Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warta w m. Rzeki Wielkie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1243 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 25 lipiec 2017 - 20:46

Dzisiaj w poszukiwaniu nowych miejscówek "pod domem" znalazłem odcinek Warty w Rzekach Wielkich. Jest gleboko, łowilem na gruncie ponad dwa metry. Miejscowy siedział za jaziem, bez efektów. Dużo jalcy chodziło pod powierzchnią. Drobnicy polowilem ale woda wygląda obiecująco jeśli chodzi o grubszą rybę. Łowił tam ktoś?

#2 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1486 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 26 lipiec 2017 - 08:50

Rozumiem że szukałeś szczęścia przed tamą, tam faktycznie głęboko :)

Jak jeszcze łowiłem na spławik to często te rejony odwiedzałem,płocie leszcze jaziki. Trafił się nawet sandacz na przepływankę Poniżej tamy na prawej odnodze można pooglądać klenie, na lewej części płytko i sporo szybciej,dopiero blisko połączenia robi się ciekawiej ale tam to o łowieniu z brzegu zapomnij. Hardcorowo jest, bagienka pokrzywy barszcze osy kleszcze etc

"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#3 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1243 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 26 lipiec 2017 - 19:20

Tak przed tamą, woda leniwa i fajnie się łowi. Po urlopie zrobię tam wczesnoporanny wypad.

#4 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 635 postów

Napisano 26 lipiec 2017 - 20:59

mój znajomy tam mieszka i ma koniec placu w rzece..tak wygląda że żal nie spróbować, byłem z bolonka może ze trzy razy , ale tak jak piszesz, jelec w co drugim przepuszczeniu , jażik, bo nie można nazwać jaziem między jelcynami , raz na dwudziestu, później miałem parcie na spin. odwiedzając dwa razy, ściupok nie przekroczył wymiaru, w ilości bez szału, albo ała ,tak jak mi kolega mówił... podobno miejscowi tez łowią  ;) pozdr 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych