Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiornik zaporowy - Ostrowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
673 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 09 czerwiec 2010 - 20:26

No cóż, masz ..pecha" bo sam byłem na kontroli kilkarotnie w tym roku na Ostrowach i nawet paru udało się ,, złowić" - trzy sprawy przekazane do sądów koleżeńskich, sporo upomnień i inne takie tam historie.
Co do presji na Ostrowach to niestety jest ogromna - między innymi z tego powodu, że na rzekach po powodzi trudno jest wędkować i wędkarze przenoszą się na zbiorniki.
Jeśli chodzi o mnie to Ostrowy odwiedziłem w tym roku kilka razy - na lodzie i raz w ubiegłym tygodniu.

#22 marcino

marcino

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 20:04

Co tu dużo mówić! Z roku na rok jest co raz gorzej :drga: Jestem tam bardzo często ale w ostatnim czasie nie na rybkach bo tracę chęci na wędkowanie na tym zbiorniku. Ogromna presja wędkarska sprowadziła do tego że łowiono wszystko z wymiarem czy bez! Bo jeszcze 2-3 lata wstecz złowienie szczupaka (czytaj szczupaczka) nie sprawiało problemu to teraz nawet te podrostki nie biorą! ogólnie :fajosko: i czasami odnoszę wrażenie że zbiornik ten został pozostawiony na pastw losu bo od 3 nie miałem ani jednej kontroli czego efekt jest taki a nie inny!
Koło Politechnika

#23 Tomek_1

Tomek_1

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 115 postów

Napisano 09 czerwiec 2010 - 00:17

Na "górnym" zbiorniku jest całkowita porażka od wielu tygodni ( od zimy , właściwie ) . Byłem kilkanaście razy , cała "zdobycz" , to kilka płoteczek i 2 okoniunie . Nie wiem o co chodzi . Na "dolnym" ponoć coś można umęczyć . Podkreślam - "umęczyć" .
"Don't worry , be happy ... "

#24 Kropa

Kropa

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 641 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 23:14

polecam 4 okocimy czarne

#25 ROBINTBG

ROBINTBG

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 205 postów
  • Koło:Mykanów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 20:48

Nigdy nie byłem na Ostrowach, chce jechać na nockę i mam pytanie czy jest możliwość podjechać pod brzeg samochodem?

Kup coś bardzo skutecznego na komary...chyba że w samochodzie będziesz siedział :fajosko:
Byłem dzisiaj ze spinem, zero kontaktu z rybą ale za to z komarami pełna integracja.
Zawsze spodziewaj się niespodzianki
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#26 Guest_Gregor_*

Guest_Gregor_*
  • Gość

Napisano 08 czerwiec 2010 - 19:48

Oczywiście, bez problemu.

#27 bartekmat

bartekmat

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 55 postów

Napisano 08 czerwiec 2010 - 19:46

Nigdy nie byłem na Ostrowach, chce jechać na nockę i mam pytanie czy jest możliwość podjechać pod brzeg samochodem?

#28 bladekkk

bladekkk

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 21 postów

Napisano 07 czerwiec 2010 - 09:30

Witam czy był ktoś w długi weekend na Ostrowach, ja byłem piątek sobota i zupełna lipa nawet drobnica za bardzo nie chciała brać.

#29 Guest_pop_*

Guest_pop_*
  • Gość

Napisano 03 czerwiec 2010 - 10:42

Dużo tego tam pływa, a zwłaszcza takich do 130cm :hehehe:

#30 Sławo86

Sławo86

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 03 czerwiec 2010 - 10:12

Panowie słyszeliście może o sumach z ostrów,kolega robi właśnie zasiadkę pod karpia(dziś pierwsza noc) i dzwonił złożyć relacje mówił,że miał jakiegoś potworka na kiju i twierdzi,że był to sum nie małych rozmiarów a sąsiad stanowisko dalej wyciągnął na truskaweczke taką 15 sumika oczywiście.Może wie ktoś coś więcej o tej tajemniczej rybie z tego zbiornika? Mile widziane odpowiedzi "Maka" może Ty coś więcej Wiesz?
Montaż Drzwi i Okien(POLECAM)

#31 holsik

holsik

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 31 maj 2010 - 09:12

Witam, mam pytanie czy na zbiorniku coś się ruszyło?? Jaki jest stan wody?? Chciałbym się wybrać na nockę ale nie wiem czy jest sens. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

#32 Guest_Paul__*

Guest_Paul__*
  • Gość

Napisano 11 maj 2010 - 15:01

a ja słyszałem, że kopią prądem :spoko:

#33 ROBINTBG

ROBINTBG

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 205 postów
  • Koło:Mykanów

Napisano 10 maj 2010 - 22:55

gryza?

Ponoć do wody wciągają :spoko:
Zawsze spodziewaj się niespodzianki

#34 luky007

luky007

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 17 postów

Napisano 10 maj 2010 - 19:55

wybieram się tam jutro, może ktoś podpowiedzieć w który region zbiornika najlepiej uderzyć ze spinnem (pierwszy raz tam będę)? i jak obecnie z wynikami? gryza? :spoko:

#35 maciekteam1

maciekteam1

Podawacz Piwa

• Wędkarska Częstochowa
  • 252 postów

Napisano 06 maj 2010 - 09:24

Ta tablica idealnie pasuje !!! :tra: niestety i tak nie kazdy sprząta po Sobie czy nad jeziorami czy nad rzekami :hmhm:

#36 m.wojtalczyk

m.wojtalczyk

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 04 maj 2010 - 21:08

Ostatnich kilka dni spędziłem na Helu - podpatrzyłem taką tablicę - na Ostrowy idealna :hoold:.

Załączone pliki

......................................................................
blog www.wojtal.wedkuje.pl

#37 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 04 maj 2010 - 16:55

Mam prośbę do panów ze "społecznej" żeby w miarę możliwości zajrzeli na Ostrowy, przynajmniej od święta. Dzisiaj byłem godzinę na spacerze a dopatrzyłem się między innymi : pływanie na łódkach i pontonach po "małym", wędkowanie na tarlisku na rzychcie. Ale sądzę, że jeśli dokładniej by przetrzepać tych "wędkarzy" to znalazło by się coś jeszcze.

Pragnę sie odnieś do twej prośby :hmhm:
Kontrole przeprowadzone na zbiorniku pisanym przez ciebie czyli Ostrowy są przeprowadzane sumiennie i w różnych porach przez moich kolegów SSR z WCP :spoko:
Czemu inni nie odwiedzają tego zbiornika to juz pytanie do nich :hoold:
W czasie kontroli przez nas nie stwierdzono jakiś wykroczeń aczkolwiek nie obyło sie bez kilku pouczeń i informacji .

Co mnie wk..rwia ? ?? - to pytanie przez SSR-ÓW z miejscowego i nie tylko koła jakim prawem tu kontrolujemy i kto wydał na to pozwolenie :rolft4:

Robię i robimy - to dla ryb poświęcając własny czas i nie tylko :drga:
My też mamy prawo poświęcić chwilę na to co wspólnie kochamy Wędkarstwo :oczko:

Więc ostatnie dni spędziliśmy nad Soliną ucztując się ciszą ,czystością ,pięknymi widokami i walecznością drapieżników :rolft4:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#38 Danek

Danek

Expert

• Wędkarska Częstochowa
  • 3552 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 04 maj 2010 - 15:27

Ja bym jeszcze dorzucił wędkowanie.

Nie głupie. Tak na 10 lat przynajmniej.
Róbta co chceta, ja i tak swoje wiem

C&R

Dołączona grafikaJeszcze piszę poprawnie po polsku

#39 michaś

michaś

Pretendent

• Użytkownik
  • 1173 postów

Napisano 04 maj 2010 - 13:05

No niby tak, ale to nie zależy od nas, tylko od tamtejszej gminy, już kiedyś było o tym gadane, szkoda strzępić języka.
Michaś ( Koło Lakord-Sazan)

#40 sekret1

sekret1

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 816 postów

Napisano 04 maj 2010 - 09:47

Ja bym jeszcze dorzucił wędkowanie. Cieszy

Można ograniczyć miejsca biwakowania i rozkładania namiotów do paru wyznaczonych miejsc i pobierać opłatę na sprzątanie zbiornika.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych