Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zbiornik zaporowy - Ostrowy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
673 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jętka_*

Guest_Jętka_*
  • Gość

Napisano 30 grudzień 2010 - 17:13

No byłem dzisiaj, trochę zimno, lód gruby spokojnie można łowić, efekty troszkę marne, może ze miejsca złe wybierałem, nie wiem? skończyło się na paru okonkach, dwóch większych i leszczyku.

#2 piterson

piterson

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 51 postów

Napisano 29 grudzień 2010 - 18:31

jasne że jest, można bezpiecznie wchodzić ok. 20cm.

#3 Guest_Jętka_*

Guest_Jętka_*
  • Gość

Napisano 29 grudzień 2010 - 17:55

witam!
Czy na ostrowach jest już lód nadający sie na wędkowanie?

#4 Przemek

Przemek

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 702 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 wrzesień 2010 - 19:58

Potrafi czy nie, kotwica się zawsze przyda. Niestety chyba łódek na Ostrowach już nie można wypożyczyć albo ten facet był dzisiaj taki nie miły..

W każdym bądź razie, z brzegu jeden 51cm taki przy kości, pozdrawiam :hehehe:

#5 Guest_SiD@R_*

Guest_SiD@R_*
  • Gość

Napisano 24 wrzesień 2010 - 16:11

Na zbiornik jakim są Ostrowy nie trzeba finezyjnych łódek czy kotwic bo do brzegu wszędzie blisko :hehehe: , chyba że ktoś pływać nie potrafi .

#6 Guest_pop_*

Guest_pop_*
  • Gość

Napisano 24 wrzesień 2010 - 14:41

Tak, bodajże 6zł za 5 godzin ? plus 2zł coś co można nazwać "kotwicą".

Nie polecam tamtych łajb.

#7 Przemek

Przemek

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 702 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 24 wrzesień 2010 - 13:20

Panowie nie mogę tego znaleźć, można wypożyczyć na Ostrowach łódkę ? Proszę o jakieś szybkie info od której do której i jaka cena. Pozdrawiam :hehehe:

#8 mariusz

mariusz

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 766 postów
  • Koło:PZW Śródmiejska
  • LokalizacjaCzęstochowa

Napisano 20 lipiec 2010 - 21:52

Chciałbym poinformować w imieniu Zarządu mojego koła, że w dniu 23/24 lipca (piątek/sobota) od godz. 18.00-12.00 odbędą się zawody nocne mojego koła. W związku z tym, na dużym zbiorniku, od strony lasu nie będzie można wędkować, ze względu na rezerwację.
Koło ,,Śródmiejska"
lat 41

#9 Guest_pop_*

Guest_pop_*
  • Gość

Napisano 05 lipiec 2010 - 07:13

mi sie zdaje że na dużym, ja na małym chodze po środku w spodniobutach i jest b.płytko, lecz nie znam się na upodobaniach karpia :hmhm:

#10 Guest_Taxi381_*

Guest_Taxi381_*
  • Gość

Napisano 04 lipiec 2010 - 23:15

Witam, chciałem spróbować złowić karpika a nigdy nie byłem na Ostrowach i tu się pojawia pytanie czy próbować na małym czy dużym zbiorniku czy jest to bez róznicy.
Pozdrawiam

#11 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1486 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 29 czerwiec 2010 - 12:00

Regularne łowienie okoni ponad 30 cm należy już niestety do historii.Owszem zdarzają się klocki nawet pod 40 cm ale mówimy o dwóch trzech rybkach na sezon.Na całe stada garbusów nie ma co liczyć.
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#12 michalwestham19

michalwestham19

Pretendent

• Użytkownik
  • 1273 postów

Napisano 29 czerwiec 2010 - 11:38

Tak występują takie.Kwestia miejsca czasu i przynęty :(
Wędkarstwo nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem;)

#13 Guest_pop_*

Guest_pop_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2010 - 11:35

powiedzcie mi jakie największe okonie się trafiają na Ostrowach ? pływaja tam większe stada osobników <30cm ?

#14 Fragles

Fragles

Expert

• Użytkownik
  • 1500 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 10:04

W przypadku tego zbiornika kontrola przydałaby się każdego dnia, może wtedy udałoby się zapanować nad tą wodą zadowolony

I tu masz racje :rolft4:
Co do miejscowego koła to cóż ? ciężko jest pogonić swoich .
Podczas pierwszych naszych kontroli na tym łowisku to my byliśmy kontrolowani a szczególnie nasze papiery i pytanie - A kto je wam wydał :rolft4:

Halina z poczty :oczko: Ale jak piszę Sidar woda i pewne obowiązki nas przystopowały ale już wracamy na nasze łowiska :oczko: :rolft4: :rolft4:
zawsze jest kawałek wody !
Dołączona grafika Będę pisał poprawnie po polsku

#15 marcino

marcino

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 94 postów

Napisano 13 czerwiec 2010 - 09:42

Panowie ale się nie unoście bo to nie była krytyka w waszą stronę! Wielki szacunek że robicie kontrolę na zbiorniku w Ostrowach :oczko: Jednak najbardziej jestem rozczarowany postawą miejscowego koła które to powinno dbać o "swoją" wodę! Osobiście ze względu na bardzo małą ilość czasu nie jestem SSRem. W przypadku tego zbiornika kontrola przydałaby się każdego dnia, może wtedy udałoby się zapanować nad tą wodą :oczko:
Koło Politechnika

#16 Guest_SiD@R_*

Guest_SiD@R_*
  • Gość

Napisano 11 czerwiec 2010 - 14:20

Hmm rzadko jest na to czas , 15 kontroli od początku roku to nie za wiele ,ale w porównaniu do innych to olbrzymia liczba ,gdyż nie którzy robią SSR'a tylko po to żeby mieć dodatkowy papierek. Trochę nadmiar wody nas przystopował ale ruszymy znowu.

#17 Mateusz S

Mateusz S

Nieśmiały Gaduła

• Użytkownik
  • 302 postów
  • Koło:Okoń
  • LokalizacjaCzęstochowa/Zawodzie

Napisano 10 czerwiec 2010 - 23:36

Dzięki :rolft4:

#18 Maniek_N

Maniek_N

Pretendent

• Admin
  • 1243 postów
  • LokalizacjaRędziny

Napisano 10 czerwiec 2010 - 21:19

Wielki szacun dla tych ludzi, którzy mają na to czas :rolft4:

#19 sekret1

sekret1

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 816 postów

Napisano 10 czerwiec 2010 - 19:19

Łatwo jest pisac posty na forum , rób SSR'a i nad wodę kontrolować

Popieram nie jest łatwo i przyjemnie na takich kontrolach. A na dodatek odbywa się to kosztem wędkowania bo w czasie kontroli się nie wędkuje. Dlatego Panów którzy kontrolują kosztem swojego czasu można tylko podziwiać.

#20 Guest_SiD@R_*

Guest_SiD@R_*
  • Gość

Napisano 10 czerwiec 2010 - 16:16

Ja też przeprowadziłem tam kilka kontroli z Fraglesem Marcinem i Kerą i gwarantuje Ci ,że kontrole sie tam odbywają, jedną nawet po 22 zrobiliśmy i o 1 w nocy byliśmy w domu ,więc nie mów jeśli nie wiesz. Łatwo jest pisac posty na forum , rób SSR'a i nad wodę kontrolować ,chciałbym zobaczyć ile razy Ty byś kontrolował , najpierw wnieś coś od siebie potem krytykuj , bo nie które osoby Twoim postem mogą się czuć urażone a co najmniej zniesmaczone.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych