Skocz do zawartości

Zdjęcie

RATUJMY BRZANĘ - Apel do ZG PZW o wprowadzenie zakazu zabijania brzan w Warcie w Okręgu PZW Sieradz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 Porębiusz

Porębiusz

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 155 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 06 wrzesień 2016 - 20:40

No i jazda jak zwykle,Gościu chce brzanowego no killa na Warcie,ma pretensje że na jego korespondencje pzw się wypina,natomiast już kilka postów dalej jest przepychanka kto ma racje,ten co coś tam gdzieś robi ,czy ten co gada że"król jest nagi",mając przy tym rację.Szkoda ,ze wielka organizacja mająca w statucie ochronę tego co jej powierzono po chamsku ignoruje takich ludzi ja Wartoholik,którym przecież o co innego nie chodzi jak o ochronę tego co jeszcze naturalne i jeszcze jakimś cudem pozostało.

Wartoholiku już wcześniej Ci napisałem,jesteś tylko warchołem,bo przecież prawdziwi społecznicy i inni miłośnicy prawdziwego wędkowania ramię w ramię współpracują z pzw np,zarybiając i organizując nie zliczoną ilość różnorakich zawodów z okazji...,no a ty się jeszcze czepiasz i co gorsza wytykasz...

A szczerze Ci życzę wytrwałości

Ryby nie grzyby,po deszczu nie rosną...

#22 Wartoholik

Wartoholik

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 99 postów

Napisano 06 wrzesień 2016 - 22:11

No i jazda jak zwykle,Gościu chce brzanowego no killa na Warcie,ma pretensje że na jego korespondencje pzw się wypina,natomiast już kilka postów dalej jest przepychanka kto ma racje,ten co coś tam gdzieś robi ,czy ten co gada że"król jest nagi",mając przy tym rację.Szkoda ,ze wielka organizacja mająca w statucie ochronę tego co jej powierzono po chamsku ignoruje takich ludzi ja Wartoholik,którym przecież o co innego nie chodzi jak o ochronę tego co jeszcze naturalne i jeszcze jakimś cudem pozostało.

Wartoholiku już wcześniej Ci napisałem,jesteś tylko warchołem,bo przecież prawdziwi społecznicy i inni miłośnicy prawdziwego wędkowania ramię w ramię współpracują z pzw np,zarybiając i organizując nie zliczoną ilość różnorakich zawodów z okazji...,no a ty się jeszcze czepiasz i co gorsza wytykasz...

A szczerze Ci życzę wytrwałości

Dziękuję za słowa pokrzepienia:)

#23 skorupa

skorupa

Expert

• Admin
  • 1661 postów
  • LokalizacjaKłobuck

Napisano 07 wrzesień 2016 - 22:43

W temacie tym poruszono wiele ciekawych kwestii wobec czego nie wydaje mi się że należy przychylić się do prośby autora i usunąć go z forum, wystarczy jego zamknięcie.
Nie piszę poprawnie po polsku.
Piłeś-nie pisz.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych