Skocz do zawartości

Zdjęcie

Off Topic

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3593 odpowiedzi w tym temacie

#1 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 12 kwiecień 2011 - 20:30

Już działa, przedtem wyskakiwał komunikat że: "Strona zablokowana z powodów windykacyjnych"

#2 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 12 kwiecień 2011 - 19:26

Chyba wszystkie strony PZW są zablokowane z powodów windykacyjnych

Tylko nasza :rolft4:
Katowice i kół się otwierają :klaszcze:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#3 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 12 kwiecień 2011 - 18:57

Chyba wszystkie strony PZW są zablokowane z powodów windykacyjnych :rolft4: :klaszcze:

#4 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 12 kwiecień 2011 - 18:43

Spróbujcie włączyć stronę PZW Częstochowa ? :rolft4:
Czy tylko mnie sie nie chce otworzyć :hoold: :klaszcze:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#5 Mateusz S

Mateusz S

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 302 postów
  • Koło:Okoń
  • LokalizacjaCzęstochowa/Zawodzie

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:28

Wojtku czy będą jakieś zdjęcia z krześlisk? Bo widziałem że coś tam robiłeś?? :klaszcze:

#6 RadaR

RadaR

MISTRZ WCP - Fly Fishing

• Użytkownik
  • 1028 postów
  • Koło:OKOŃ
    SALMOKLUB
  • LokalizacjaJura

Napisano 07 kwiecień 2011 - 20:07

Kontrolować może, a i owszem, i jak trzeba to powinien, ale
gdy dojdzie do sądu to przegra, bo będzie słowo przeciw słowu, dlatego potrzebny jest drugi, w sensie świadka.
RadaR

#7 Ice

Ice

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 15:46

Co do reklam to adblock i po sprawie :chmura:
Kiedyś WS, ale zapomniałem hasła :lol:

#8 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3551 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 07 kwiecień 2011 - 11:02

- facet kontroluje mnie solo

Po raz tysięczny napiszę: strażnik MOŻE I MA PRAWO kontrolować w pojedynkę.

Oczywiście nie pod wpływem i dobrze jakby znał RAPR :chmura:
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

#9 Mepsik

Mepsik

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 281 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 10:32

Wczoraj zrobiłem sobie rundkę rowerem po częstochowskich gliniankach i sie załamałem. Prawie na każdej napotkałem spinningujących "wędkarzy" i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że rozmiar ich przynęt nie wskazywał aby celem ich połowu miał być okoń, kleń czy jaź. Po prostu na bezczela w biały dzień kłusują szczupaki. Przykre jest to że robią to można powiedzieć legalnie a na zwracana uwagę tłumaczą sie połowem okonia bądź tym że im wolno. :chmura: A o takim słowie jak etyka wędkarska w ogóle nie słyszeli.

...Kilka lat temu za każdym razem będąc podczas swiąt wielkanocnych , u rodziny w Wielkopolskim , kuzyn zabierał mnie na wiosenne okonie , ryby łowilismy najczęściej w przedziale 30 - 40 cm tylko i wyłącznie na 10 lub 12 centymentrowe żółte i białe twistery, szczupaka nie odnotowaliśmy ...także nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka , aczkolwiek jak ktoś ma uzbrojony sprzęt w grubą plecionkę i pożądny stalowy przypon można przypuszczać , że ślinka cieknie w kierunku szczupaczka :rolft4:

Tym sposobem parę lat temu jakichś nadgorliwy SSR-owiec chciał mi odebrać sprzęt za troczenie paprochami na Zaciszańskiej... Wklejanka do 10 gr, żyłka 0,14 i 1,5 cm paproszek na haczyku nr 8 - istny szczupakowy killer he he :luulu: . Wdałem się z nim w dyskusję podczas której wezwał policję i wyszło że:
- facet kontroluje mnie solo :hmhm:
- jest pod wpływem czegoś procentowego :oczko:
- nie zna RAPR bo wyszedł z założenia że okres ochronny szczupaka do 30 kwietnia jest równoznaczny z zakazem spinningowania. :klapa: Skończyło się na tym, że dziś już nie jest strażnikiem, a ja od kilku sezonów przeżywam gruntową szajbę i coraz mniej spinninguję :oczko:

#10 STEMPEL

STEMPEL

Forumowy Specjalista

• Użytkownik
  • 584 postów

Napisano 07 kwiecień 2011 - 08:38

co do reklam, to uważam, że to samo umrze, bo nie wierze żeby na tym forum jakeś kasę z tego się wycisnęło.

#11 RadaR

RadaR

MISTRZ WCP - Fly Fishing

• Użytkownik
  • 1028 postów
    SALMOKLUB
  • LokalizacjaJura

Napisano 07 kwiecień 2011 - 07:43

Muszę mu trochę pomarudzić, bo jak nie ja to kto się odważy :hmhm:

Poszukam jakiejś wtyczki blokującej, co nie zmienia faktu że reklama wpleciona w posty jest głupia.
Ale jak już wstawisz te samowyskakujące na cały ekran to się chyba załamie, i zarejestruję domenę
wedkarska.czestochowa.pl i się tam przeniesiemy. :chmura:
RadaR

#12 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1258 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 06 kwiecień 2011 - 23:21

:chmura: Reklamy wplecione w posty to był zły pomysł, taki nowy uczestnik forum, tylko czy mu odpowiadać ??

Też mnie to zmęczyło ale coś zainstalowałem do fajerfoksa i już ich nie widzę. Tylko ten banerek na stronie tytułowej.

#13 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 06 kwiecień 2011 - 22:47

Ty z tym swoim marudzeniem jesteś gorszy niż ta jelitówka :chmura: :hmhm:

tych reklam można się pozbyć w bardzo prosty i szybki sposób wystarczy tylko ruszyć.... :oczko:

#14 RadaR

RadaR

MISTRZ WCP - Fly Fishing

• Użytkownik
  • 1028 postów
    SALMOKLUB
  • LokalizacjaJura

Napisano 06 kwiecień 2011 - 21:54

Może se chłopaki stwórzcie jakiś temat bo rzeczowo gadacie w offtopicu :hmhm:

Bo ja chciałem w tym oto OFF-TOPIC podziękować koledze Mentusowi za jakże edukujące mnie REKLAMY.
Gdybym podczas ostatniej "JELITÓWKI" tydzień temu zalogował się na forum to bym tak nie błądził do kibla i z powrotem, bowiem dowiedziałbym się że IMODIUM na BIEGUNKĘ Sprawdź w jaki sposób możesz pozbyć się problemu.

:chmura: Reklamy wplecione w posty to był zły pomysł, taki nowy uczestnik forum, tylko czy mu odpowiadać ??
RadaR

#15 Tomik 1970

Tomik 1970

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 642 postów
  • Koło:PZW

Napisano 06 kwiecień 2011 - 21:16

.odrobina czujności + zwiększone kontrole , załatwi problem jednostek nieswornych

i tutaj się zgodzę w pełnej rozciągliwości i zwięzłości tego tematu.
Zamiast narzekać i gdybać sami świećmy przykładem i sprawiajmy by inni zaczęli myśleć co będzie "gdy" :hmhm:
Już raz poruszyłem ten temat w związku z kłusownictwem nad Liswartą ale zostałem napiętnowany od jakich tylko więc ponowie swe pytanie -
KTO JAK NIE MY :chmura:

#16 royber

royber

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 787 postów

Napisano 06 kwiecień 2011 - 20:30

Jak można porównać żyzne oraz posiadające duży potencjał jezioro w wielkopolskim z jałową glinianką? Chyba nie muszę tłumaczyć.

...srutututu , pierdzielisz coś tam trzy po trzy :hmhm: , co ma piernik do wiatraka , na jakiej wodzie używam białego "tfistera" ? ...w jednym jak i w drugim przypadku mogę zaciąć szczupaka , nastawiając się jedynie na okonie , w jednym akwenie będzie ich mniej ...w drugim więcej , ale dlaczego mam zaraz uchodzić za kłusola , skoro nie robię niczego wbrew prawu? ...Dejta spokój , nie ma co histeryzować póki nie złapało się kogokolwiek na gorącym uczynku. Idąc tym tropem , w imię etyki wędkarskiej proponowałbym napiętnować równiez wszystkich używających pinki , czy kukurydzy w czasie tarła jazi , płoci , linów ...nie wspominając już o muszkarzach-sadystach, znęcających się zapewne z premedytacją nad pstrągami podczas jesiennych połowów lipieni :chmura: ...odrobina czujności + zwiększone kontrole , załatwi problem jednostek nieswornych :oczko:

#17 Romano

Romano

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 372 postów
  • Lokalizacja....

Napisano 06 kwiecień 2011 - 19:09

Orientuje się może ktoś czy na kanale Grunwaldzkim spuścili już wodę?

#18 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 13:57

rawit napisał:
Wczoraj zrobiłem sobie rundkę rowerem po częstochowskich gliniankach i sie załamałem. Prawie na każdej napotkałem spinningujących "wędkarzy" i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że rozmiar ich przynęt nie wskazywał aby celem ich połowu miał być okoń, kleń czy jaź. Po prostu na bezczela w biały dzień kłusują szczupaki. Przykre jest to że robią to można powiedzieć legalnie a na zwracana uwagę tłumaczą sie połowem okonia bądź tym że im wolno. A o takim słowie jak etyka wędkarska w ogóle nie słyszeli.

...Kilka lat temu za każdym razem będąc podczas swiąt wielkanocnych , u rodziny w Wielkopolskim , kuzyn zabierał mnie na wiosenne okonie , ryby łowilismy najczęściej w przedziale 30 - 40 cm tylko i wyłącznie na 10 lub 12 centymentrowe żółte i białe twistery, szczupaka nie odnotowaliśmy ...także nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka , aczkolwiek jak ktoś ma uzbrojony sprzęt w grubą plecionkę i pożądny stalowy przypon można przypuszczać , że ślinka cieknie w kierunku szczupaczka Cieszy

Jak można porównać żyzne oraz posiadające duży potencjał jezioro w wielkopolskim z jałową glinianką? Chyba nie muszę tłumaczyć.
Przykre to jest i się wszystkiego odechciewa w tym momencie.Jak się czyta o takich rzeczach.Dobrze,że jeszcze są na wschodzie wody gdzie ryby mogą spokojnie do swoich normalnych rozmiarów dorosnąć.
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#19 royber

royber

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 787 postów

Napisano 04 kwiecień 2011 - 13:30

Wczoraj zrobiłem sobie rundkę rowerem po częstochowskich gliniankach i sie załamałem. Prawie na każdej napotkałem spinningujących "wędkarzy" i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że rozmiar ich przynęt nie wskazywał aby celem ich połowu miał być okoń, kleń czy jaź. Po prostu na bezczela w biały dzień kłusują szczupaki. Przykre jest to że robią to można powiedzieć legalnie a na zwracana uwagę tłumaczą sie połowem okonia bądź tym że im wolno. :niedobrze: A o takim słowie jak etyka wędkarska w ogóle nie słyszeli.

...Kilka lat temu za każdym razem będąc podczas swiąt wielkanocnych , u rodziny w Wielkopolskim , kuzyn zabierał mnie na wiosenne okonie , ryby łowilismy najczęściej w przedziale 30 - 40 cm tylko i wyłącznie na 10 lub 12 centymentrowe żółte i białe twistery, szczupaka nie odnotowaliśmy ...także nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka , aczkolwiek jak ktoś ma uzbrojony sprzęt w grubą plecionkę i pożądny stalowy przypon można przypuszczać , że ślinka cieknie w kierunku szczupaczka :rolft4:

#20 rawit

rawit

WĘDKARZ ROKU 2011 .

• Użytkownik
  • 747 postów
  • Koło:Hutmar
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 04 kwiecień 2011 - 12:52

Wczoraj zrobiłem sobie rundkę rowerem po częstochowskich gliniankach i sie załamałem. Prawie na każdej napotkałem spinningujących "wędkarzy" i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że rozmiar ich przynęt nie wskazywał aby celem ich połowu miał być okoń, kleń czy jaź. Po prostu na bezczela w biały dzień kłusują szczupaki. Przykre jest to że robią to można powiedzieć legalnie a na zwracana uwagę tłumaczą sie połowem okonia bądź tym że im wolno. :niedobrze: A o takim słowie jak etyka wędkarska w ogóle nie słyszeli.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych