Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pierwszy zestaw DS

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 mario1921

mario1921

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 65 postów
  • Koło:Okoń
  • LokalizacjaBłeszno

Napisano 27 kwiecień 2012 - 11:02

Witam "wyczarowałem" takie coś... :rolleyes: Mam zatem kilka pytań :coolio: Jeżeli chodzi o samą wędkę to tu akurat trochę łatwiej bo mój znajomy dostał takową na urodziny(wersja 3m)i generalnie jest bardzo zadowolony.Już w debiucie trochę na nią połapał (4 miejsce zb.Poraj)
Co do samej wędki to właściwie problem jest jeden, długość.. :eehh: Sam , osobiście wybrałbym wersję 360cm, tylko nie wiem czy to dobry pomysł :-) Zaznaczam że to będzie mój pierwszy feeder.. Odnośnie kołowrotka to tak naprawdę wiem niewiele.Trochę poczytałem, przejrzałem ofertę na allegro i wydaję mi się że powinien pasować :rolleyes: Wiem że są pewnie, lepsze zestawy , ale musiałem wymieścić się w magicznej kwocie 200 złotych, takie czasy.. <_< Z góry dzięki za wszelkie opinie i wypowiedzi. :repost:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#2 andziol

andziol

Expert

• Ś.P. - Uczestnik Wiecznych Łowów
  • 1840 postów
  • LokalizacjaCzę-wa, Stradom

Napisano 27 kwiecień 2012 - 11:57

Masz taki zestaw na jaki możesz sobie pozwolić i tyle.Na niego też da się łowić.Długość 3,60 na feedera to myślę, że mimimum.Kupiłem dwa lata temu 3,90 i też jest git.No chyba, że łowisz tylko na wodach stojących to wtedy może być krótsza, mam pickera 3,0 m i na bajora jest rewelacyjny.Poczytaj wcześniejsze wątki w tym dziale a znajdziesz trochę wypocin na interesujące Cię tematy.
:fishing:
andziol

ART-BUD WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku
Staram się przynajmniej.

#3 mario1921

mario1921

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 65 postów
  • Koło:Okoń
  • LokalizacjaBłeszno

Napisano 27 kwiecień 2012 - 13:59

Dzięki, @andziol co do akwenów na których będę łapał to przeważał będzie raczej Poraj, ale nie wykluczam też jakiejś niewielkiej rzeczki :rolleyes: wydaje mi się że 360cm mi wystarczy , wiekszą zrobiłbym sobie pewnie krzywdę ;) Ciekawi mnie czy ktoś miał lub moze ma ten "młynek" (Jaxon Top Carp frxl 300 ) ma wolny bieg a on czasem przyda się do innych metod połowów, pewnie rzadko , ale lepiej mieć niż nie mieć.. :spoko:

#4 ROBINTBG

ROBINTBG

Podawacz Piwa

• Użytkownik
  • 205 postów
  • Koło:Mykanów

Napisano 28 kwiecień 2012 - 23:13

Spokojnie tym kijkiem na Poraju i rzeczce połowisz ,natomiast osobiście wybrałbym 3,6m. Co do kręciołka to używam DAM Quick HPN 140 i też daje radę (Wisła).
Zawsze spodziewaj się niespodzianki
Dołączona grafika Piszę poprawnie po polsku

#5 bartekmat

bartekmat

Miejscowy Podglądacz

• Użytkownik
  • 54 postów

Napisano 29 kwiecień 2012 - 13:22

Dzięki, @andziol co do akwenów na których będę łapał to przeważał będzie raczej Poraj, ale nie wykluczam też jakiejś niewielkiej rzeczki :rolleyes: wydaje mi się że 360cm mi wystarczy , wiekszą zrobiłbym sobie pewnie krzywdę ;) Ciekawi mnie czy ktoś miał lub moze ma ten "młynek" (Jaxon Top Carp frxl 300 ) ma wolny bieg a on czasem przyda się do innych metod połowów, pewnie rzadko , ale lepiej mieć niż nie mieć.. :spoko:

Kijek jest ok, ale ten kręciołek do feederka trochę za wielki, mój znajomy w rozsądnej cenie zakupił mistrala navigatora i pod DS jest rewelacja
http://allegro.pl/mi...2266317845.html, nawiniesz 200 m żyłki 0.20 mm i to w zupełności wystarczy.
Ręcznik, mydło i na ryby:)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych