Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zakup Namiotu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Lisek

Lisek

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 26 grudzień 2013 - 17:13

Chciałem zakupić namiot i zastanawiam się nad 2 opcjami.
Namiot Traper Prestige. Namiot ma 340 x 310 x 160 i kosztuje około 1450 zł, narzuta trochę ponad 600 zł. Jestem prawie zdecydowany na zakup tego namiotu tylko, że nie ma kompletnie żadnych opinii na temat tego namiotu.
2 opcja to Starbaits Tourno Camp. Na temat tego namiotu nie mogę nic znaleźć, nawet nie wiem ile kosztuje i gdzie mogę kupić. Jedynie co znalazłem to tylko zdjęcia tego namiotu, przez co bardzo mi się spodobał. Jeśli ktoś umie mi pomóc bądź doradzić będę bardzo wdzięczny.

#2 krzemol9Au

krzemol9Au

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 23 styczeń 2014 - 19:22

Niestety ten drugi możliwy jest do kupienia tylko z zagraniczcnych stron. Tu masz jedną:
Mój odnośnik Ale musisz się zorientować, czy wysyłają też do Polski, bo nie mogłem tam nigdzie znaleźć tej informacji.

#3 natek001

natek001

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 53 postów
  • LokalizacjaCzęstochowa-Północ

Napisano 23 styczeń 2014 - 23:53

Słuchaj ten 2 namiot Starbaitsa jest strasznie duży. Fajnie bo zapewne wygodny ale musisz przemyśleć bo nie wszędzie go pewnie będzie można rozłożyć, a i zapakowany jest spory. Druga sprawa to we wczesno wiosenne i jesienne zasiadki trzeba go trochę dogrzać a im większy namiot tym większa przestrzeń do tego.
Fajną opcją jest namiot niemieckiej firmy Ehmanns Hot Spot SI 2Man gabarytowo wydaje mi się w sam raz a i jakościowo ok. Spokojnie zmieścisz 2 łóżka i pomiędzy wejdzie jeszcze stolik z elektrostatyka ;)/> Ciężko ten namiot znaleźć u nas ale jak się poszuka można trafić coś z używek w dobrej cenie. ja ostatnio znalazłem za 1200zł ale muszę dokupić jeszcze z czasem narzutę.Masz tu link
Możesz poszukać jeszcze czegoś bliźniaczego do w/w firmy B.Richi.

Użytkownik natek001 edytował ten post 23 styczeń 2014 - 23:57

Jeżeli plecionka drży, to wiedz, że coś się dzieje!
Jeżeli kopyto jest pogryzione, to wiedz, że sandacz się nim interesuje!

#4 exEdd

exEdd

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 22 postów
  • Koło:Poczesna
  • LokalizacjaDębie

Napisano 18 luty 2015 - 21:05

Panowie szukam czegoś w rodzaju "pawilonu" "namiotu ogrodowego" powiedzmy 2m x 2m z 3 lub 4 ścianami, przeznaczenie nie jako typowy namiot do spania itp. tylko jako "miejsce posiadówek" na dłuższych zasadzkach, ochrona przed deszczem wiatrem itp. Może ktoś coś ? Czy po prostu brać taki typowy bazarowy pawilon i się nie przejmować
:rolleyes:

#5 Jaros

Jaros

Konkretny Wyjadacz

• Użytkownik
  • 636 postów

Napisano 19 luty 2015 - 19:15

Eddie, daj se spokój z takim wigwamem.
Powierzchnia o której piszesz ( 2x2m ) jest naprawdę niewielka, w zupełności wystarczy
średni a jeszcze lepiej większy namiot typu igloo. To najlepsze i sprawdzone konstrukcje.
Nie będę namawiał Cię na klasyczny " karpiowy" bo na posiadówki równie dobrze nada się
każdy inny, choćby tani marketowy ale w tym jedynym właściwym kształcie czyli grzyba.
Wybór jest ogromny. Uwierz mi, że przetestowałem trochę różnych typów i generalnie do
" naszych " celów tzw. pawilon nadaje się najmniej lub w ogóle całkiem wcale. Jeśli chcesz
miło, spokojnie i bezstresowo spędzić czas w kilkuosobowym gronie to zrób tak jak piszę.
Stolik po środku, fotele dookoła i na luzie można działać cokolwiek na co przyjdzie ochota.
W razie deszczu i wiatru odpadnie Ci zajęcie trzymania badziewia co by się nie chybotało,
rozpadło a nawet odleciało, zgarniajac po drodze wszystko co napotka. Ciekawe akcje, ale
raczej nie dla tych co są zmuszeni w nich uczestniczyć a póżniej szukać części dziadostwa.
Kup duże zielone igloo z wygodnym wejściem i otw. wentylacyjnymi. Będziesz zadowolony... :chmura: :cze:

#6 exEdd

exEdd

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 22 postów
  • Koło:Poczesna
  • LokalizacjaDębie

Napisano 20 luty 2015 - 00:54

Racja, chyba tak zrobię :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych