrzewie sie czai.W wakacje łowiłem tam liny i obok mojego stanowiska około 5 30 zawsze szalały okonie.Wiec to prawda co pisze fragles.

I ja się do tego dopisuje :czesc: Biorą super..

#11 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1279 postów

Napisano 21 styczeń 2008 - 04:09

Właśnie o takich okoniach piszę a zauważyłem że biorą dość często z gruntu na czerwonego robala .

I tu się z kolegą zgodzę w 100%.Jeśli ktoś jeździ na zbiornik często to wie o której i w którym miejscu okoń na zakrzewie sie czai.W wakacje łowiłem tam liny i obok mojego stanowiska około 5 30 zawsze szalały okonie.Wiec to prawda co pisze fragles.
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#12 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 19:40

Co do tych okoni to sam wyników zbyt dobrych nie miałem ale, często słyszę od w miarę wiarygodnych ludzi o takich po 35 40 cm, sam jednak tego nie widziałem.

#13 Romek

Romek

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 19:31

Zakrzew został zarybiony Karasiem,Karpiem,Linem,Szczupakiem i Sumem.

Podobno właśnie to wpuścili. Co do tych okoni to sam wyników zbyt dobrych nie miałem ale, często słyszę od w miarę wiarygodnych ludzi o takich po 35,
40 cm, sam jednak tego nie widziałem.

#14 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 20 styczeń 2008 - 18:15

Zakrzew został zarybiony Karasiem,Karpiem,Linem,Szczupakiem i Sumem.
Inne gatunki ryb jak Amur prawdopodobnie zarybia miejscowe koło .
Co do szczupaków to są oczywiście potoczne pistolety lecz złapanie sztuki ponad 60 cm nie jest rzadkością ( chyba że ja mam tyle szczęścia ) :tra:
Z moich skromnych obserwacji zauważyłem fakt że miejscowi twierdzą że tu niema ryb i niema poco tu przyjeżdżać szkoda marnować czas a panie na tym lub na tamtym zbiorniku to jest ryba .
Właśnie podczas tak miłych informacji na temat łowiska wytargałem przy gościu Szczupaka 77 cm i temat umilkł . A Okoni takich jak na Zakrzewie dawno nie widziałem po prostu miodzio :chmura:

#15 Przemek

Przemek

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 702 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 styczeń 2008 - 15:44

Wiadomo co? Żartuję. Oczywiście nie wiem.

Kto się może dowiedział od tego czasu :chmura:

#16 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4927 postów

Napisano 28 październik 2007 - 17:26

Wiadomo co? Żartuję. Oczywiście nie wiem.

#17 Romek

Romek

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 244 postów

Napisano 28 październik 2007 - 13:40

Zbiornik w Zakrzewie jest zamknięty do 4 listopada. W połowie pażdziernika wpuścili podobno 700 kg wiadomo czego i zamknęli do 27 pażdziernika(czyli wczoraj) pojechałem więc zobaczyć ale na zbiorniku cisza i tabliczka, że zamknięty do 4 listopada, musieli coś dopuścić ,może wie ktoś z Was co?

#18 Pan Patryk

Pan Patryk

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 19:38

Dziś wybrałem się na zakrzew, trochę na ciężko trochę na spinn. Wiał silny wiatr który prawie uniemożliwiał łowienie na ciężko, jedynia ojciec złapał mała płotkę. Łowiłem pierwszy raz w życiu na spinn, zarzuciłem drugi raz i na obrotówkę GNOM 1, dosłownie metr od brzegu ślicznie uderzył sczupaczek. :D Miał tylko 30 cm, ale jaka radość... :P Zdjęcie: click, click! :) Szczerze polecam wszystkim ten zbiornik. :D A może ktoś dziś z tego towarzystwa był na zakrzewiu?

Jeżeli takie szczupaki Cię cieszą to powodzenia. Na Zakrzewie osiągniesz pewnie rekord... :click:

Tam w większości chodzą takie "pistolety". Jak złowisz ponad 50 cm. szczupaka na Zakrzewie to daj znać.

Zgadzam się ;] Byłem tam 2 razy i złapałem jednego 15cm i 25cm :fishing: :hmhm:

Heh...Juz lepiej jest na Blachowni. W tym roku szczupły 63cm!!

P.S: Świetny podpis :oczko:

#19 Przemek

Przemek

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 702 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 12 lipiec 2007 - 19:26

Dziś wybrałem się na zakrzew, trochę na ciężko trochę na spinn. Wiał silny wiatr który prawie uniemożliwiał łowienie na ciężko, jedynia ojciec złapał mała płotkę. Łowiłem pierwszy raz w życiu na spinn, zarzuciłem drugi raz i na obrotówkę GNOM 1, dosłownie metr od brzegu ślicznie uderzył sczupaczek. :D Miał tylko 30 cm, ale jaka radość... :P Zdjęcie: click, click! :) Szczerze polecam wszystkim ten zbiornik. :D A może ktoś dziś z tego towarzystwa był na zakrzewiu?

Jeżeli takie szczupaki Cię cieszą to powodzenia. Na Zakrzewie osiągniesz pewnie rekord... :hehehe:

Tam w większości chodzą takie "pistolety". Jak złowisz ponad 50 cm. szczupaka na Zakrzewie to daj znać.

Zgadzam się ;] Byłem tam 2 razy i złapałem jednego 15cm i 25cm :fajosko: :hehehe:

#20 Pan Patryk

Pan Patryk

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 12 lipiec 2007 - 14:12

Dziś wybrałem się na zakrzew, trochę na ciężko trochę na spinn. Wiał silny wiatr który prawie uniemożliwiał łowienie na ciężko, jedynia ojciec złapał mała płotkę. Łowiłem pierwszy raz w życiu na spinn, zarzuciłem drugi raz i na obrotówkę GNOM 1, dosłownie metr od brzegu ślicznie uderzył sczupaczek. :hehehe: Miał tylko 30 cm, ale jaka radość... :D Zdjęcie: click, click! :hehehe: Szczerze polecam wszystkim ten zbiornik. :) A może ktoś dziś z tego towarzystwa był na zakrzewiu?

Jeżeli takie szczupaki Cię cieszą to powodzenia. Na Zakrzewie osiągniesz pewnie rekord... :fajosko:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych