Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wirujący ogonek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marcin.1981

Marcin.1981

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 231 postów
  • Koło:Irydion
  • Lokalizacjaokolice Częstochowy

Napisano 01 sierpień 2014 - 07:47

Witam, wczoraj na zbiorniku zaporowym łowiac z brzegu po raz pierwszy testowałem tą przynętę (model 4 gramowy) i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony efektami, przez około 1,5 godziny spiningowania złowiłem 17 okoni, podobna ilość ryby "spieła się". :rolleyes:
Wirujący ogonek ładnie pracuje w wodzie, podczas opadania skrzydełko nieprzerwanie wiruje, przynęta niemalże bezzaczepowa.

P.S. Po zmianie na inna przynetę (o podobnej wielkości i gramaturze) zaraz uwiesił sie szczupak, więc wygada na to że wirujący ogonek przypadł tylko okoniom do gustu :gwiazdki:
Wędkarstwo Moje Hobby
"Zawsze jest dobry dzień na ryby (...). Tylko ryby czasem o tym nie wiedzą"

#2 bertus

bertus

Expert

• Użytkownik
  • 1512 postów
  • Koło:Kłobuck
    Salmoklub Częstochowa

Napisano 01 sierpień 2014 - 15:29

Kiedyś próbowałem na toto łowić i szału nie było.Nie powiem bo coś tam się powiesiło,ale porównując do innych "świsterków" nie zauważyłem zwiększonej ilości brań. Myślę że jak każda inna przynęta w pewnych okolicznościach przyrody może okazać się nad wyraz skuteczna, w innych zaś niekoniecznie.
"Wędkarstwo muchowe to najpiękniejsza rzecz na świecie jaką można robić na stojąco"
Piszę poprawnie po polsku

#3 tomaszpachalski

tomaszpachalski

Bosman Wędziska

• Użytkownik
  • 831 postów
  • LokalizacjaStarokrzepice

Napisano 01 sierpień 2014 - 20:11

Bertus dobrze mówi, każda przynęta ma swoje momenty ;) Zdarzyło się komuś łowić okonie na twistera bez ogona? Ja łowiłem :fajosko:
Polecam :naughty:
Dołączona grafika
Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

#4 mlody

mlody

Doświadczony Majtek

• Użytkownik
  • 361 postów
  • Koło:Okoń-Cz-wa

Napisano 02 sierpień 2014 - 16:44

Swojego czasu najlepsze efekty na okonie miałem na zielonkawo fluo przezroczyste kopytko w czarne paski któremu szczupak odgryzł ogonek ,dokleiłem mu zapalniczką taki biało czarno brązowy z innego kopytka normalnie waliły jak wściekłe.Co ciekawe zakupiłem u "Pawlaków" kiedyś takie samo i po podobnej obróbce nie było już takie łowne więc podejrzewam że bardziej chodzi o to jak uda się dokleić i jak to tam drga czy wibruje:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych