Skocz do zawartości

Zdjęcie

Porozumienia na 2019

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 kera65

kera65

Podawacz Piwa

• Wędkarska Częstochowa
  • 209 postów
  • LokalizacjaŚląsk

Napisano 06 luty 2019 - 11:24

Nowy zarząd nie za bardzo popisał się z podpisywaniem porozumień może wziąłby przykład z okręgu Tarnobrzeskiego jak należy podpisywać porozumienia ewentualnie jechać tam na szkolenie. Tu tylko w okręgu jak podzielić składkę i zwiększyć dochody ciekawe na co pójdzie kasa na zarybianie ?

Załączone pliki

kera65[koło pólnoc]
nie godej idiocie że jest idiotą bo bydziesz mioł przegwizdane a jednak dali to robia

#2 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4948 postów

Napisano 07 luty 2019 - 01:03

Przecież wiesz, że nie pójdzie na to, na co Ty byś sobie Arek życzył.

Zresztą hipotetycznie, kto chciałby z Tobą pić wódkę, jak Ty dołożyłbyś się do połówki, a reszta miałaby stawiać po litrze?

Jakby wpadli na ten pomysł, to byłbyś co najmniej zajebiście ucieszony.

A tak może deko z dupy: dzwonił do mnie kiedyś Gregor ( ten kiedyś nasz zwykły Grzesiek ) i polecał mi jakiś fajny nurcik poniżej mostu w Załęczu, bo widział tam fajne stado kleni. Co poczułeś? A może inaczej. Co poczuliście?

#3 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1333 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 10 luty 2019 - 12:39

Jak mogę wypić litr to tyle na imprezę przynosze, i w dupie mam ze gospodarz stawia połówkę. Rozumiesz co mam na myśli?

#4 aigle

aigle

Admin

• Admin
  • 2642 postów
  • Koło:Starówka
    Salmoklub Częstochowa
  • LokalizacjaCzestochowa

Napisano 11 luty 2019 - 23:33

Wszyscy korzystamy z burdelu jakim jest PZW.
@edvis też korzysta z jego asortymentu... tylko się chwali, że nie zakłada prezerwatywy.
Szacun.
Casting leczy kompleksy krótkiego kija :-)

#5 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4948 postów

Napisano 12 luty 2019 - 04:40

Jak mogę wypić litr to tyle na imprezę przynosze, i w dupie mam ze gospodarz stawia połówkę. Rozumiesz co mam na myśli?

No nie możesz tego sam sobie spod stołu polewać, także litra nie wydoisz. Średnia wyjdzie dużo niższa.

Nie chwali się, a nie zakłada. Zresztą, chyba wszyscy powinni olać gumy,

a to pzw powinno się zacząć zabezpieczać, bo na razie to non stop wpadka i skrobana.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych