Skocz do zawartości

Zdjęcie

Chlewnia nad Liswartą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1476 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 23 maj 2017 - 19:22

Koledzy !
Doszły do mnie informacje o planowanej budowie chlewni w gminie Popów dokładnie na zbiegu rzek Liswarty i Gornianki.
Wójt gminy wydał decyzje o braku potrzeby przeprowadzenia badań środowiskowych dla pow. inwestycji.
Poinformowałem dzisiaj ZO Czestochowa o zaistniałej sytuacji i spytałem czym związku z tym iż są oni urzytkownikiem rybackim na Liswarcie maja zamiar domagać przeprowadzenia badań środowiskowych.
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#2 jasiekcom

jasiekcom

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 156 postów

Napisano 23 maj 2017 - 21:11

Q... toś mnie wq.... wiem w którym miejscu ma to powstać.

Hubert poinformowałeś okręg, telefonicznie czy wysłałeś informację na pocztę ?

Druga sprawa czy tym odcinkiem nie opiekuje się Koło Kłobuck myślę, że takie pismo powinno być wysłane również przez koło PZW.

Ja postaram się jutro naskrobać coś ze strony Salmoklubu,

#3 edvis

edvis

Expert

• Użytkownik
  • 4884 postów

Napisano 24 maj 2017 - 00:59

Wójt gminy wydał decyzje o braku potrzeby przeprowadzenia badań środowiskowych dla pow. inwestycji.

Dobre. Dalej kabaret na Naszym, jak to ktoś nazwał, "niszowym portalu oszołomów". Widać pan wyedukowany. Przecież nie trzeba mieć podstawówki, żeby zrobić analizę hipotetycznych szkód - wystarczy tylko być człowiekiem chociaż trochę myślącym. Badania powinny być zrobione nawet, jak jest bardzo znikome prawdopodobieństwo zatrucia pobliskiego środowiska w jakikolwiek sposób. Cofka bierze, aż się wszystkiego totalnie odechciewa.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych